2703
2553
عنوان

طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی

| مشاهده متن کامل بحث + 120308 بازدید | 88 پست
سحر گلم ...

اینا همرو خیلی مفصل قبلا توضیح دادم اما باز میگم :

مشکل کبد چه علائمی می تونه داشته باشه؟ و برطرف شدنش رو چطوری می تونم تشخیص بدم؟ کلا کار کبد تو بدن چیه و مشکل دار شدنش چه عوارضی می تونه داشته باشه؟

مشکل کبد خیلی علائم داره ... مثلا : ناراحتیهای پوستی ... خارش ... خلط زیاد ... ریزش مو ... نازایی ... سقط ... عصبی شدن ... بواسیر که میبیند اکثرا امروزه دارنش ... امکان داره کسی این علائم رو نداشته باشه ولی در شرف رسیدن به این علائم باشه ... نشونش زبان با بارسفیده ... که از ترشح صفرای زیاد کبد خراب میشه ... و سیستم به هم میریزه ... در بدن ما همه چیز به هم ربط داره ...

وقتی میفهمی کبدت خوب کار میکنه که همه چیز تنظیم باشه .. سرحال باشی ... پوستت خوب باشه ... معدت خوب کار کنه ... دفع مدفوعت خوب باشه ...

کار کبد تصفیه خونه ... کبد آزمایشگاه بدن ماست ... هر چیزی که میخواد وارد خون بشه باید از فیلتر کبد بگذره ... به خاطر همینه که میگن هر چیزی نخورید ... کبد قادر به هضم هر چیزی نیست ... و باعث میشه بهش فشار بیاد و آنزیماش به هم بریزه و اونوقته که یکی قند خون میگیره یکی کلسترول و چربی خون و ....

دلیل اینکه انقدر میگن چای نخورید ... همینه که کبد هر40 روز یکبار خون رو به کمک طحال پاکسازی میکنه ... آهن خون رو ذخیره میکنه و شروع میکنه به پاکسازی کردن خون و سلولهای مرده و مزاحم رو میفرسته به طحال... طحال گورستان سلولهاست ... با خوردن چای یک هشدار دروغین به کبد داده میشه که خون آهنش کمه ... کبد آهن های ذخیره شده رو میفرسته به خون ... و هر این تکرار میشه تا اینکه آهنی برای کبد نمیمونه و خون همرو میگیره و چون میبینه نیازی به آهن نداره دفعش میکنه .. و همه آهن های بدن ما اینجوری دفع میشه ... و اینجاست که مشکل اعصاب ... ریزش مو ... معده درد ... یبوست ... و مرضهایی مثل پارکینسون و ... میاد سراغمون .. چون چای به جز این مشکل سردی زیادی داره و سم زیادی داره و کلیه ها رو به شدت وادار به کار کردن میکنه ... شما خودت از یه دستگاهی بیش از حد کار بکشی خراب میشه ... حتی معده مون هم نیاز به استراحت داره ... و اینجوریه که در مناطقی که آمار چای خوردن بالاست ... MS و یبوست و مرضهای کلیوی هم زیاده ...

سوالی داشت بپرس عزیزم ...بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
عسل جان ...
سیاه دونه رو بکوب ... آسیاب نشه بهتره ... کوبیده شه و با عسل مخلوط شه ... برای استخوان ها و مشکلات رحمی خیلی عالیه ...

نسبتش دل به خواهه ... من خودم به ازای هر یک استکان عسل یک قاشق چای خوری پر سیاه دونه میریزم توش ... و روزی سه الی هار قاشق بهتره خورده شه ...

این معجون واقعا شفاست ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا" بگو قرصها رو کی بخوریم و جوشانده ها رو چطوری بخوریم آیا جدا جدا دم کنیم و یا همه رو با هم دم کنیم ؟
سئوال دوم آیا درمان گیاهی برایه انزال زود رس آقایان هست و دلیلش چیه ؟
درمان چاقی فقط شکم چیه؟ و دلیل اینکه کسی فقط شکمش چاق میشه چیه هم در آقایان و هم در خانم ها ؟
ممنون عزیزم راستی من همیشه یه عشق و علاقه خاصی به مغازه هایه عطاری داشتم ولی وقتی میرفتم عطاری هیچ وقت نمیدونستم چی میخوام
پارمیدا جان ... چربی حیوانی و گوشت خوب گوسفندی هم مصرف کن ... قرصهارو بعد از هر وعده غذایی ... راستی خود جو با پوستشم بجوشون بخور خوبه ... هم برای اعصابت عالیه هم صورتت ... در کل اینو بدون که کسی که اعصابش خوب باشه صورتش هم خوبه ... از لحاظ شخصیت شناسی هم کسانیکه صورتی گرد و پر دارن آدمای آرامی هستن از لحاظ روحی و اعصاب ... پس اولین قدم اینه که بخندی .... مثل منکه به ترک دیوارم میخندم :دی

مالیدن سرکه طبیعی روی لب ها و گونه ها ... هم باعث پر شدن صورت میشه ...
رلکس باش ... اینا اولین قدم در داشتن صورت و پوست و گونه های زیباست ... بعد میرسیم به خورد و خوراک .. جوشونده هارو قاطی کن دم کن بخور ...

بله برای انزال زودرس درمان هست ... دلیل اصلیش سردی بدن و مغزه ... متاسفانه غذاهامون بده .... ناراحت نشی بابت این حرفم ... کلی میگم ... چیزایی که میدن به خوردمون خیلی مضرن ...

اولین قدم نخوردن چای هست ... و پاکسازی معده ....

چای یکی از دلایل انزال زودرسه .... و بعد هر روز ناشتا یک قاشق مربا خوری اسفند بریزن تو آب قورت بدن ... خوردن حلواهایی که تو تاپیکم گفتم و برای تقویت اسپرم و انزال زودرسه بسیار موثره ... توش سورنجان و قولنجان و دارچین و زنجبیل و پسته است ... ای چند ترکیب معجزه میکنه ...

گرمی باید زیاد خورده شه برای همچین کسانی ...

سردی دلیل اصلی چاقی شکمه ... سردی زیاد ایحاد یبوست و خشکی میکنه در روده ها ... و مدفوعی که روزی 3 بار باید خارج شه میشه دو سه روز یکبار ... مدفوع هر چه بیشتر در روده بمونه موادش هی بیشتر و بیشتر جدب میشه و به چربی اطراف شکم تبدیل میشه ... باید روده تونو شل نگه دارید شکم کوچک میشه و اینکه شکم رو هرزگاهی گرم کنید با اتو ... تا چربی ها گرم شن و به مرور همراه با تنظیم دفع مدفوع و تحرک این چربی ها آب میشه ... نخوردن یک وعده اون هم نهار بسیار در آب شدن چربی کمک میکنه ..

موفق باشی عزیزم
2456
سلام حسنی جونم،خوبی؟
ممنون از اینکه زحمت کشیدی.حسنی جون تو تجربه ای درباره طب قرآنی نداری منظورم اینه که کسیو ندیدی بیای تجربیاتتو به ما بگی.
راستی ممنون از بابت نسخه ای که برام پیچیدی.تو ورد کپیش کردم.دعا کن شنبه که میرم دکتر بگه بدنم جواب داده و درمان بشم.
خدایا...خدایا دوست دارم
درمان عفونت زنانگی و ادراری
سلام دوستای عزیز
این روش دکتر خدادادی رو به دو نفر از کسانی که میشناختم گفتم و خدا رو شکر به خواست خدا خوب شدند.خودم هم با اضافه کردن بعضی چیزهای دیگه استفاده کردم و خوب شدم.
روش دکتر خدادادی:
به مدت 7 تا 10 روز از کلیه فرآورده های حیوانی (منظور هر چیزی که از حیوانات بوجود میاد مثل تخم مرغ،کره،پنیر و...)پرهیز بشه . نصف لیوان آب جوشیده ولرم شده رو با یک قاشق مرباخوری عسل طبیعی خالص بصورت محلول در بیارین و شب ها قبل از خواب بعد از اجابت مزاج و طهارت خودتون رو باهاش بشورین و سعی کنید آخرین بار دستشویی رفتنتون باشه که تا صبح دیگه خودتون رو نشویید.صبح ها هم عینا همین محلول رو درست کنین (میتونین مثل من شب ها 2 تا درست کنین و درشو با یه ظرف دیگه بپوشونین برای صبح).چون از تجربیات خودمه میگم که بعد از شستشو با این محلول یکی دو دقیقه صبر کنید و بعد کمی خودتون رو خشک کنید،اگر میتونید دامن بپوشید و یه مدت با دامن بچرخید تا خود بخود خشک بشه از باد سشوار هم چند دقیقه بعد میتونید کمک بگیرید البته از فاصله دور و خیلی کم.منظورم اینکه کاری نکنین که محلول رو پاک کنید.
من خودم چون از داخل هم احساس سوزش میکردم چون زخم دهانه رحم دارم واژینال عسل بمدت 7 شب انجام دادم،به این طریق که یک سرنگ بزرگ 10 سی سی و دو بسته اپلیکاتور یک بار مصرف از داروخونه خریدم و شب ها بعد از شستشو با این محلول با استفاده از سرنگ(البته بدون سوزن)از یک ظرف کوچیکی که توش عسل ریخته بودم عسل رو میکشیدم و عسل رو هم از قبل در جای گرم قرار میدادم تا شل تر بشه و کشیدنش راحت تر ولی عسل اصلا نباید حرارت ببینه،بعد داخل اپلیکاتور میریختم و استفاده میکردم.من 10 روز اینکار رو کردم و خدا رو هزاران مرتبه شکر بعد از سه ماه راحت شدم،الان دیگه اصلا سوزش ندارم،نمیدونم زخمم خوب شده یا نه،چون بعد از سه ماه دکتر بهم گفت این سوزش از زخمته.چند روز دیگه میرم دکتر و نتیجه زخم دهانه رحمم رو میفهمم.ولی برای رفع عفونت و سوزش و...درمان کننده است.
گفتم اینو بگم تا همه خانوما استفاده کنن.خدا ایشالا خودش شفا میبخشه.واقعا خدا عجب چیزی آفریده.فتبارک ا... احسن الخالقین.
ایشالا همتون زود زود خوب بشین.من در طول یک هفته هم از یسری آب میوه ها استفاده کردم،البته نیازی نیست ولی چون من سه ماه طول کشیده بود اینکارا رو کردم.شما اگه عفونت دارین زنانگی،ادراری و....همون دستورات محلول آب و عسل و 7-10 روز پرهیز حیوانی جواب میده ایشالا درمانتون میکنه.
من خودم از عسل آویشن استفاده کردم ولی هر عسلی باشه خوبه.ایشالا که زخمم خوب شده،البته کوچیک بود ولی سوزشش 3 ماه ادامه داشت.
با تشکر از دوستانی که مطالب را خواندند،لطفا اول فکر کنید و اگر به نظرتان مناسب آمد با اختیار خود عملی کنید تا مدیون کسی نباشم.

خدایا...خدایا دوست دارم
درمان 95 نوع بیماری با عسل و دارچین
ان 95 نوع بیماری با عسل و دارچین

مخلوط عسل و دارچین درمان کننده بسیاری از بیماری ها در زمان قدیم و حال می باشد.

مجله معروفی در کانادا به نام Weekly World تعداد 95 نوع بیماری که توسط عسل و دارچین درمان شده اند را نام برده است.

در این مقاله با عسل و دارچین، درمان کننده بسیاری از بیماری ها آشنا می شویم.

ورم مفاصل

- یک قسمت عسل را در 2 قسمت آب گرم حل کرده و به آن 1 قاشق چای خوری پودر دارچین بیافزایید. خمیر حاصله را روی محل درد به آرامی بمالید. درد بعد از 15 دقیقه از بین خواهد رفت.

- همچنین بیماران دچار ورم مفاصل می توانند، 1 فنجان آب داغ را با 2 قاشق عسل و 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و بنوشند. این عمل را هر روز باید انجام دهند تا بیماری شان معالجه شود.

- مطالعات انجام شده روی این بیماران نشان داده است که، اگر این بیماران قبل از صبحانه مخلوط 1 قاشق غذاخوری عسل با 4/1 قاشق چای خوری پودر دارچین را میل کنند، درد آنها بعد از 1 ماه از بین خواهد رفت. بیماران مورد مطالعه نمی توانستد راه بروند اما بعد از استفاده از این روش، توانستند به راحتی شروع به راه رفتن بدون درد کنند.

جلوگیری از ریزش مو

- قبل از حمام کردن، 1 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و روی سر خود بمالید و 5-15 دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشوئید.

عفونت مثانه

- 2 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را در 1 لیوان آب گرم حل کرده و آن را بنوشید. این روش باعث می شود که میکروب های مثانه را از بین برود.

درد دندان

- 5 قاشق چایخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و خمیر حاصله را روی دندان خراب بمالید. این عمل را 3 بار در روز انجام دهید تا دندان خراب و دردناک درمان شود.

کلسترول

- 2 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 3 قاشق چای خوری پودر دارچین را در مقداری برابر 2 لیوان چای حل کرده و آن را بنوشید. بدین وسیله بعد از 2 ساعت کلسترول خون به اندازه 10درصد پایین می آید.

- تحقیقات اخیر نشان داده است که مصرف عسل خالص در درمان بیماران مبتلا به کلسترول بسیار مفید است.

سرماخوردگی

- به مدت 3 روز از مخلوط 1 قاشق غذاخوری عسل گرم با 4/1 قاشق چایخوری پودر دارچین استفاده کنید. این روش برای درمان سرفه مزمن، سرماخوردگی و سینوزیت به کار می رود.

ناباروری

- مردان 2 قاشق غذاخوری عسل را قبل از خواب میل کنند تا این مشکل برطرف شود.

- زنان می توانند از پودر دارچین برای باردار شدن استفاده کنند.

- زنان نابارور مقداری پودر دارچین را با 2/1قاشق چای خوری عسل مخلوط کرده و آن را به طور مرتب در روز روی لثه یا دهان خود قرار دهند. این کار باعث می شود که مخلوط حاصل از طریق بزاق وارد بدن شود.

- در مریلند (شهری در آمریکا) برای مدت 14 سال هیچ نوزادی متولد نمی شد. تا اینکه زنان و مردان شروع به خوردن عسل و دارچین کردند و بعد از مدت کوتاهی زنان باردار شدند.

معده درد

- مخلوط عسل و پودر دارچین ، درمان کننده درد معده، زخم معده و نفخ می باشد.

بیماری قلبی

- خمیر عسل و پودر دارچین را تهیه کنید و آن را بر روی نان به جای مربا قرار دهید. این روش را به طور مرتب به عنوان صبحانه میل کنید.

- این روش باعث پایین آوردن کلسترول، کاهش ضربان قلب، به راحتی نفس کشیدن، بهتر شدن جریان خون و جلوگیری از بیماری قلبی می شود.

بهبود سیستم ایمنی

- استفاده روزانه از عسل و دارچین باعث حفاظت بدن از باکتری و ویروس می شود.

- عسل، محتوی مقدار زیادی ویتامین و آهن می باشد و بدن را مقاوم می کند.

- استفاده روزانه از عسل، باعث عملکرد بهتر گلبول های سفید خون می شود و درنتیجه بهتر با ویروس ها و باکتری های وارد شده به بدن می جنگد.

سوء هاضمه

- قبل از هر وعده غذا، پودر دارچین را روی 2 قاشق غذاخوری عسل بریزید. این کار باعث می شود که اسید معده ترشح شود و غذای وارده به معده را هضم کند و از سوء هاضمه جلوگیری کند.

آنفلوآنزا

- عسل محتوی مواد مفید طبیعی است و به این ترتیب از آنفلوآنزا و سرماخوردگی جلوگیری می کند.

افزایش طول عمر

- نوشیدن چای با عسل و پودر دارچین از بین برنده پیری زودرس می شود.

- 4 قاشق غذاخوری عسل و 1 قاشق پودر دارچین را در 3 فنجان آب حل کرده و بجوشانید و مانند چای میل کنید. 4-3 بار در روز به مقدار 4/1 فنجان بنوشید تا پوستی لطیف و نرم داشته باشید.

تاول

- 3 قاشق غذاخوری عسل با 1 قاشق غذاخوری پودر دارچین مخلوط کرده و قبل از خواب، روی تاول بگذارید و صبح مخلوط مالیده شده بر روی تاول را با آب گرم بشویید. اگر این کار را به مدت 2 هفته هر روز انجام دهید، تاول را از ریشه از بین خواهید برد.

عفونت پوستی

- تمام عفونت های پوستی و اگزما با استفاده از عسل و پودر دارچین درمان می شوند.

کاهش وزن

- 1 فنجان آب،عسل و پودر دارچین را هر روز و قبل از صبحانه با معده خالی بنوشید.

- اگر مخلوط گفته شده را هر روز بنوشید، از تجمع چربی در بدن جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن می گردد.

سرطان

- عسل و دارچین، درمان کننده سرطان های معده و استخوان شناخته شده است.

- برای 1 ماه و 3 بار در روز، 1 قاشق غذاخوری عسل با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را برای جلوگیری از سرطان مصرف کنید.

گرسنگی

- مطالعات اخیر نشان دهنده این است که شکر عسل نه تنها مضر نیست، بلکه بسیار مفید می باشد.

- مقدار مساوی از عسل و دارچین جلوی گرسنگی را می گیرد..

- 2/1 قاشق غذاخوری عسل در 1 لیوان آب و مقدار کمی پودر دارچین، باعث می شود که سرزنده تر و دارای انرژی بیشتر باشید.

تنفس بد

- صبح ها 1 قاشق چای خوری عسل و دارچین را با آب گرم مخلوط کرده و بنوشید. این روش باعث راحت نفس کشیدن می شود.

کم شنوایی- مصرف مقدار مساوی، عسل و دارچین باعث بهبود شنوایی می شود.این مطالب خواص بسیار کمی از دو ماده غذایی طبیعی، عسل و دارچین بود. با توجه به اینکه این دو غذای طبیعی در سرتاسر دنیا یافت می شود، پس بهتر است از آنها استفاده کنیم

منبع:http://shahrokhr.blogfa.com
با تشکر از دوستانی که مطالب را خواندند،لطفا اول فکر کنید و اگر به نظرتان مناسب آمد با اختیار خود عملی کنید تا مدیون کسی نباشم.
خدایا...خدایا دوست دارم
2714
با سلام لطفا من را راهنمایی کنید مشکل بزرگی دارم من از دو سال پیش ناراحتی روده دارم به طوری که وقتی می رم برای اجابت مزاج مدفوعم باریک شده و اصلا درد نداره ولی اینطوره و تازگی هم لکه های خونی همراه با مدفوعم دارم خیلی هم لاغر شدم استرس و اضطرابم زیاد دارم همیشه خسته هستم زیاد هم فکر می کنم ولی اینو بگم که اشتهام خوبه تو را به ان کسی که می پرستید جواب منو بدهید نشده خواهشمندم جواب منو بدهید از شما خواهش می کنم من خیلی اذیت می شم با این بیماری لطفا کمکم کنید ایمیلم هم اینه
brtmajid@yahoo.com
با سلام لطفا من را راهنمایی کنید مشکل بزرگی دارم من از دو سال پیش ناراحتی روده دارم به طوری که وقتی می رم برای اجابت مزاج مدفوعم باریک شده و اصلا درد نداره ولی اینطوره و تازگی هم لکه های خونی همراه با مدفوعم دارم خیلی هم لاغر شدم استرس و اضطرابم زیاد دارم همیشه خسته هستم زیاد هم فکر می کنم ولی اینو بگم که اشتهام خوبه تو را به ان کسی که می پرستید جواب منو بدهید نشده خواهشمندم جواب منو بدهید از شما خواهش می کنم من خیلی اذیت می شم با این بیماری لطفا کمکم کنید ایمیلم هم اینه
brtmajid@yahoo.com
سلام،من هر چی اطلاعات از سایتهای دیگه و تجربه دوستان دیده بودم و خودم بلد بودم رو در این تاپیک گذاشتم.خودم در طب سنتی یا قرآنی تخصص ندیدم متاسفانه که بتونم راهنماییتون کنم.
شما اگر میخواید از آقای جمشید خدادادی کمک بگیرید سایتشون اینه میتونید به آدرس هایی که در قسمت تماس با ما گفته زنگ بزنید یا مراجعه کنید.www.tebbeghorani.com
در این سایت هم تاپیک مزاج شناسی به سوالاتون جواب میدن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PageNumber=515
برید به این آدرس و خواستین سوالتون رو بپرسین.
ایشالا به زودی خوب بشین
خدایا...خدایا دوست دارم
2706