2733
2739
عنوان

طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی

| مشاهده متن کامل بحث + 120453 بازدید | 88 پست
سلام وااای گلم چه با حوصله جوابمو دادی ممنون. اون جوشونده که گفتی از هر کدوم چه قدر هر روز دم کنم؟به مقدار مساوی باشه همه شون؟ اسطوخودوس یه جایی خودم حافظه رو کم می کنه درسته؟ تازگیها بی حواس شدم اسطوخودوس بخورم بدتر نشم؟بسیار ممنونم. خدا سلامتی و طول عمر بده به شما
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
داوودی عزیزم ....
اگر بخوای یک لیوان برای خودت دم کنی از ترکیبشون یک قاشق غذاخوری سرپر کافیه ...

اسطخدوس برای ذهن عالیه ... فوق العادست و به هیچ وجه کند ذهنی نمیاره اصلا نگران نباش ... اسطخدوس باعث آرامش ذهن میشه ... اگر بی حواس شدی مشخصه سرد شدی .. گرمی ها و این جوشونده ها کمکت میکنه ...

فدای تو ... امیدوارم همیشه سلامت باشی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستای عزیز ، مخصوصا حسنا جون من چند وقت پیش حضورا رفتم پیش آقای خدادادی. زبونم رو نگاه کرد و گفت کبدت مشکل داره. گفت هر روز به جای چایی یک لیوان آب و عسل بخور و هر روز یک عدد سیب رو کامل باهسته بخور. خودش هم بهم عسل مورد تاییدش رو داد. من یه مدت این کار رو کردم. ولی بعد از یه مدت تمام صورتم جوش زد و یه جای سالم تو صورتم نموند. بعد که آب عسل رو قطع کردم جوشهای صورتم برطرف شد و صاف صاف شد. بعد از یه مدت خوردن سیب هم ، از سیب بدم اومد و با خوردنش حالت تهوع بهم دست می داد. مجبور شدم اونم کنار بذارم. دیگه به آقای خدادادی هم دسترسی نداشتم که بپرسم چرا اینطوری شدم و حالا باید برای مشکل کبدم چی کار کنم. شما میتونی کمکم کنی؟
سلام خوبی پریا جون؟
عزیزم منم جراحی تیروئید و شیمی درمانی کردم شمام الان 5/1 لیووتیروکسین می خوری؟
من تنبلی تخمدان هم دارم ولی دکتر غددم میگه دکتر نرو و چند وقت دارو کمتر مصرف کن شاید همین لیوو تیروکسین تنبلیتو درمان کنه.
عزیزم شمام ید درمانی کردی؟
2728
سلام دوستای گلم
سلام حسنی جون خوبی؟ نمیدونم ولی بدن همه یکسان نیست،اینو کلی نوشته.
البته شما میگی نوک انگشت بهت دادن،خوب اینو نوشته که مثلا زیاد به بچه های زیر یکسال عسل ندن،من آدم بزرگایی رو میشناسم که عسل بهشون نمیساخت و آقای خدادادی گفت با آب و لیموترش آروم آروم بخورن.
ممنووون که خوندی و نظرتو گفتی.من تجربه زیر یکسال ندارم که بتونم بگم.
سحر جون نمیدونم کجا میتونی،منم خیلی اتفاقی خدا خواست آقای خدادادی رو که خیلی وقت بود میخواستم کاملا تصادفی ببینم.سحر جان شما بقیه دستوراتم اجرا کردی؟مثل نخوردن غذاهای ممنوعه،رعایت حال مزاجی و....؟عسل رو چقدر و چجوری خوردی؟
سلام هاله جان
من خودم لووتیروکسینم میخوردم ولی خدارو شکر چند ساله خوب شدم.آره اصلا امکان داره تنبلی تخمدان شما بخاطر همین تیروئیدت بوجود اومده باشه.یعنی یکی علتای تنبلی تخمدان همینه.اگه تیروئیدت خوب بشه همه بدنت خوب میشه.تیروئید خیلی مهمه.آقای خدادادی در مورد تیروئید ازش پرسیدم گفت حرص نخورن.تو هم سعی کن آرامش داشته باشی.ایشالا خوب میشی.
خدایا...خدایا دوست دارم
هاله جان سعی کن تا لووتیروکسین میخوری شلغم،کلم،سویا نخوری،بعد از اینم که خوب شدی خیلی کم بخوری.من خودم به شخصه زیاد نمیخورم خیلی کم میخورم.
خدایا...خدایا دوست دارم
سحرگلم ...

بعضی درمانها برون ریزی دارن ... مثلا اینکه کبد تو با عسل شاید تعدیل بشه اما به صورت جوش یا... به صورتهای دیگه خودشو میریزه بیرون ... این علائم گاهی نشانه خوبی میتونه باشه ...

عسل طبیعی تعادل داره و گرمیش انقدر نیست که آزار دهنده باشه واسه بدن ...

میتونی عرقیات خنک مثل کاسنی و شاه تره و بید همراهش بخوری .... جوش هم نمیزنی ...

در مورد سیب ... سیب هم طبعش گرم و تره ... و برای کبد عالیه ... شما خودشو نخور آبشو بخور ...

این طبیعیه که امکان داره یه مدت خیلی خوردی و زده شدی ... اصلا در این مورد به خودت فشار نیار... یا آبشو بخور که خوشمزه تره یا نخور بزار یه مدت بگذره بعد بخور ...

برای کبد اینا خوبه : اسپرزه ... عناب ... آلوبخارا ... روغنهای گیاهی ... عرق کاسنی شاه تره بید ... سیب ... تمشک ... شاه توت یا شیره ش ... بزرهای ملین ... مثل خاکشیر با آب ولرم البته ... ترنجبین .. شیرخشت ... میتونید از همه اینا استفاده کنید ....

سحر گلم در ادامه اینم اضافه کنم که ...اگر آب و عسل رو با لیموترش بخوری باز هم اینطوری میشی ؟؟ پس شما عرق کاسنی + عسل بخور ببین باز هم اینطوری میشی ... جای عرق کاسنی میتونی شاه تره و یا بید هم بخوری ...

موفق باشی عزیزم
2738
سلام حسنی جونم ممنون از جوابت.ببخشید من ناواردم. جوشونده که می گی اینا رو باید روی حرارت مستقیم بذارم تا آبش به جوش بیاد یا اینکه مثل چای دم کنم؟ باز هم ممنون از سعه صدرت
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام. ممنونم حسنی جون. خیلی کامل راهنماییم کردی. دستت درد نکنه.سعی می کنم این موادی رو که نام بردی حتما استفاده کنم. یه سوال دیگه هم داشتم. مشکل کبد چه علائمی می تونه داشته باشه؟ و برطرف شدنش رو چطوری می تونم تشخیص بدم؟ کلا کار کبد تو بدن چیه و مشکل دار شدنش چه عوارضی می تونه داشته باشه؟ یه دنیا ممنون
سلام حسنا جون. خوبی خانمی؟ هر جا بری پیدات میکنم و با سولام دست از سرت بر نمی دارم. البته شما همیشه لطف داری و با حوصله جواب سوالارو میدی. منظورت از اینکه همه جا نوشتی عسل با سیاهدونه چیه؟ یعنی عسل زو با سیاهدونه مصرف کنیم؟ با چا نسبتی؟
سلام پریا جون و حسنی جون ممنون.
حسنی جون من هر روز به تاپیکت سر میزنم و از اطلاعات خوبت استفاده میکنم ولی عزیزم مشکل من با بقیه فرق داره من مصرف قرصم دائمیه. اخه من جراحی کردم.
اگه کسی مثل من سراغ دارین لطفا بهم معرفی کنید
حسنی جون سلام
خیلی ممنون از مطالب خیلی خوبت من تاپیک های مختلف که شما توش پست گذاشتی رو دارم کم کم میخونم
با اجازه سه تا سئوال دارم گفته بودیت برای چاقی صورت روزی دو تا مخمر آبجو بخوریم و چند تا هم جوشانده یاد دادیت لطفا" بگو قرصها رو کی بخوریم و جوشانده ها رو چطوری بخوریم آیا جدا جدا دم کنیم و یا همه رو با هم دم کنیم ؟
سئوال دوم آیا درمان گیاهی برایه انزال زود رس آقایان هست و دلیلش چیه ؟
درمان چاقی فقط شکم چیه؟ و دلیل اینکه کسی فقط شکمش چاق میشه چیه هم در آقایان و هم در خانم ها ؟
ممنون عزیزم راستی من همیشه یه عشق و علاقه خاصی به مغازه هایه عطاری داشتم ولی وقتی میرفتم عطاری هیچ وقت نمیدونستم چی میخوام هههههههههههه
سلام خانومای گل
به نظرم بهتره سوالات مربوط به حسنی جون رو از تاپیک خودش بپرسین تا نامربوط به موضوع پست نباشه.آخه من هر دفعه میام و میبینم یه پست جدیده و میام که بخونم میبینم ربطی به آقای خدادادی نداره.
مطمئنم پریا جون و حسنی جونم اینجوری بیشتر راضین
2706