2726
عنوان

کسانی که با قرص کلومیفن باردار شده اند

249346 بازدید | 163 پست
سلام ممنون میشم کسانی که با قرص کلومیفن باردار شده اند بیان و بگن الان نی نی دارند؟ایا احتمال 2 قلو زایی زیاد است؟طریقه مصرف چطوری و بگن الان نی نی دارند؟ایا احتمال 2 قلو زایی زیاد است؟طریقه مصرف چطوری است؟ممنوست؟ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام به همگی

میشه بگید تا چند روز باید خورد؟؟
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
موثر در رنگ مو نوزاد

بسیاری از صفات جسمی و روحی کودک وراثتی می باشد اما استفاده بعضی از میوه ها ، سبزی ها و غذاها می تواند در بعضی از صفات کودک اثر گذارد.

به گزارش سرویس علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، رنگ پوست نوزاد ، بهترین معرف کبد و غدد داخلی مادر است. بنابراین برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام بارداری به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد، روغن زیتون است .

غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج، زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است.

خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند .

رنگ خفه و تیره

خوردن غذاهای مانده و فاسد، مخصوصا گوشتی که تولید مسمومیت می نماید ، رنگ نوزاد را تیره و مایل به زرد می کند.

پر خوری و علاقه به خوردن غذاهای یکنواخت رنگ کودک را تیره و خفه و مایل به زردی می نماید .

استنشاق دود زغال ، سیگار کشیدن و حتی در اتاقهای پر جمعیت نیز در تیرگی رنگ نوزاد دخالت دارد .

رنگ مو

1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد :برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است.

بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند .

خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند .

1) برای خرمایی شدن موی نوزاد :

وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود .

خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند .

2)برای این که نوزاد سرخ مو شود :

وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد .

3) بور شدن موی سر نوزاد :

وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود

- مادر زیاد استحمام نکند

- مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند./عط
CafeMom Tickers
سلام دوستان من 2سال که اقدام کردم 2بارم قلب بچه تشکیل نشد کورتاژ کردم الان قرص کلومفین از روز 3 تا 5روز داده ویه آمپول برای 14 پریود می خوام بدونم کسی استفاده کرده وباردار شده باشه یا نه ممنون
منم تو اقدامم از روز 5تا9پری میخورام شبی یکی الان ماه دومم هست هنوز جواب نگرفتم
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
سلام.آره من قاعدگیم نامنظم بود طوری که 40روز یاحتی 60روز یه بار پریود میشدم اما دو دوره کلومیفن خوردم و باردار شدم...احتمال دوقلویی ام هست بااین قرص
زندگی جیره مختصری است … مثل یک فنجان چـــــــــــــــای … و کنارش عشـــــــق است … مثل یک حبــــــــه قند … زندگی را با عشـــــــق، نوش جان بایـــــد کـرد …
2706