2410
2553
دوستای خوب
برای یکی از دوستانم که ماه 5 هست و از دکتر قبلیش راضی نیست و میخواد دکترش رو عوض کنه دنبال یک دکتر خوب میگردم که تو ی بیمارستان صارم کار کنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
منم صارم میرم تعریف مصدق رو زیاد شنیده بودم اما ازش خوشم نمیاد. خیلی دقیق نیست و وقت نمیذاره .
اما کرم نیا عالیه که میگن وقت نمیده.
میرفندرسکی رو منم شنیدم خوبه.
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
از همه تون ممنون بخاطر جوابتون
فقط یه سوال ممنون میشم دوستم تعریف دکتر کرم نیا رو زیاد شنیده اما گویا ایشون سرش خیلی شلوغه و دیر مراجعینش رو ویزیت میکنه و از همه بدتر همه کارها رو ماما انجام میده تا دکتر خودش بعد از 3 4 ساعت معطلی بیمارو ببینه درسته؟
لادن جون قبل از عید خیلی سرش شلوغ بود همینطوره که میگفتن که خیلی معطل میشی ولی بعد از عید من یکی دوبار پیشش رفتم سرش خلوت تر شده بود ولی باز هم به نظر من ارزش معطل شدن رو داره ضمنا سوالات رو خود دکتر انجام میده ماما فقط شما رو چک آپ میکنه
من پیش مصدق زایمان کردم به نظرم خیلی خوب بود.کرم نیا معروف است توی کلینیک خیلی وقت میزاره ولی
برای زایمان فقط اخرش میاد به نظرم موقع زایمان بهتر پزشکش پیشش باشه .میرفندرسکی هم خوبه.
mamary جون من خودم و خواهرشوهرم و چند تا از دوستام پیش کرم نیا هم سزارین و هم طبیعی اسپاینال انجام دادیم....چرا وقت میذاره.......از اول هم توی اتاق عمل و اتاق زایمان هست..........
دکتر فتح سامی 15 بهمن
2706