2726
عنوان

fashion & beauty 2

| مشاهده متن کامل بحث + 445117 بازدید | 6062 پست
قرتیییییییی خاانم اینقد خوشگل نمیخوااااد بکنییییییی
النازی منم یه شلوار دارم کپ شلوار تو از طبقه ی دوم خورشید گرفتممم همین رنگیه دقیقا فقط من همیشه با مانتو های کرم و قهوه ای میپوشممم اما با این رنگی هم که تو پوشیدی مییااااد هااا
با توکل به خدای مهربونمم ، سال دیگه این موقه هااا همه چی رو به راهه دیگه ایشا...
الناز یکم عکس از تیپای خوشگلت بزاااار
الناز من 4 تا عروسی دعوتم که همشون هم همهن بعدش الناز جونم لباسم هم همشون کوتاه وو دکلته ان حالا عکساشو واستون اگه شد میزارممم
بعد الناز چندتا مدل موی خوشگل واسم بزااار لطفا یعنی یه مدل مو بزار بگو من اینو انتخاب کردم واست با یه ارایش چشمم
حالا عکسامو واست میل میکنمم
بعدش النازی ارایش صورتمم انتخاب کن ببین لنز چه رنگی بزارمم
خوب دختر چی میشد خودت ارایشگاه داشتی خدا خیرررررررررررت بدههههههه
بعدش دیگه فعلا داری نقش اقا بالا سرمون و بازی میکنی دیگههه ههههههههههههههههه
با توکل به خدای مهربونمم ، سال دیگه این موقه هااا همه چی رو به راهه دیگه ایشا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
النازی خودم هوس کردم که وقتی موهامو درست میکنم از این حریر ای براق مسه اینا بزاررم
حالا نمیدونم قشنگه؟؟زشته؟؟از مد افتاده؟؟چی جوریه؟؟؟
بچه ها جون یه نظر بدینن
در ضمن من موهام خیلی بلندههه و پره
اگه باز درست کنم و از این تلا بزارم چی جوری میشه به نظرتون؟؟؟؟
2728
الناز میخوام موهام دوباره لختت لختت و براق بشه یه مدته مواج شده و کدر میشه زود به زود کراتینه کنم خودم تا حالا هم رنگ نکردم

تو هم کم قرطی بازی دربیار و برو شاندیز
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
مرسی الناز جون.ولی نمیدونم چه مارکی بخرم که رنگی داشته باشه؟آردن رو دیدم داره ولی همرنگ پوسته.

من تو نت گشتم یکی دو تا دکتر پوست گفته بودن اون ضد آفتابای قدیمی بود که نمیشد دور چشم زد،ضد آفتابای جدید اگه پوستتون حساسیت نداد اشکال نداره.یعنی درسته این حرف؟؟؟؟؟
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش
اریکاااا جونم
مرسی
آره من با این رنگ مانتو احساس کردم میشه ست کرد
این شالمم 4 تا رنگ داره با هر مانتو تونیکی شد بپوشمش خواهرم عاشقش شد
خیلی ازینا دیدم توبازار

اگه فیس دوغ هستی بگو اددت کنم ببینمت اریکا جونم

باشه در خدمتم.....دوست داشتی عکستو بفرست ببینمت
صورتت گرده یا کشیده؟ رنگ موهات؟؟ چشات؟؟
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
اریکا من خودم ازین تلا میذارم همیشه مثل مدل بالاییش اینقدر قشنگ میشه
نقره ایش آبیش خیلی شیکه از نظر من با لباست ست کنی شیک میشه
الان باید از خودت مد درست کنی...این تی وی رو نگاه کنی میبینی چقدر چیز عجق وجق میپوشن
حدیث کراتینه خوبه
واقعا موهارو جون میده

از کجا فهمیدی رفتم شاندیییییییزز ای شیطون
تا ساعت 2 شب اونجا بودیم از سرما مردیم حال داد با خواهرمو بقیه
سما جون والا نمیدونم چقدر این حرف درست
من خودم از شما الان شنیدم ولی یا باید راه درمانی پیش بگیری با هم که سعی کنی کاورش کنی
البته پنکیک زیر چشمت بزنی خیلی خیلی کم آسیب میبینه دور چشمت کمتر از کانسیلر

چون حالت یه پودره که جذب نمیشه
میتونی اون صد آفتاب دور چشمو بخری روش پنکیک بزنی...خوب میشه اینطوری
یاهم که بری عمل انجام بدی خودتو خلاص کنی

زرده تخم مرغ و روغن زیتونم هفته دوبار استفاده بشه خوبه...دوستم تا روز عروسیش سیاه دور چشمش کمرنگ شده بود
شیما جون مرسی از نظرت نه ناراحت نمیشم
هر کس سلیقه ای داره

من ازین شلوارم خیلی خوشم میاد با این رنگ امتحان کردم و جین سرمه ای که داشتم ولی نمیومد چون خیلی اسکینی بود شلواره آبی تره
ترجیح دادم با این باشه

شلوار پارچه ای هم که عمرررررررررررااااا بپوشم بدم میاد فقط جین
2706