2733
2734
عنوان

مرکز ناباروری مشتاق اصفهان

542975 بازدید | 9855 پست
کسی تو مرکز ناباروری مشتاق عمل داشته؟
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
کسی دکتر های این مرکز را میشناسه؟نوبت دهی شون چطوریه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نازی جون اونجا چون خیلی شلوغ بود من دیگه نرفتم رفتم پیش دکتر شهناز فشارکی که اونم عمل هاشو تو اون مرکز انجام میده.میگن فشارکی هم دکتر خوبیه
گل دخترم 22 مرداد 92 زندگیمون رو بهاری کرد..........
2738
رزا جون شرمنده فراموش کردم جوابت را بدم صبح زود باید بری اونجا و حتما هم باید بگی که میخای کی ویزیتت کنه بعد از کلی چشم انتظاری هم نوبتت میشه
نه گلم من دوبار ای یو ای کردم یه بار دکتر کلانتر یه بار دکتر رضوانی.لاپاراسکپی هم پیش دکتر فشارکی کردم.بعد از عمل لاپار کفت بیا دو سه بار ای یو ای کن اگه نشد ای وی اف کن که من دیگه درمانم رو رها کردم.
شما اصفهانی هستین؟
سلام نازی جون،شما چه مشکلی داشتی ؟خیلی برای نوبت دهی اذیتت کردند؟نتیجه گرفتی؟
نازی جون شوشو اسپرمش ضعیف بود.اره تقریبا.نه نتیجه نگرفتیم.ولی اگه دوباره بخام ادامه بدم بازم میرم پیش فشارکی اگه بخای ادرس مطبش رو بت میدم
سلام بهار جونم منظورم همون بزرگمهریه است،کجا را میگی صبح باید بریم برای نوبت،همون مشتاق را میگی؟شما چرا درمان را رها کردی ،مشکلت چی بوده ؟اگه خواستی بگو؟
ولی میگند ای وی اف بهتر جواب میده..........
اگه میخوای که حتما خود احمدی یا کلانتر ببیننت باید اینقدر زود بری که اسمت تو 5 نفر اول باشه.چون اینا 5 تا میبینن بعد میرن سر عمل بقیه را خانم دکترا میبینن.هرچی هم که بگی میخوای اونا ویزیتت کنن میگن اینجا تیمی کار میکنن
2706