2703
2553
مامی دخمل عزیز این سارافونو من برای دخترم دوختم ولی حتی یه بارم تنش نکردم (مهمونی نرفتیم)
قابل شما و دختر گلتونو نداره اگه همینو دوست داری تقدیم کنم نه که براش یکی دیگه میدوزم بازم هر جور دوست داری
خدایا به خاطر همه داده و نداده هایت شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بازم سلام
lia62 عزیز
برای بچه باید از پارچه هایی ستفاده کنی که هم لطیف باشه هم ب دوم که بهترین گزینه کتان های ظریف رنگی هست پارچه های پنبه ای و تترونها
2714
شکلات عزیز
اگر لحاف تشک تو کیفی میخواهی(کوچک دم دستی)چون اوایل کلا نینی رو تو همین تشک میخوابونیم بهتره االیاف طبیعی مثل پشم یا پنبه استفاده شه اکثر آماده ها پشم شیشه هستن که باعث میشه نی نی خیلی عرق بکنه و اذیت بشه طفلی مخصوووووووووووووووصا تشک و بالشتک نینی
شما به ابعادی که میخواهی بده لحاف دوزی ها برات درست میکنن معمولا از پارچه متقال برای اون روکش بگیر من خودم پارچه پنبه ای اردکان یزد رو گرفتم نساجی ها بری کمکت میکنن روی لحافش میتونی تکه دوزی کنی که با بدن کوچولوت کمتر در تماسه
بالشش خیلی کم پف باید باشه تقریبا هم تراز تشک کلا هم خیلی کلفت نشه که نتونی راحت جابه جاش کنی .
سلام نیلوا جون . خوش اومدی عزیزم.می شه یه توضیح کلی در مورد همین لباس دخترت برام بذاری همین که مامی دخملی جون پسندیده .جنس پارچه اش چیه؟اگه تونستی الگوشو بذا ر عزیزم.
اللهم عجل لولیک الفرج
مامان سها یه سوال دیگه در مورد لباس زرده ی دختر نازت
برای زیر دامنش آستری چیزی ندادی؟ تور مژگان اذیت نمیکنه پاهاشو؟ جنسش نرمه؟

بعد در مورد کش ماسوره ..ببخشید میپرسم /بلد نیستم چطور درجه پیچ ماکو رو شل کنم که کشش نخ شل بشه
میشه شما یا دوستان دیگه که بلدن توضضیح بدن؟ چرخم از اون مشکی های قدیمیه ...ساده اس
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
فاطمه جون
ممنونم این لباس
جنسش پشمیه و کتش ماهوته و کلا آستر کشی شده
سارافونش بالاتنش سادست یقه گردو ودامنش دامن کلوش پیلی داره
کتش هم ساده تا زیر سینه فقط یه چیزی چون ماهوت کلفته و کار بچه خیلی ظریفه و ریزه کارش خیلی سخته یکم حوصله میخواد
من متاسفانه بلد نیستم اینجا الگو بزارم وگرنه کلا الگوشو میزاشتم
2706