2737
2734
سلام مامان رکسانا هستین؟من یه چرخ خیاطی مدل ژانومه 802 خریدم دیشب 900 هزارتومن . اما نخ توش گیر میکنه بلدنیستم راهش بندازم از طرفیحتما بید تستش کنم که سالمه یا نه تو روخدا کمکم میکنی؟ چه کار کنم؟ وقتینخ توش نیست خوب کار میکنه وقتی نخش میکنم گیر میکنه و حرکت نمیکنه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام مامان رکسانا هستین؟من یه چرخ خیاطی مدل ژانومه 802 خریدم دیشب 900 هزارتومن . اما نخ توش گیر میکنه بلدنیستم راهش بندازم از طرفیحتما بید تستش کنم که سالمه یا نه تو روخدا کمکم میکنی؟ چه کار کنم؟ وقتینخ توش نیست خوب کار میکنه وقتی نخش میکنم گیر میکنه و حرکت نمیکنه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!
سلام مامان رکسانا جون من تازه با این تاپیک آشنا شدم و خیلی هم خوشم آمده اما گلم هیچ کدوم از عکسهای از صفحه اول تا اینجا باز نمی شه تورو خدا راهنمایی کنید آخه منم یه کمی خیاطی بلدم یه دخمل کوچولو هم دارم که می خوام براش بدوزم اما هیچ عکسی باز نمیشه آخه من چیکار کنم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.
زندگی قانون باورها و لیاقتهاست همیشه باور داشته باش لایق بهترینهایی
2731
سلام مامان رکسانا جون و بقیه خانومای هنرمند: منم تازه شما رو پیدا کردم و از هنرتون لذت بردم.
میشه چند تا مدل لباس واسه دخمل یک سال و نیمه هم بذارید اخه بعد از ماه صفر میخواهیم بریم عروسی. ممنون میشم کمکم کنید.

مامان شادی جون از صفحه 60-70 توضیحات "نیلواجون" و "زهرا (مامان سها) جون" رو بخون .... توضیح دادن

مامان رکساناجون من فعلا دارم واسه امتحان دکترا میخونم.... انشالله سرم خلوت شد وبلاگو راه میندازم.... بچه ها اگه کسی سرش خلوته لطف کنه با مامان رکسانا جون همکاری کنه یه وبلاگ درست کنه.... ممنون میشیم والا....
2738
دوستان من هنوز نتونستم برای دخترم پالتو بدوزم الگوی بالاتنه و آستین رو کشیدم توی کشیدین الگوی دامنش موندم دامنش رو می خوام از اینها که دو پیلی در جلو و دو پیلی در پشت می خوره بذارم لطفا کمکم کنید.
سالهاست جستجوگر آدم هستم تا لذت خوردن یک سیب سرخ را با او تجربه کنم.
بچه ها دستتون طلا.چقدر کاراتون شیکه.
من تازه اینجا رو یافتم و جز علاقه مندیامه.
حیفه اون موقع که مامانم هی میگفت دختر برو کلاس خیاطی چیزی یاد بگیر برا فردا روزت منم عین خوشحالا اصلا گوش نمیدادم.حالا کلی به دردم میخورد.
الغرض
جونم براتون بگه یه کمک میخوام.من یه سری پارچه دارم که از کت دامن یا کت شلوارم مونده.پارچه هاش خیلی نازه.میشه چند تا مدل کار راحت برام بزارید از سارافون و تاب شلوار که برا دختر 3 ساله م بدوزم.زهرا جون کارات خیلی نازه.چیزی برا سها جیگری دوختی که این دامن پفی رم نداشته باشه.ساده تر باشه.؟
2706