2703
2553
عنوان

معرفی جراح مغز و اعصاب ماهر

130438 بازدید | 66 پست
سلام مروارید جان مطالبی که تو سایت نوشته بودی رو خوندم. واقعا ازت ممنونم که برای تک تک سئوالایی که پرسیده میشه وقت میذاری و با حوصله جواب میدی متاسفانه مدتیه که متوجه شدیم خواهر 22 سالم تو سرش تومور داره. میگن آستروسیتوم درجه 2 هست. اندازشم تقریبا 5 سانتیمتره. طرف چپ پیشونیشه. دکترا میگن تو ناحیه حرکتیه، نزدیک عصب تکلمشه. میگن احتمال فلج شدن یا از دست دادن تکلم هست. ما تبریز زندگی می کنیم.به دکترای زیادی مراجعه کردیم، اکثرا میگن باید عمل شه. ولی نمیتونیم تصمیم بگیریم کدوم دکتر عملش کنه. اگه ممکنه منم راهنمایی کن
هرچه سریعتر جوابمو بدین ممنون میشم
مهرانه عزیزم سلام....خیلی متاسفم بابت خواهرت ، ولی Grade تومورش زیاد نیست و این جای شکر داره ، باید سریع عملش کنید ولی عزیزم من دکترهای تبریز رو زیاد نمی شناسم....

در تهران بهترین دکتر جراح مغز آقای دکتر رحمت هستند که اگر می خواین بیاریدش تهران باید زودتر وقت بگیرید چون دیر وقت می ده و مطبشم واقعاً خیلی شلوغه اما دست خوبی داره...

شماره اش رو برات می ذارم ، واقعاً اگر کمک دیگه ای خواستی در خدمتم...بیمارستان ایرانمهر هم عمل می کنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام .امیدوارم ایشون خوب بشن.نادر من تومور داشتند پیش دکتر پارسا در بیمارستان مهرگان(شریعتی) عمل کرد .بهش میگن پنجه طلا .خوبیش اینه که اگر نتونه عمل نمیکنه و خیلی رک هست. اما حتما باید دکتر خودش معرفی نامه بنویسه که این فرد نیاز به معاینه و عمل داره اگر نه قبول نمیکنه.حتما از یه دکتر معرفی نامه بگیر.انشالا که خیر براتون پیش بیاد.
خدایا منتظرم،معجزه کن.
سلام مهرانه جون
من دکتر حمید رحمت رو معرفی می کنم ایشون بهترین در خاورمیانه هستند من خودم 24 سال پیش پیششون عمل کردم و الان 1 پسر 2.5 دارم امیدوارم خواهرتون زود خوب بشن و توکلتون به خدا باشه بعد از خدا دکتر رحمت. این نظر من و تمام فامیل من هست.موفق باشید.
سلام دوستان، واقعا از راهنماییهاتون ممنونم تبریز که قصد نداریم عملش کنیم، میاریمش تهران. با آلمان هم تماس گرفتم و مدارکشو فرستادم. برای عمل پذیرش دادن ولی راستش گفتن هزینش نزدیک به 100 میلیون میشه، ما هم توانشو نداشتیم. بعد کلی دوندگی تونستیم از دکتر عباسیون براش وقت بگیریم اما نمیدونم چرا دلم زیاد راضی نیست. تو مطالبتون خوندم که خودش عمل نمیکنه و عملاشو میده به همکاراش. مروارید جون میدونین هزینه عمل دکتر رحمت چقدره؟
مهرانه جون دکتر عباسیون خودش عمل نمی کنه ، دکتر خلعتبری بیمارستان جم هم همین طور...

بهترین بیمارستان برای جراحی های مغز ایران مهر هست...هزینه خود عمل متجاوز از 2 میلیون نمی شه ولی هزینه بیمارستان و ICU یک کمی زیاده...عزیزم من توصیه می کنم حتماً پیش دکتر رحمت ببریدش و چون دیر وقت می ده خیلی زود تماس بگیرید و وقت ویزیت ازش بگیرید...منشی بداخلاقی هم داره زیاد با منشیش بگومگو نداشته باشید چون بسیار بی ادب و بداخلاقه ولی خود دکتر آدم آرام و متینیه. پیش هیچ دکتری جز ایشون نرید...ممکنه خیلی ها دکتر پارسا رو بهتون معرفی کنن ولی ایشون رو من اصلاً توصیه نمی کنم...اصلاً
سلام مروارید جون، ازت خیلی ممنونم. راستش مامانم با تعریفایی که شنیده شدید اصرار داره که دکتر عباسیون عملش کنه. انشالله 10 ام همین ماه میریم واسه عمل. از همه دوستان خواهش می کنم دعامون کنید. نمیدونم چی میخواهد پیش بیاد. خیلی دلشوره دارم. خدا بهمون رحم کنه
2706