2410
2553
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 312723 بازدید | 371 پست
سلام بچه ها منم تو دوره نوجوانی پرولاکتینم بالا بود که دکتر بهم بروموکریپتین دادو گفت از استرسه
اما یه مطلب درباره مریم گلی می خوندم که نوشته بود مریم گلی باعث کم شدن شیر مادران میشه. پس فکر کنم برای پرولاکتین بالا هم خوب باشه. امیدوارم کمک کرده باشم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
ویتاگنوس داروی گیاهی است که دارای نقش ضدپرولاکتین و مؤثر بر سندرم پیش از قاعدگی و هیپرمنوره می باشد. هدف این مطالعه بررسی اثر داروی ویتاگنوس بر دردهای پستان در مقایسه با پلاسبو و بررسی مقبولیت و عوارض این داروی گیاهی است. مواد و روش‌ها: در یک کارآزمایی بالینی دوسوکور تعداد 117 نفر زن مراجعه کننده به درمانگاه های زنان با شکایت درد پستان در گروه سنی 50-15 سال به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند. به یک گروه 55 نفره به مدت سه ماه روزانه 60 قطره ویتاگنوس و به گروه دوم 62 نفره به مدت 3 ماه، پلاسبو (دارو نما) داده شد. یافته‌ها: در پایان دوره درمان، 4/88 درصد بیماران به ویتاگنوس و 7/17 درصد به پلاسبو پاسخ دادند (0001/0>P). داروی ویتاگنوس به خوبی تحمل شده و عارضه دارویی نداشت. نتیجه گیری: ویتاگنوس داروی مؤثر و کم عارضه در درمان ماستالژی است و از درمان های شناخته شده که اغلب عوارض بالایی دارند بهتر تحمل می گردد.
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هستی جان ممنون از جوابت بالاخره بعد از چند مدت یکی جواب منو داد
یه سوال شما با مصرف این قرص حالت تهوع نداشتی؟
اخه من نتونستم دیکه قرص رو بخورم
بابت اطلاعات داروهای گیاهی هم ممنون
دوستان یه سوال
منم آزمایش دادم و پرولاکتینم بالا بود
دکتر بهم بروموکرپتین داد و چون تهوع زیادی میگرفتم گفت از یک چهارم شروع کن و به مرور به قرص کامل برسونش
الان دو سه هفته است که قرص کامل میخورم و خدارو شکر تهوع ندارم
اما دوز مصرف دارم برایه شما چقدره؟
روزی یکی،دو تا،سه تا؟؟؟
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
2720
بچه ها من آزمایشم رو پیش دکتر برم پرولاکتینم خیلی بالا بود.... کفت ازمایش رو تجدید کن اگه بازم بالا بود باید

سی تی اسکن از سرت بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا آخه؟؟؟؟ یعنی مشکلم چیههههههههه؟؟؟
بچه ها من آزمایشم رو پیش دکتر برم پرولاکتینم خیلی بالا بود.... کفت ازمایش رو تجدید کن اگه بازم بالا بود باید

سی تی اسکن از سرت بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا آخه؟؟؟؟ یعنی مشکلم چیههههههههه؟؟؟
2714
بچه هاسلام!منم تازه به جمع شماپیوستم پرولاکتینم700هستش دکترگفتش تا پایین نیادنباید بارداربشم،کسی اطلاع داره چقدرطول میکشه تا پرولاکتین پایین بیاد؟
الله الله کنی به الله میرسی!
2706