2703
2553
اگه تو سایز مینی میخوای Wildfire S گوشیه خوبیه البته یه ضعف داره اونم از همه ی برنامه های فلش پشتیبانی نمیکنه...
به طور کلی تو این رنجه قیمت گوشیه خوبیه منم میخواستم بخرمش اما وقتی فهمیدم از فلش به خوبی پشتیبانی نمیکنه منصرف شدم و one v خریدم : اندروید 4 ، و سی پیو یک گیگ بدون گارانتی 490 خریدم.. راضیم
http://gsm.ir/items/item.action?_id=18834&_type=mobile
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بیشتر برنامه های تحت وب .. زیاد با گوشی وبگردی میکنم اکثر سایتها هم از فلش تو طراحیشون استفاده میشه اگه ساپورت نکنه گوشی از چشمم میافته
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2714
منم می خوام گوشی بگیرم ولی چون دوربینش برام مهمه رفتم سراغ دوربینای 8 به بالا یه دونه sony xperia xray بود که مشخصاتش به قیمتش می خورد. یکی هم sony erricson wivas این دومی عالیه هم خودش هم قیمتش فقط چون خواهرم داره تکراری می شه اگه منم بخرم.
عزیزم بنظر من سونی experia بخر دوربینش حرف نداره 12 مگاژیکسله و حالت 3d هم داره سیستم عاملش هم آندروئیده همسر من تازه گرفته
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
منم یه گوشی با اتصال به نت و اندروید و دوربین خوب و البته قیمت مناسب می خواستم سونی اریکسون لایو ویت واکمن گرفتم 340 .
http://www.gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=2352

خیییییلی ازش راضیم. (اولش اکسپریا مینی گرفتم صفحه اش خیلی کوچیک بود دپرس شدم با کلی ضرر پسش دادم) گالکسی های سامسونگ هم خیلی خوبن اگر شکل ظاهریشونو دوست داشته باشی
عزیزم کلا اچ تی سی خیلی گوشیهای خوبی نیستن خیلی هنگ میکنن حالا باز خودت میدونی
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
2706