2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی میگه اچ تی سی خوب نیست؟
بعد زا اپل بهترین گوشیای هوشمند رو تولید میکنه... اگه سرعت گوشی واسه ی کسی مهمه ربطی به برند خاصی نداره باید دقت کنه حافظه ی داخلیش زیاد باشه و سی پی یوش قوی باشه
با Wildfire s هم میتونی از اینترنت استفاده کنی اما اگه سایتی واسه ی امکاناتش از فلش استفاده کنه ساپورت نمیکنه
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
اگهمیخوای نهصد بدی یه ذره بذار روش اپل بگیر قابل مقایسه نیست من خودم گوشی باز قهارم هههه سالی یه گوشی عوض میکنم ضرر میکنم میفروشم میذارم روش یکی دیگه میخریدم چون هرکدومشون یه ایرادی داشتن و تو همون چندماه اول دلمو میزد الان ایفون خریدم یعنی یک کلام عاشقشم... حیف پوله بدی واسه مارکای دیگه من نوکیا داشتم و سه چهارتا هم اریکسون عاشق اریکسون بودم ولی دومیشو که k800 بود اوووه چندسال پیش گرفته بودم با اخریش که ساتیو بود خیلی فرق داشت با اینکه این دوربینش دوازده بود اما توی عکس نزدیک از اون کم میاورد کلا هی درجه دو و سه میارن
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2728