2703
2553
عنوان

سوال درمورد قرص اورژانسی...

835 بازدید | 9 پست
من 23خردادصبح4عددال دی و12ساعت بعدهم 4عدددیگه خوردم 7روز بعد2-3روز لکه بینی داشتم یکی دوروز تمام شد پریودنشدم دوباره ازدیروز لکه بینی دارم الان 2هفته گذشته وامروز یافردا وقت پریودخودمه زیردلم هم دردمیکنه دوستانی که اطلاع دارین میشه بگین چندروز بعداز مصرف قرصها باید پریود بشم؟کسی تجربه ای درزمینه این لکه بینیها داره؟ماه قبل هم ازین قرصاخوردم 9روز بعدش لکه بینی داشتم تااینکه پریودشدم چرااینبار اینطوری شدم تروخداکمک.....
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
یعنی نباید 2ماه میخوردم حالا چی میشه؟این لکه ها چیه ؟نکنه باردارباشم؟همه علایم پریوددارم ولی فقط لک میبینم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میخواستم این ماه که پریودشدم آی یودی بزارم که فعلا لج کرده نمیاد
2714
من همش میترسم باردارباشم.....شانس ندارم که خودمم نمیدونم چطوری باردارمیشم فکرکنم ازطریق گرده افشانی !....الان 2هفته ازخوردن قرصاگذشته میگن تا10روز باید پریودبشیم....
فاطی جون بعداز سقط ممکنه پریودت ماه اول منظم نباشه
اگه قرصهارو به موقع خوردی حامله نیستی.ماله قرصهاست که تنظیم پریودیت رو بهم ریخته.این قرصها ضرر داره دختر خالم اینقدر حالش بد شد کهرفت بیمارستان.با کاندوم جلوگیری کن از نوع خارجیش.اسم پسر منم آراد هست 2 سال ونه ماهشه.منم 4 ماهه باردارم.