2410
2553
سلام...
من میخوام واسه نینی یه چیزی بگیرم که اولا هزینش خیلی بالا نباشه دوما استفاده بشه...
اوایل میخواستم یه تخت نوزادی بگیرم... بعد برای نوجوانیش خودشو ببرم خرید و براش یه تخت بزرگسال بگیرم...
حالا دیدم قیمت نوزادی کپل پا بین 400-500 و آپادانا بین 300-400 میشه... که برای 3-4 سال به نظرم پول هدر دادنه با توجه به اینکه حداقل 1 سال اول تو تختش نمیخوابه!...
میخوام برم نوزاد نوجوان بگیرم با رنگ ساده مثل کرم رنگ اینا ... کپل پا میشه بین 500-600 و آپادانا میشه 450-500 ...
میخواستم نظرات شمایی که کپل پا یا آپادانا داشتین رو بدونم...
ر استی کپل پا محصولات یاسمین رو آورده و نمایندش شده... کار ترک تو این نمایندگیش نیست و اگه بودهم هزینش برام قابل قبول نبود...
منتظر نظراتتون هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
الام جان من همین دیشب بودم اونجا... حدود قیمت احتمالا برای تهران و شهرستان فرق داره... گفتن تا اول تیر تصمیمتونو بگیرین... چون قیمت ها حدود 100-150 بالا میره باز!!

رکسانا جان اون مدلی رو میگی که تختش بعدا میز تحریر میشه و کشو خور میشه و تخت نوجوان ؟.. خودم موندم توش که اینو بگیرم یا نه.. گفت حدود 550 در میآد اون تخت برام ... حدود 100 تومن گرونتر از تخت دو منظوره میشه... به نظرتون بگیرم برای بعد میشه استفاده کرد ؟ کارآیی داره ؟
در ضمن من اطاقهام بزرگه ولی اینقدر پنجره گذاشتیم جایی برای گذاشتنش نیست...!!
من مثلا اگه بخوام آپادانا بگیرم ویرم لاوین میگیرم..فکر کنم تنها رنگ چوبشون همونه...
توی کپل پا هم ( یاسمین میفروختن... ایرانی... چون ایرانیه ارزونتره... میگفت ترک چون گرونه نمیآریم) یه مدل کرم-قهوه ای داشت.... اونو میگیرم اگه اونجا بگیرم....
حالا به نظرتون نوزاد-نوجوان بهتره ؟ تا چند سالگی بچه توش میخوابه ؟؟ بعدش میریم بزرگسال میگیریم؟؟
من کپل پا نوزاد ترک گرفتم با یک دراور شد ١میلیون و دویست دخترم دو ماه و نیمشه از ٣٥ روزگی توی تخت خودش میخوابه بزرگ بشه خودشو میبرم براش تخت بزرگتر میگیرم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706