2703
2553
عنوان

شنیده نشدن صدای قلب نی نی در هفته 16 بارداری..کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 28086 بازدید | 30 پست
خدا رو شکر که سالمو سلامته.
اینو بدون که استرس و نگرانی برای نی نی خیلی بده.
پس حتما در کمال آرامش زندگی کن. هر وقت نگرانش شدی. قرآن بخون و از خدا بخواه که خودش بهت آرامش بده.
منم در طول دوران بارداریم فقط با قرآن خوندن بود که آرامش میگرفتم. واز خود خدا مدد میخواستم که استرس رو ازم دور کنه و منو متوجه سالم بودن بچه ام بکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم مبارکه دخملت دعا کن خدا به منم دخمل بده ... یاشار رو فکر می کردم دختره باهاش عشق می کردیم با شوشو ... هی دخترم دخترم راه انداختیم یه هو دیدیم شازده پسرههههه
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !
دوستای گلم مرسی از تبریکات صمیمانه و قشنگتون..............راستی الی جون شما قبل از سونو فکر میکردین دخمله یا اینکه جوای سونو اشتباه از آب در اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!! ( الی جون ایشالا خدا یاشارت رو برات نگه داره، ایشالا دامادش کنی و هرچه زودترم یه خواهری خوشگل براش بیاری )
2456
2714

خواهش میکنم به خاطر عزیزای خودتون بقیه رو هم جای خودتون بزارید و اگه ممکنه اینو تو اینستا و‌استوری گروه ها و کانالاتون  بزارید

حتی اگه عزیزتون تو مرحله وخیمی از سرطان /بیماری قلبی هست ودیگه ازش قطع امید شده این  شاید بتونه ذره ای امید تو وجودتون زنده کنه :راجب "سرما زیستی" سرچ و مطالعه کنید(سرمازیستی یعنی منجمد کردن بدن انسان ها بلافاصله بعد از مرگ با استفاده از روشی خاص که به بافت بدن اسیبی نرسه به امید زنده کردن دوباره در اینده با استفاده        از تکنولوژی اونزمان).       ||||.

2706