2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته پیش مالزی بودم دیدم تمام زنهای اونجا موهاشون فوق العاده لخت وبلند بود از موهای خودم (کهیه کوچولو) حالت داشت خجالت کشیدم!!!!

تازه موهای من جز موهای لخت محسوب میشههههههه
2456
2714
موهای من مجعد و وزداره جنسش و دانه های موهام ضخیمه
رنگش هم خرمایی تیره است که از وقتی یادم میاد دارم رنگ و هایلایت میکنم
هر جا که مسافرت میرم و دریا و استخر، وقتی خشک میشه خیلی نرمه و اصلا وز نداره
شادین جان... انگار تو مالزی به خاطر رطوبت هواش و نگهداری سخت مو همه صاف میکنن... زن داداشم که موهاس حالت دار قشنگی داشت ... الان که 7 ماهه رفته اونجا موهاش و صاف کرده ...میگه خسته شدم از بس سشوار کشیدم
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
بچه ها تو رو خدا یه کمکی هم به من بکنید
این صاف کردن واسه مو ضرر نداره ....؟
از چه سنی میشه صاف کرد... یکی از آشناهامون موهای بچه 7 ساله رو صاف کرده...
من موهای دخترم فره ... خیلی اذیت میشه نمی دونم چیکار کنم
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
عزیزم خواهر من کاناداست و 8 سال پیش برای عروسی من موهاشو صاف ژاپنی کرده بود! واقعا عین ژاپنی ها لخت لخت میشه موها و از حموم بیای نیاز به هیچ چیزی نداره نه وز میکنه نه خراب میشه تازه میتونی برای مهمونی اگه خواستی با بابلیس و یا بیگودی موهاتو فر کنی.
ولی کلا من شنیدم هم این مودل صافی و هم کراتینه زیاد خوب نیست. ببین این صافی 4-5 ساعت طول میکشه و کلی مواد به موهات میزنند خلاصه یادش خوب نیست ولی یک بار شاید ارزش داشته باشه.
اما یک بدی داره!!!!!!!!!! موهای خواهر من فر درشت هستی که راحت هم با سشوار صاف میشه وقتی ریشه موها درمیاد نه ماه اول و دوم مثلا وقتی دیکه 3-4 سانت رشد میکنه فکر کن پایین موها صاف صاف هستش و ریشه موهای خودت که هم حالت داره هم ممکنه وز کنه!
یعنی باید مرتب ریشه موهاتو با اتو صاف کنی که با پایین موهات یک دست بشه و کم کم رشد کنه و کوتاه کنی تا بره!
خواهد من وقتی موهاش نصف فر شده بود و نصف پایین صاف بود خیلی سختش بود باید حتما مرتب سشوار میکشید یا اینکه آلودش بشی و بری مرتب ریشه را صاف کنی که میگم زیادش خوب نیست
تو کانادا هم گفته بودند که به هیچ عنوان نباید موها هایلات داشته باشه قبلش یعنی دکلره شده باشه و بعدش هم فقط میتونی رنگ کنی دکلره اصلا!
البته اینجا آرایشگر عروسی من بهش گفت که چون موهات سالمه میتونم برات دکلره کنم و هایلات ولی خواهر من ریسک نکرد و با رنگ مو براش لایت درآورد...
2706