2410
2553
تورو خدا امار مرگ و میر جراحی ها رو نگین اگر کسی دکتر خوب میشناسه معرفی کنه من تصمیمو گرفتم ممنونم دوستان

من شهریور سال 91 عمل کرد با وجود اینکه یکسال و نیمه که از عملم میگذره از عملم راضیم ولی به همه دوستان توصیه میکنم خودشون تحقیق کنن و با توجه به همه موارد تصمیم بگیرن
در ضمن هیچکدوم از توصیه های اینجا چه از جانب من و چه از جانب دیگر دوستان توصیه پزشکی و علمی محسوب نمیشه و فقط نظر شخصی است
چون از اول همه چیز رو اینجا گفتم الانم بقیه ماجرا رو به طور خلاصه میگم
دوسال بعد عملم وزنم شروع به زیاد شدن کردو رفتم برای عکس معده حجم معده من ٢٨٠-٣٠٠ سی سی اندازه گیری شد احساس خودم اینه که حجم معده ام به اندازه کافی برداشته نشده الان شهریور ٩٤ هست و من ٨٠ کیلو شدم یعنی ١٥ کیلو اضافه وزن و اقای دکتر خلج هم فرموندن تشخیص اسلیو از اول برای شما اشتباه بوده و اگر بخواهم الان میتونم بای پس کنم این که من وزنم برگشت دلیل به وجود مشکل تو این عملیا بیفایده بودنش نیست من فقط وظیفه خودم دونستم که این موارد رو اینجا اعلام کنم در ضمن شنیدم که جناب دکتر خلج فرمودن که چون دوره های بعد عمل نیومدن چاق شدن دردصورتیکه همه ازمایشهای من موجوده من یک ماه و سه ماه و شش ماه بعد عمل و بعدش هم سالی یکبار پیش ایشون رفتم و حتی پارسال خودشون گفتن تشخیص من برای اسلیو اشتباه بوده و چون بعد عمل دچار ترش کردن و بالااومدن اسید هم هستم هنوز دارو میخورم و گفتن این هم نشونه اینه که اسلیو مناسب معده شما نبوده
سی کیلو اضافه دارم واقعاً نمیتونم رژیم بگیرم خیلی سختی میکشم و عصبی میشم وفقط سر بچه ام داد و بیداد میکنم بعدشم به خاطر عذاب وجدان میشینم گریه میکنم داغون میشششششم

عزیزم اگر تهران هستین آقای دکتر مهدی هاشم آقایی در زمینه لاغری بینظیرن ، هم تجربه بالا دارن (بیش از 7000 عمل موفق) هم کادر بسیار مجربی دارن و در بیمارستان فوق تخصصی عمل رو انجام میدن
ایشون خودشون با توجه به وزنتون bmi بدنتون تشخیص میدن اسلیو براتون مناسب تر یا بای پس
نکته خوب دیگه در مورد دکتر هاشم آقایی اینه که با تمام بیمه ها کار میکنن و میتونین مقداری از هزینه جراحی رو با توجه به بیمتون ازشون بگیرین
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش
آدرس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)،بلوک ۳،واحد پنجم تلفن:   ۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰3

سایت شده عین سمساری همه چی شلمشورباست. عمووو لطفا قالب قبلیو برگردون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام عزیزم پیش دکتر خوب عمل کنید دیگه جای نگرانی نداره من یه دکتر بسیار عالی سراغ دارم که خواهرم پیششون عمل کرده و نتیجش ۱۰۰ درصد عالی بوده

دکتر محسن میر حسینی رو سرچ کنید جزو جراح های برتر و متخصص جراحی اسلیو و بای پس معده و جراحی های چاقی در تهران هستن
شماره تماسشون : 09384609212
www.fitteb.com

Lilypie Fourth Birthday tickers
این تلفن کلینیک سعادت اباده یکشنبه صبح بری اونجا حد اقل 15 تا 20 نفر که این عملو انجام دادن برای تزریق اومدن میبینی

ادرسشونو از خودشون بگیر.اسم دکتر هم اقای دکتر شریفیه.منم به اسم غزاله میشناسه موفق باشی.

باور کن این عمل مثل معجزست.22087712

2706