2733
2734
من متفورمین میخوردم یه دوره هم لترزول خوردم. البته با تجویز دکتر ( لباف)

الان نزدیک ده یازده ماهه دارم قرص میخوردم .....خسته شده بودم دیگههههه ....
اخه وقتی میخوردم پری هام منظم نبود والان هم که نمیخورم بازم منظم نیست. ...به فاصله 13/ 14 روز بعد از پریم دوباره پری شدمممم اونم 7 روز کااامل

در صورتی که با قرص پری شدنم خیلیییی زور میزد 4 روز بود

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
اراااام جونییی
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هلیا جان جلوانداختن را به فال نیک بگیر
منم وقتی باردارشدم جلو انداختم

به جای متفورمین هم کلگوفاژ بگیر
بروداروخانه سجاد فوق العاده ارزانتر از سایر داروخانه هاست،
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
راحله جان امیدوارباش گلم انشالله دوروز دیگه دلت شاد میشه
گلم حتما سونو روز سیزده انجام بده تا بدونی اصلا چه وضعیتی داری
ببین اینکه نگرانی بابت شرایط رحمت خیلی خوبه ولی استرس بدترین چیزه

بسته به مدت زمان اقدام احتمال داره دکتربرات تجویز عکس کنه

بچه هاشما راچه شده همه لتروزول وکلومفین،خیلی راحت می تونید با خوردن عسل و ودم کردم ختمی فولی خوب داشته باشید

ضمنا یادتون باشه این قرص را سه دوره مصرف کردید باید استراحت کنید،شمنا باهاشتزریق ها سی جی کنید که تخمک ازاد شه وکیست نشه

دکتر مهسان
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی

این حریم کیست با نور جلال آمیخته

جلوه اش چون باغ جنت با جمال آمیخته

دست و پا گم میکند جبرئیل اینجا چون نسیم

بوی غربت بس که با عطر وصال آمیخته

هوای مشهد کردی این سایت رزرو هتل در مشهد به دو نفر از اعضا سایت به صورت قزعه کشی سفر مشهد هدیه میده توی قسمت اعضا سایت ثبت نام کنید
http://www.hotelafzar.com
دکتر لباف همیشه داروها را خارجیشو مینویسه که هم سخت گیر میاد هم قیمتش زیاده.
هلیا جا من بودی چکار میکردی. من 10 روز پری طول میکشید بعد یک روز پاک بودم لکه شروع میشد تا 7-8 روز!! بعدش یک هفته پاک بودم و دوباره!! سه سال اینجوری بودم..
بچه ها یه دکتر معرفی کنید یه نسخه برم پیشش
ویدا رضوی چطوره؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
2738
MarMaresabz جان چرا دعوام می کنی
الان برات میل میزنم
ویزیت قربون دستت 12000
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
وای مهسان جون خدا از دهنت بشنوه ......الان بار5 یا 6 اقدام هستم و هنوز خبری نیست
البته میدونم که دل خجسته ای داااارم .....به یکی از دوستای دوران دانشگاهیم گفتم اینقدر دعوام کرد .....ههههههههه حالا خودش با 4 سال جلوگیری 7 ماه طول کشیده تا حامله بشه من انتظار دارم با 5 سال عمون بار اول بگیره

2706