2703
2553
رویاجان لکه بینی مربوط به ازاد شدن تخمک بوده،وقتی پوسته شکافته شه مثل خیلی ها کهلانه گزینی دارند
خدا راشکر،بی خیال همه چیز گل پسر راعشقه

مولود جان،پرولاکتینت بالاست؟
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر شهشهان آمادگاه ساختمان ملاصدرا- نوبت دهیش پارسال یکماهه بود و حضوری- من خودم یکی از دکترهای هیات علمی بهم گفت برم پیشش تو این کار تجربش خوبه. منم دوبار رفتم ولی بعدش که دیگه رفتیم دنبال اورولوژییست و کار شوهرم ول شد. تو هم یه نوبت بگیر برو
2720
سلااام

هدی جون چه خبر بوده اینجا ???? چرا پستت رو پاک کردییییی من نت نداشتم نخوندم که.....

بچه ها منم چند وقته قرص هام رو نمیخورم ......دیگه اعصاب قرص خوردن ندارم ....

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
مهسان جون
آزمایش ها رو قبل از شروع مصرف انجام داده بودم اونم با درخواست خودم
نه اصلا سونو برام ننوشت که ببینه فولی اندازش چنده
چیزی هم برای تزریق نداد فقط قرص لتروزول و ویتامین ای و فولیک اسید و روی تجویز کرد.
الان روز بیست و پنج هستم
دوره هام 28 روزست
یعنی عسل فولی رو بزرگ می کنه؟
این بار رفتم پیشش ازش میخوام برام سونوی فولی بنویسه
نمیخوام همینطور دکترم رو عوض کنم وگرنه میرفتم پیش یه دکتر دیگه تازه نمیدونم پیش کی برم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
2714
هلیا جون چه قرصی می خوردی؟
بچه ها من همش فکر می کنم نکنه لوله هام چسبندگی داشته باشه دلم می خواد عکس رنگی بگیرم که خیالم راحت شه اما می ترسم عوارض داشته باشه.
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
نمیدونم مولود جون
فکره دیگه میاد. آخه میگن چسبندگی به خاطر عفونت های لگنیه
خوب منم وقتی پاپ اسمیر داده بودم عفونت متوسط داشتم که دارو استفاده کردم و خوب شد اما دوباره اگه برگشته باشه نمیدونم
برای همین عفونت ها ،نگرانم نکنه چسبندگی داشته باشم
بچه ها به هیچ دکتر صد در صد اعتماد نکنید به نظر من بعد از سه تا ویزیت پیش یکی دیگه هم برید ببینید نظر اون چیه
به تجربه بهم ثابت شده اینطوری آدم می فهمه دکتر داره چه بلایی سرش می یاره
2706