2737
2734
مامان سمیرا مرسی که راجع به قهیری توضیح دادی...دکتر خودت هم بوده؟
من یه دکتری رو میخوام که همه چیز رو بگه طبیعی باشه و زیاد دارو و مکمل تجویز نکنه.اما از طرفی دوست دارم که تکی ویزیت کنه و وقت کافی برا مریضش بذاره.
دکتر اخوان رو هم شنیدم که روند طبیعی رو اجرا میکنه اما زیاد شناخت ازش ندارم.شما دکتر دیگه ای که روند
طبیعی داشته باشه و دارو و مکمل زیاد تجویز نکنه و خوب هم باشه و یکی یکی ببینه رو نمیشناسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت...خداجونم یه نی نی سالم صالح خوش قدم و خوش روزی بمون بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا جان اگه زمان وسط سیکل فولیکول غالب داری خیالت راحت بدنت آمده است به انضمام صحبتهای رویا جان
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2728

سلام من می خوام واسه نی نی اقدام کنم نظرتون واسه

دکتر لباف چیه تو مطب جدید همون ساعت و روزا هستن که مطب قبل بودن؟

دکتر نسرین مالکی چهار راه توحید چطور کسی میشناسه

اگه کس بهتر سراغ دارین لطفا راهنمابیی کنین ممنون
اگه دوره ات بیست وهشت روزست
روزسیزده,سایزهجده به بالاباشه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
شیرین 63 من بهت پیشنهاد میکنم که پیش لباف رفتی قبلا دیگه نیا معطلیش خیلی زیاد شده این مطب هم کوچکتر از مطب قبلیه با جمعیت بیشتر.
میتونی پیش یه دکتر دیگه بری و خودت قیاس کنی. دکتر مالکی (توحید) یا مرجان حقیقت(مطب سپهسالار) یا زهرا نوری
2738
رویا جون

دکتر قهیری رو گفتم خیلی تأکید داره روی مواد طبیعی و فقط قرص آهن میده

دکتر خانجانی رو چندتا از دوستام پیشش رفتن و خیلی راضی بودن

از دوستای همین نی نی سایت 4 تا رو میشناسم که همه هم تعریفش رو میکنن ولی نمیدونم چطوریه توی بارداری
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
مامان نی نی سلام.پرسیده بودی چرا می خوام دکترمو عوض کنم.راستش به خاطر اینکه دکترم به خاطر آماربالای سزارین

قراردادش با بیمه قطع شده ومن مجبورم نزدیک2 میلیون هزینه ی بیمارستانوخودم بدم.اسم دکترمونمیارم چون

دکترمعروفیه ومن هم خیلی بهش مدیونم.
Lilypie Pregnancy tickers

حالا دکترت که کار بدی نکرده. دکترا از خداشونه با بیمه قرارداد نداشته باشند چون یکباره پول را دریافت میکنن بدون تاخیر.. کدوم بیمارستان 2 میلیون میشه؟ مثل اینکه بیمارستان خصوصی با بیمه هم تقریبا همین میشه
دوستان کسی ازشمادر دوران بارداریش خونریزی داشته لک نه خونریزی
نی نی مانده؟
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706