2726
وای هدی جان به سلامتی
انشالله بری وخودت و کوچولوت سالم برگردید
التماس دعا
خیلی محتاجم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان هدی به سلامتی.ایشالا که زود راه میفتی و میای اینجا. فکر کنم دیدمت شنبه صبح اومده بودی دکتر.

مهسان شماره هر دو تا چشمم پارسال 3 بود. ولی فکر کنم الان بالاتر رفته. هفته 20 ام

پس باید با خود دکتر صحبت کنم. اصلا من یه اخلاقی دارم تک!! یه بار سونو واژینال داشتم شش ماه با خودم کلنجار رفتم تا آخر از سر بیچارگی رفتم انجام دادم. سر 10 تا دکتر رفته بودم از زیر معاینه در میرفتم. بعد من با این حالاتم میتونم طبیعی زایمان کنم؟
2728
بچه هاسلام.خوبین؟

بچه هاخواهش میکنم هرکی دکترماه منیرجعفری،مرجان حقیقت و دکترمقاره عابدومی شناسه که پیشش سزارین کرده

باشه به من بگه.راستش من تو ماهه 6 هستم ومی خوام دکترمو عوض کنم.خواهش می کنم راهنمائیم کنید.
Lilypie Pregnancy tickers

سلام

من بالاخره امروز بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم رفتم دکتر.

گفت یه کم عفونت داری و دارو داده .

پاپ اسمیر هم گرفت .

گفت مشکلی نداری و میتونی از ماه دیگه واسه نی نی اقدام کنی.
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
در جستجوی رویا میشه بگی دکترت کی بوده و چرا میخوای عوض کنی؟
دکتر جعفری و حقیقت را که خیلی تعریف کردند. مهسا مامان کیان موشه پیشش دکتر حقیقت سزارین کرده. بیشتر تو این تاپیکه اگه سوالی داری
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=44585&PostID=18064313#18064313
دکتر قهیری رو میشناسم

دکتر خوبیه

همه چیز رو میگه باید طبیعی باشه و هیچ دارو و مکملی تجویز نمیکنه

تا حایی که من میدیدم ، سزارین میکرد

بدیش اینه که یکی یکی نمیبینه ، ولی با اینحال حواسش به مریضش هست

مثل خیلی از دکترای خوب دیگه ، سابقه اشتباه هم داشته ( به شخصه فقط یه مورد سال قبل ازش شنیدم )

دکترم بود و همه تشخیصاش و اقداماتش در موردم درست بود

موقع زایمانم از رویان برای گرفتن خون بند ناف توی اتاق عمل اومده بودن ، دکتر بهشون گفته بود که زایمان سختی داره و اجازه نمیدم موقع زایمان خون بگیرید چون برای خودش و نی نی خطر داره ، اگه میخواید باید از روی شکم بگیرید ، قبل از شروع عمل

که در این شرایط خون کافی گرفته نشده بود ولی زایمان بی خطر انجام شده بود
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
مامان سمیرا جون من خودم یکی یدونم ومیدونم که تنهایی خیلی بده ولی اکه نمیشی بیخیال شو
درجستجوی رویا عزیز من خالم بیش مقاره عابد سزارین شد و فوق العاده میکه عالی بوده براش
قهیری هم خیلی خونسرده و هیجی را مهم نمیدونه
حقیقت را هم 1ویزیت رفتم بیشش انکار که خیلی خوب بود
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
2706