2726
منم خیلی تعریف درمان نازایی ویدا رضوی را شنیدم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پری دریایی جون

وقتی میری دبلیو سی ، حتماً حودت رو خشک کن با دستمال

لباس زیرت رو زود زود عوض کن تا همیشه خشک باشی ، حمام هم بیشتر برو

چون هوا گرمه ، بیشتر این حالتا پیش میاد

چیزی نیست خانوووووم ، نگران نباش

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
یه چیزی بگم

فکرهای بد رو از خودتون دور کنید

به سرتون میادا

قبل از ازدواج ، همش به این فکر میکردم که اگه من ازدواج کنم و بچه دار نشم چی میشه

برای همین خواستگار که برام میومد ، یک یاز سوالاتم این بود که اگه بچه دار نشم چه کار میکنی

وقتی اولین بار فهمیدم چه مشکل بزرگی داشتم که ممکن بوده هیچ وقت بچه دار نشم ولی خدا بابزرگی و بخشندگی خودش کمکم کرده

به این نتیجه رسیدم که وقتی به اتفاقات بد فکر کنی ، احتمال وقعوشون خیلی بیشتر میشه

اصلاً به ذهنم هم نمیرسید برای بچه دار شدن بخوام اینهمه دکتر برم
2728
اصلاً به نظرتون ،

من که دومی رو میخوام ، باید اینهمه برم دکتر برای باردار شدن ، یا بی خیال بشم و همین یکی کافیه

چند روزیه که خواهر شوهرم با نی نی اومده اصفهان

هر وقت میبینمش خیلی دلم میخواد

شوهرم که دیگه از من بدتره

نمیدونم چه کار کنم

لطفاً یکی عقل نداشته من رو هل بده

سلام دوستان
من تازه واردم یه سوال دارم تاریخ پریودی من 11م بود الان 7 روزه پری نشدم اما میترسم تست کنم خودمو البته چون کمی مشکلات خانوادگی دارم تا یکم حرص میخورم کمرم و زیز دلم کمی تیر میکشه اما بعدش آروم میشه اینا طبیعیه؟
مامان سمیرا جونم من که همیشه میگم 3 تا بچه میخوام ....

واقعا بچه تنهاست گناه داره من چون خودم خواهر دارم خیلی خوبه هر چند روز یه بار با یکیشون حرف میزنم دلم باز میشه ....

ولی واقعااا گاهی این فکرا میاد تو ذهنم که من که اینجوریممممم ممکنه اصلا نتونم بچه دار بشم مخصوصا اینکه شوشو هم هیچ ازمایشی نداده که من خیالم از اون راحت باشه هرچی بهش میگم که گوش نمیکنه ....هر بار هم که به دکی گفتم گفت نه فعلاا لازم نیست .....

همش به این فکر میکنم که از همین الان بر م دنبال کارای فرزند خوندگییییی ......

البته همیشه از بچگی دوست داشتم که یه فرزند خونده هم داشته باشم ...
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
سلام.یه دکتری که روند بارداری رو طبیعی دنبال میکنه سراع دارین؟منظورم اینه که همش قرص و ویتامین نمیده!میوه ها ومغزیجات و...میگه بخوریم.دکتر اخوان رو کسی میشناسه چطوریه؟
خدایا شکرت...خداجونم یه نی نی سالم صالح خوش قدم و خوش روزی بمون بده.
مامان سمیرا جونم ممنونم از راهنماییهات .

منم دقیقا هر روز دوش میگیرم و بعد دستشویی خودم را خشک میکنم .

به قول شوهرم من همیشه بدترین حالت را درنظر میگیرم .

الان دیگه تا نازایی و بچه دار نشدن پیش رفتم .

خداراشکر امروز خیلیییییییییییییییی بهترم .
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
میدونید چیه ؟

شوهرم خیلی دلش بچه میخواد اما به روی من نمیاره چون میدونه من هنوز خیلی دلم نمیخواد .

البته تا یه بچه میبینم دلم واسش ضعف میره و میگم کاش منم داشتم . ولی بعد از سرم میفته .

احساس میکنم بچه که بیاد بین من و شوهرم فاصله میفته . آخه من عاشق شوهرمم . خیلی دوستش دارم .

ولی از یه طرفم میگم دیگه 2 سال و نیمه عروسی کردیم و یه وقت دیر میشه بچه دار شدنمون . واسه همین دلم میخواد از ماه دیگه اقدام را شروع کنم.
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
سمیرا جان کاپوت را بزن بالا باطری به باطری@کنیم
اصلا این حرفها چیه
توتلاشت ‏
را بکن یکنا ‏
هم ‏
که ‏
هنوز ‏
کوچکه ‏
وفرصت ‏
زیاد
خدا داد شکرش،نداد حکمتی بوده

بچه ها شما را چه شده مااصلا نازایی نداریم
فکرهای بد ورود ممنوع
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706