2726
ساحل جون کار خوبی کردی با متر اندازه زدی

من دست سایز 0 خریدم یکی مارک آشور یکی به آوران/ قشنگ با هم فرق دارن به آوران کوچولوتره و بیشتر به 0 میخوره گرچه بیشتر مامانا میگن سایز 0 ایرانی بزرگتر از خارجی ها هست
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
بچه هاااا من پاک گیج شدم با این سیسمونی خریدن‌!
هنوز نمیدونم تخت بگیرم یا گهواره یا تخت پارک
و فقط هم یکیشو میخوام بگیرم
کالسکه رو دارم کلا پشیمون میشم از خریدنش ! خیلی گرونه کالسکه خوب
ولی خب مثلا کالسکه ای که از نوزادی بشه تو نی نی روبیرون برد و کلی امکانات داره بگیرم و بعد از اصلا شش ماه اول هیچ جا نرم چی؟!
دارم فکر میکنم یه کالسکه ارزون بگیرم ،ولی سبک
اگه کالسکه ارزون و سبک میشناسین بهم معرفی کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها کریر و ساک حمل و نی نی لای لای هم همین طور ! بین این سه تا موندم
کریر واسم کاربرد زیادی نداره ، چون من قصد ندارم خودم رانندگی کنم و تو ماشین هم ترجیح میدم بغلش کنم ، بعد از نه ماهگیش براش کارسیت بخرم
نی نی لا ی لای خوبه ، ولی خوباش خیلی گرونن
ولی واسه جابه جایی ش یه چیزی بلخره لازمه ؟ یانه؟ به نظرتون ساک حمل مفید تره یا کریر؟
2728
http://www.elhoo.blogfa.com/

لباس و کیف و کفش و صندل زنانه................

پیراهن و کمربند مردانه..................

لباس و وسایل نوزادی............

وسایل خانه و آشپزخانه................

لطفا ایمیل بزنید
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
ماهک جون کریر اینجا یه وسیله اجباریه که تا وقتی نداشته باشی از بیمارستان اجازه مرخصی بهت نمیدن به خاطر حفظ جون و امنیت نی نی و اگه پلیس اینجا ببینه که بچه را تو بغلت گرفتی اول یه جرمه سنگین میکنه بعد بازداشت میشی تازگی ها هم شنیدم پلیس ایران هم جریمه میکنه
Lilypie Maternity tickers
ماهک جون من شرایط خودمو که سنجیدم تصمیم گرفنم که :

تخت نوزادی برا کنار تخت خودمون بگیرم

کریر نمیگیرم میخام نی نی لای لای بگیرم و بزرگتر که شد انشالله همون صندلی ماشین

کالسکه هم میخام یه عصایی سبک بگیرم ولی مارکشو نمیدونم آخه از بس زیادن مارکا //بهتره بریم بازار خودمون مقایسه کنیم بعد بخریم

مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
واقعا شیما؟؟؟؟ نمیدونستم ! چه جالب !!!
حالا یه چیزی ، بین کریر های گرون قیمت و ارزون قیمت تفاوت ساخت خیلی فاحشی هست؟
یعنی حتما واسه اینکه کریر خوبی بخریم باید مارک بخریم مثل مکسی ، گراکو ،،،،،، اینا؟
آخه با توجه به اینکه زمان کوتاهیی استفاده میشه نمیخوام خیلی هزینه کنم
..
تخت رو هم چون مستاجرم و جا به جایی دارم واقعا نوزاد نوجوان خریدن به درد م نمیخوره چون هی باید جا به جاشه تا بخواد بچه ازش استفاده کنه داغون شده
ماهک جون کریرای غیر مارک هست با قیمت مناسب ولی باید بگردی بازارو

دوستای گلم اینم از لحاف چهل تیکه ی گل دخترم که خودم دوختمش البته هنوز یه خورده کار داره

آپلودسنتر آپ98
2706