2703
2553

من یه ست تخت پارک دیدم که به نظرم بخرمش هم جای تخت رو براش میگیره تا سه سالگی و هم نی نی لای لای و گهواره دیگه نمیخرم ، چون خودش یه چیزی داره که جای این دوتا ی آخر رو برام میگیره و کافیه
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812039&cid=1310

من فکرامم کردم دیدم کریر به درد م نمیخوره
شاید شاید یه دونه خیلی ارزون بخرم ، شایدم اصلا نخرم ، به جاش براش صندلی غذای تاب شو میگیرم
رو روئک هم هنوز ندیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهک جون من کالسکه کریر رورئک صندلی غذا گرفتم ایرانی چیکو خریدم 300 تومان

من اهل بیرون بردن نینی با کالسکه نیستم رورئک که میگن خیلی خوب نیست پاها را پرانتزی میکنه
برای همین معمولی گرفتم
ولی وسایل دیگش چیکو و wee گرفتم لباس اش ادمک اشور
گرفتم

پتو دورپیج

اسپانیایی

2456
پونه جون براساس تجربه ی اکثر مامانا برا هر فصلی زیردکمه دار رکابی بهتره بعدشم آستین کوتاه

تو فصل سرد رو زیردکمه دار رکابی یه مانتو یا بلوز هم تنش میکنیم

منم اکثر لباساشو گرفتم بعد میام کامل مینویسم با قیمتایی که یادم مونده
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
2714
سلام خوبید؟؟من تا الان واسه پسری تخت پارک ،صندلی غذا ،واکر ،نی نی لای لای ،طاب برقی ، کالاسکه و کریرشو خریدم مارک فرست یرز لباس هم سه چهاردست ست نیو برن خردیم که بعد عکسشونا میزارم لباسا را تا سایز شش ماه بیشتر نخریدم چونکه دوست دارم بعد با خود نی نی و بستگی به رنگی که بیشتر بهش میاد بخرم ،ست رو تختی و یه مقدار وسایل دیگه مثل ظرف غذا و پستونک و شیشه شیر و پیش بند و غیره هم خریدم که فکر کنم بستش باشه چونکه دوست ندارم زیاد شلوغ کاری بشه اتاقش هم رنگ کردیم و مونده یه تخت و ویترین و فرش و یکم اسباب بازی و پرده اتاقش و در آخر تزیینات نهایی .
Lilypie Maternity tickers
پونه جون منم فعلا ی تخت کنار مادر نمیدونم چی میگن گهواره اینا مارک فرست یر خریدیم لباسهای تا ١سالگیشم براش خریدم نصفیشو از دبی بقیه اش هم تهران البته بگم دبی خیلی ارزون تر تموم شده بود دو تا ست کامل 0تا٣ماهگی و یک ست حوله خریدیم اغوشی هم خریدیم کانفورت بی. بی شیر دوشم برقی خریدم دیگه از این روغن ها که ماساژ میدنم مادر کر خخریدم چند دست لباسای استین بلند لا شلوار و دو دستم لباس گرم با کلاه وشلوار برای.3تا ٦ ولی خوب الان همه لباسای بازار تابستونی هستن
تازه اینم بگم یه ژاکتم خودم براش بافتم

بقیه چیزاشم گزاشتم برا بعد که مطمءن شدم دخمل
CafeMom TickersCafeMom Tickers
من تا حالا فقط چند دست لباس سایز 0 و 2 واسه نینیم خریدم...
این لیست چیزایی که خریدم ( لباس های نینی ! ):

پیش بند 4 تا
جوراب نوزادی : 3 تا
زیر دکمه دار : سایز 0 : 2 تا سایز 2 : 3 تا
بلوز آستین بلند : سایز 0 : 3 تا سایز 2 : 1 عدد
بلوز آستین کوتاه یا حلقه ای : سایز 0 : 4 تا سایز 2 : 1 تا
شلوار : سایز 0 : 4 تا سایز 2 : 5 تا
سرهمی : سایز 1 : 1 تا سایز 2 : 1 تا
شورت عینکی : سایز 0 :2 تا
کلاه : سایز 0 : 1 عدد سایز 2 : 1 عدد(همراه سرهمی)
به خاطر اندازه های مختلفی که داریم همه سر همی هایی که اسما 1 بود حالا اندازه 2 هست... دفعه بعد کسری هامو باید بخرم...
کسری های من :

زیر دکمه دار : سایز 1 : 3 تا
بلوز آستین بلند : سایز 1 : 2 تا سایز 2 : 1 عدد
شلوار : سایز 1 : 3 تا
کلاه : 1-2 تا بافتنی مامان و خودم میبافیم ... در چند رنگ
جوراب : سایز 1 : 2 تا سایز 2 : 2 تا ...

اینم خریدهای تا الانم در یک عکس!:

7s4nhlrhwvz31baltey.jpg

من نمیخوام خیلی خرید کنم.. دوست دارم هر بار که رفتم بازار یک چیز کوچولو برای نینی بخرم... منظورم لباسه ها ...

لیست کامل وسایل غیر لباس من اینه:

خواب :
تخت
تشک
2 عدد کیسه خواب
2 عدد پتو
آویز بالای تخت
پشه بند
قنداق فرنگی

تعویض :
2 عدد تشک تعویص ( یکی بزرگتر و یکی کوچکتر برای بیرون)
پوشک ( 2-5 کیلو مولفیکس یک بسته )
یک سری کهنه
یک سطل برای دور انداختن کهنه
ساک بیرونی

حمام :
حوله نرم : 2 عدد معمولی
پماد سوختگی
قیچی برای ناخن ( ناخن گیر )
گوش پاک کن
شامپو و صابون کودک
دستمال مرطوب

خروج منزل :
آغوشی

تغذیه :
بالشت شیر دهی
2 عدد شیشه شیر نوزاد مارک ناک
1 شیشه دارو دهی
شیر دوش برقی
قاشق با سر نرم برای غذا

سایر وسایل :
فین گیر
کیسه آب گرم
صابون برای شستشو + نرم کننده
جغجغه
عروسک

مادر :
پد سینه یک بار مصرف
شورت یک بار مصرف
لباس روی لباس بیمارستان

منتظر نظر مامانا هستم...
ساحل جون مبارکه نی نی گلوت باشه
به نظرم سایز صفراتو زیاد خریدی ممکنه نی نیت تپلی باشه بمونه رو دستت /// دیگه 0 نخر
بلوزاتم ننوشتی جلو دکمه دار هست یا نه ! ولی به نظرم چون نی نی هامون تو فصل سرد میان آستین کوتاه نگیر

من که میخام یه زیر دکمه دار رکابی تن نی نی کنم روشم یه کت آستین بلند با شلوار..
شیشه شیر ناک هم به نظرم همون یه دونه کوچیک فعلا بگیر بسه چون شاید نی نی اصلا شیشه نگیره!!
تشک تعویضم یکی بیشتر نگیر چون یکیم معمولا تو ساک که میخری هست که میشه دوتا

دیگه همین ...
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
سلام دوستان میشه بگین سایز بندی لباس ها چه جوریه ؟

مثلا 1-3 . 3-6 . 6-9 . 9-12 . 12-15 . 15 - 18 . 18-24 درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا 1-3 . 3-6 . 5-12 . 12-18 / 18-24 درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای لباس های خارجی منظورمه !!!!!
2706