2703
2553
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254697 بازدید | 32326 پست
پسر کوپول ما هنوز اسم نداره! یکی کمکمون کنه!
یه لیست طویل از اسمای انتخابی داریم که هیچ کدومشون زیـــــــــــــــاد چنگی به دلمون نمی زنه!
می شه نظرتون رو بگید دوستان؟
آیمان ( به زیبایی ماه)
تایمان ( بی همتا )
سایلان ( مورد احترام )
وارمان ( به مقصود رسیده )
تایلان ( خوش قد و قامت )
اولکان ( عظیم و بزرگ )
من خودم از همه بیشتر اولکان رو دوست دارم اما اونم نه خیلی زیاد!
کمــــــــــــــــک.............!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هجران عزیز..کیفت خیلی خوشملانه بود...مبارکه جوجت باشه.... اسمهایی هم که انتخاب کردی قشنگن...به نظر من سایلان از بقیش خوشمل تره...به نظرت اولکان ثقیل نیست؟بازم نظر خودت مهمه و البته بابایه جوجت بازم مبارکه
2456
امروز تازه میخوام یکی از اتاق ها رو واسه جوجه خالی کنیم..من که فکر نکنم تخت وکمد بزرگ بگیرم..آخه وضعیت خونمون نا معلومه.....وقتی رفتیم خونه خودمون واسش میگیرم.....واسه تزیین اتاقش هم موندم که انجام بدم یا نه..اخه یک ماه بعد از زایمانم باید بریم خونه خودمون....حالا نمیدونم چیکار کنم...
2714
انگار کسی نیست.... ووووی جوجم داره تکون تکون میخوره....موشو جوجممممممم من از هفته آینده میرو واسه خرید لباس و وسایلش.....فکر کنم دو روزه بتونم کل خریدم رو انجام بدم...البته با این حال و روز نمیدونم بتونم برم خرید یا نه.....فعلا بای مامانای عزیز
سلام بچه ها اینم چیزایی که من خریدم البته خرید اصلی واسه نینی وسطای بهمنه اینا دست گرمی ان!!!!!!!
این ست نوزادی سایز 1
img98.com Image Upload Center

این ست غذاخوریشه

اینم پاپوش و جورابه که وقتی از خون دادم گرفتم

دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*
2706