2703
2553
دوستان عزیز لطفا بگید کدام بیمارستان زایمان کردید اسم دکترتون چی بود و از بیمارستانتان راضی بودید یا نه - امیدوارم این تاپیک به همه دوستانی که در جستجوی بیمارستانه کمک کنه - پس لطفا همه مادران اطلاعات خودشونو بگن در ضمن بگید که بیمارستانتون در کدام شهر هست و آیا خصوصی بوده یا دولتی ؟؟ مرصی دوستان
منم دو ماه پیش بیمارستان عرفان تهران که فکر کنم اکثرا بشناسند ، سزارین بودم ، دکتر بیاتی خیلی راضی بودم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من هنوز زایمان نکردم دوقلو باردارم اما می خوام برم بیمارستان بهمن دکترم اعظم میرزایی هستش میگن بهمن عالیه من دکترم خیلی ماه هست من نازایی داشتم بدون عمل فقط با دارو باردار شدم
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
سال 87 و 90 . هردوتاشون بیمارستان صارم و با دکتر عاطفه اشتری . عالیییییییییییییییییییییییییییی بود . هم بیمارستان و هم دکتر اشتری که عاشقشم یه دنیا . بس که مهربونه و آرومه و پر از حوصله است و وقت میذاشت برام .
دختر اولم هزینه بیمارستان و دکتر و فیلم و ... شد 1.900، برای دختر دومم هم 2.500
اگه ده بار دیگه !!!!!!!!!!!!!!! هم بچه دار شم غیر از صارم و دکتر اشتری جای دیگه ای نمیرم .
خداوندا مرا آن ده که آن به
2706