2733
2734
عنوان

کدام بیمارستان زایمان کردید ؟ راضی بودید؟ دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24306 بازدید | 100 پست
منم مهر 92 اتیه بادکتر کاظمی سز شدم عالی بود خیلی راضیم هزینه بیمارستان2800شد1 تومن هم دکترم گرفت البته حلالش باشه کلا راضی بودم
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با دکتر ماموریان اصفهانی تو بیمارستان بهمن طبیعی زایمان کردم. الان نی نی 8 ماهشه. هر چی بگم کم گفتم. رفتارش، صبر و حوصلش عالیه. اصلا هم پولکی نیست و خیلی وقت میزاره . کافیه یه بار برید دیدنش میفهمید من چی میگم. تا حالا دو نفر هم بهش معرفی کردم اونام راضی بودن. حتی یکی از همکارام هم از زایمان سزارین با دکتر خیلی راضی بود. ماماهای بیمارستان بهمن هم عالین. انقدر خاطره خوبی از زایمان طبیعی دارم که گفتن نداره. تازه بارداری اولم بود.
2731
2738
مرمین جان من سال 88 الان زنگ بزنی صارم قیمت رو بهت میگه عزیزم خوبی صارم اینه که تعرفه ی مشخص داره و هزینه اضافه ازت نمیگیره
انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثبات به دیگران تلف نکن
سلام لطفا هر کسی اطلاعات و تجربه ای در رابطه با دکتر شایان داره راهنمایی کنه! چه در رابطه با مراقبت های پیش از بارداری و چه در مورد بارداری و زایمان تحت نظر دکتر شایان آیا دکتر قابل اعتمادی هست؟
النا جون دکتر معینی فقط برای زایمانهای پرخطر مناسبند یا برای زایمانهای بدون خطر هم خوبند. من برای اولین بار 31خرداد وقت دارم با ایشون. مسیرش برام یه مقدار سخته. بنظرتون ارزشش را داره که برم پیششون. اگه نه میشه یه دکتر خوب حوالی میدون ولیعصر بهم معرفی کنید؟ کسی دکتر افسانه فدائیان را میشناسه؟؟
2706