2410
2553
عنوان

کدام بیمارستان زایمان کردید ؟ راضی بودید؟ دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24291 بازدید | 100 پست
من بیمارستان اتیه زایمان کردم دکتر مرصوصی و بسیار راضی هستم.
کوله بارم بر دوش سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم..برای براورده شدن حاجاتم صلوات بفرستید
بیمارستان چمران-دولتی -تهران -دکتر شیخی-از کادر بیمارستان راضی بودم از خود دکترمم همینطور ولی نمیدونم سزارینی که شدم خیلی درد داشتم حالا ربط به دکتر داره یا بدن خودم نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم لاله بودم
خانم دکتر ایلخانی که البته چون همسرم مدیر داروخانه بیمارستان بود هیچ هزینه ای پرداخت نکردم
دکترم هم اونجا مهمان بود
کلا بیمارستان لاله جزء بهتیرین بیمارستانهای ایرانه و به هتل لاله معروفه
خیلی خیلی عالی بود
Khatati.com
سلام من بیمارستان نجمیه زایمان طبیعی کردم دکتر محمدی خیلی خوب و صبورو مهربونه بیمارستانشم فوق تخصصی زایمانه خیلی هم میرسن
افسوس پیر شدن را نخوریم خیلی ها از این نعمت بی نسیب مانده اند
2714
سلام من بیمارستان نجمیه زایمان طبیعی کردم دکتر محمدی خیلی خوب و صبورو مهربونه بیمارستانشم فوق تخصصی زایمانه خیلی هم میرسن
افسوس پیر شدن را نخوریم خیلی ها از این نعمت بی نسیب مانده اند
سلام من آتیه زایمان سزارین کردم با خانم دکتر اشرف معینی خیلی راضی بودم مخصوصا دکترم چون فکر میکنم دکتر خیلی مهمتر از بیمارستانه در هر حال همه بیمارستانای خصوصی خوبن و قربون صدقه بیمار میرن اما دکتر که خیلی کارش مهمه من خیلی راضی بودم و الان جای بخیم بزور معلوم میشه و اصلا بعد عمل مشکلی نداشتم
در ضمن من دو تا سقط داستم که خیلی برام دردناک بود اما خانم معینی بودن که من پیشش یه بارداری راحت و زایمان راحت داشتم
دوستم صارم زایمان کرد و بخیه هاش عفونت کرد و خیلی سختی کشید
منم موافقم دوستان لطفا نظراتتون را بگید سال 93 باشه بهتر چون هزینه ها امسال 25درصد افزایش داشته
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
2706