2737
2734
عنوان

سوء سابقه

| مشاهده متن کامل بحث + 42218 بازدید | 813 پست
فافا شماره ام رو برات میل کردم. توروخدا اگه دیدی کاری از دست من برمیاد، اگه دیدی دلت می خواد فقط یکی باشه که براش گریه کنی سرش داد بزنی هرچی هرچی، به من زنگ بزن. غیر ازاین چه کنم برات عزییییییزم؟
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
سلام شادی جان

عزیزم من هیچ کوم از حقام رو نخواستم

به خودشون هم گفتم هم خودم هم بابام هم وکیلم بهشون گفتیم

اما اون داره کلاس یذاره و میگه من به این بچه وابسته ام!!!!!!

میگه مهریه ندارم بدم..........اما حضانت رو هم نمیدم....هرچند وقت یه بار میخوام بیام ببرمش مسافرت

مهریه رو هر سه ماه یه سکه دادگاه تعیین کرده منم همونو میدم

اون که فشاری بهش نمیاره

اما بچه من باید ماهی 4 بار زجه بزنه........

شادی به خدا فقط امیدم به خداست.............................به قمر منیر بنی هاشم که دیگه هیچ امیدی ندارم

وکیلم هم میگه یا باید یه آتوی محکم ازش گیر بیاری که بندازیش توبازداشت و مجبور شه به حرفت گوش کنه یا باید انقدر بری و بچه رو بدی بهش تا بفهمه با بچه نمیتونه اذیتت کنه......

من طاقت ندارم ببینم این بچه این طور هق هق میکنه.....

به خدا هیچی هم نمیگم......صدام در نمیاد.....اما انگار یه نفر رگ هام رو میکشه.....

من زجر نمیکشم...اما این بچه زجر میکشه......و اون عوضی حالیش نیست
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو میگی برو.....

به محش این که یه جمعه بچه ام رو نبرم کلانتری از من سلب حضانت میشه..........................

رفتم دادگاه برای اینکه یه جمعه نمیتونستم برم.....

گفتن اگه نری ازتون سلب حضانت میشه....

عزیزم قربون اون دلت برم...من الان خیلی غریبم....تو یه کشور اسلامی.....یه زن......داره همه امیدش پاره تنش رو در حال زجر کشیدن میبینه..........

فقط خدا میتونه کمکم کنه.........................
شادی جونم خیلی برام دعا کن..

بابت شمارت مرسی. اما من واقعا درمورد هیچی حرفی ندارم که بزنم..........هیچی.....

انقدر این موضوع احمقانه است که حرفی نمیشه زد

یه نفری بعد از 2 سال و 5 ماه اومده با یه ساعت و نیم دیدن یه بچه ا ونم در حال زجه زدن میگه من به این بچه وابسته ام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

احمقانه نیست؟

اگه وابسته ای به گور پدرت میخندی اگه دفعه بعدی بیای و این بچه رو در حال ماما ماما گفتن از بغلم بکشی و ببری وبعدش هم منو هل بدی که تو برو.....................این خانوم نباید باشه...........
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام فافا جون
خوبی خانمی؟پسر گلت چطوره؟
ببخشیدا ولی عجب ادم بی وجدانیه,یعنی تو همین دو ساعت که دیدتش بهش وابسته شده
تو اون دو ساعت خودت هم پیش امیر علی هستی؟
الهی بمیرم,من میدونم بچه این سنی چقدر پیش دیگران غریبی میکنه
خدا انشالله هر چه زودتر مشکلتو حل کنه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
2728
یادمه هنوز امیر علی به دنیا نیومده بود که خواب دیدم :

یه بچه بغل منه و همهدارن بهم میگن ببر بهش نشون بده...........منم با اکراه در حالی که به ام رو سفت بغل کردم میرم پیش یه مردی که رو تخت خوابیده و تا زیر گردنش هم پارچه سفید کشیدن

شوهرمه

از گردن به پایین فلج شده بود..............داشتم بچه رو میبردم پایین تر تا بتونه بوسش کنه...اونم سعی داشت گردنش رو بیاره بالا .....

از همون وقت که از خواب بیدار شدم آرزوم شده این که فلج بشه.....تا بفهمه زجر دادن یه دختر غریب سید چه دردی داره..چه عاقبتی داره..............

حالا این روزا هم دعام شده این که اون خوابم تعبیر شه.....

اون آدمیه که مادرش هم ازش راضی نبود اما ازش سوئ استفاده میکرد.....

انقدر بی عرضه است که خدا میدونه..............اگه یه ساعت تو بازداشت بمونه قول میدم بهت که نصف عمر میشه....ترسو.......بزدل........این هیچ وقت نمیتونه نه پسر خوبی باشه نه شوهر خوبی نه پدر خوبی...........

خدا شاهه که این حرف رو ازروی عصبانیت نمیگم..از روی عقل میگم....

اون نمیتونه حتی یه ساعت مواظب بچه باشه. چون تا حالا پیش نیومده که خانوادش یه ساعت تنهاش بذارن.....چون بدون خانوادش یه تصمیم هم نمیتونه بگیره. 27 سالشه اما اندازه بچه 12 ساله هم استقلال نداره....

آدمیه که وقتی یه بار خودشو و خواهرش دعواشون شده بود و این مردا رو زده بود فرار کرده بود و خواهرش رو گذاشته بود همون وسط و داشتن میزدنش..........اون وقت خودشو دو تا خیابون بالاتر به زور گرفتن آوردن!!!

حالا فکرش رو بکن ، با بچه من بره بیرون و با یکی دعواش شه.......چه بلایی سر بچه ام میاد؟؟؟؟؟؟
سلام هلیا جان....ممنون

خوبه

نمیذاره باشم .........هی به مامورا میگه یخوام با بچه ام تنها باشم!

دفعه قبلی که خواهرش همین هولم داد افتادم......منم بلند شدم با تمام نیروم یکی خوابوندم تو گوش خواهرش....و خودش عین بز وایساد نگاه کرد!

البته نباشم بهتره.....چون بچه ام وقتی منو میبینه بیشتر عذاب میکشه...چون میبینه و نمیذاره بیاد بغلم.......بچه ام کباب میشه

راستش پسر من خیلی وقت بود که غریبی نمیکرد....دیگه دوره اش گذشته بود....

اما بغل اون کثافت خیلی غریبی کرد....

از ااون روز هم دوباره غریبی کردنش شروع شده....

هرجای خونه میخواد منم باید برم.......

اصلا تنها نمیمونه....

خیلی تو روحیه اش اثر گذاشته

رفتم دادگاه به قاضی پرونده گفتم. میگه اشکال نداره.....پدرشه.....2 ساعت گریه کنه....چیزی نمیشه که.......
بی وجدان نیست....

لامذهبه.........بی رحمه........گرگ زاده است........
متاسفانه توی این مملکت چیزی که ارزش نداره، شرف و انسانیته

انشالله مشکلت به زودی حل بشه دوست خوبم
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
2738
مرسی راحله جان....

دقیقا همینه که میگی......

قانون سرد و بی رحمشون همه مردم رو قانون گریز میکنه....

من اصلا با قانون اینجا مشکل نداشتم

اما سر این قضیه فهمیدم که پر از نقصه....پر از اشتباهه...

و همین قانون باعث میشه همه از قانون گذار و اون مرجعی که قانون رو ازش درآوردن (اسلام) بیزار بشن....

قاننونی که اجازه میده یه بچه بی گناه زجر بکشه....

برای واکسن هم گریه میکنه اما میدونه که سوزن رفته تو تنش و دردش امده.....

وقتی میخوره زمین گریه میکنه اما دلیلش رو میدونه

اما تو این دو ساعت گریه میکنه و حتی من که مادرش هستم نمیتونم دلیلی براش پیدا کنم.....

خودش میترسه...فقط میترسه.........................

باید 2 ساعت رو با کسی بگذرونه که هرگز ندیدتش................

2 ساعت ملزمه گریه کنه چون مسلمون زاده است و ایرانیه.....................

32 ساعت دیگه دوباره باید گریه کنه و من متلک بشنوم و گریه بچه ام رو ببینم.................

خدایا..................لااقل دلمون خوشه که تو میبینی...........
هلیا جان خیلی برام دعا کنید......

روزای سختی رو میگذرونم....

هرچقدر هم که احساس کنم حالم خوبه....باز جیگرم داره میسوزه...

دیگه هیچ ناخنی ندارم.....از استرس همه رو خوردم......

دائما سردمه......بدنم میلرزه.....

خیل محتاج دعام.....

خیل محتاج خدام.....حتی یه نیم نگاه......

جیگر گوشم رو جلوی چشمم زجر میدن...............خودم باید با دست خودم بدمش به کسی که مطمئنم بچه رو دوست نداره و نمیخوادش...........فقط میخواد منو عذاب بده..............

باورکنین اگه حق دیگه از من بهگردن اون کثافت بود میبخشیدم که شرش کنده شه...........

اما واقعا نیست.....

چیزی برای بخشیدن ندارم..............
دیگه برم..........

دارم به هم میریزم...............
وای فافا جونم جگرم کباب شد تو چی میکشی عزیزم. ایشالله هر کسی ظلم می کنه خدا حقشو بذاره کف دستش. ...میدونم که این تاسف خوردنای ما فقط مشکلت رو و غمت رو سنگینتر میکنه .... دعات میکنم عزیزم....محکم باش
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706