2733
2734
دوستان بیاین در مورد انواع بازی هایی که با بچه هاتون دارین ....انواع کتابهایی که براشون میخونید....انواع کتاب های روانشناسی که خودتون میخونید....نکته های طلایی از کتابهایی که میخونید یا مشاور هایی که مراجعه میکنید رو برای همدیگه بنویسم تا بتونیم استفاده های خوبی از کنار هم بودن داشته باشیم.
من کتاب " چگونه فرزندی سالم و با نشاط داشته باشیم " از دکتر وین دایر رو خوندم و دارم برای بار دوم میخونم. مطالب مهمش رو خط میکشم و سر فرصت براتون مینویسم.

کتاب هفت قانون معنوی برای والدین رو هم خوندم منتهی آخراش یکم انگار فلسفی بود و سنگین. ولی در کل کتاب خوبی بود. برای هر روز هفته یه قانون رو آموزش داده بود. مثلا دوشنبه روز بخشش بود. میگفت به بچه ها یاد بدین چیزی رو در اون روز ببخشن حتی یه لبخند ساده! و همچنین هدیه بگیرن. البته این کتاب برای بچه یکساله نیست ولی در کل میتونه ما رو آماده کنه برای سالهای بعد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بازی که با پارسا میکنم و اون خیلی دوست داره اینه که میریم زیر پتو و میگم تاررررررررییییییییییییک بعد پتو رو از سرمون میکشم و میگم روشششششششششنننننن اونم عاشق این بازیه و کلی میخنده
سی دی بی بی موزارت بی بی بتهوون بیبی باخ رو روزها براش میذارم . البته یه سی دی شاد به نام تولد رو از گلدونه گرفتم و اونم میذارم و باهاش میرقصیم.

پی نوشت: اگه سی دی تصویر داشته باشه فعلا تا 20 ماهگیش تصویر رو براش نمیذارم و فقط صداش رو میشنوه
سلام ونوشه جون منم فردا نیام نی نپیسم فقط اومدم تشکر کنم.
دیگه کم کم از فمر تغذیه نی نیا باید در بیایم بریم رو هوش و تربیت کار کنیم
مرسی

درضمن اون سیدی تپلدم من دارم تو ماشین میذاذم
بانی نی هم خوبه.بگیر,بذار,تصویرو قطع کن بذار صدای شعر اوازش بیاد.
2738
فاطمه کتاب خیلی دوست داره من کتابایی که عکس حیوانات داره رو براش گرفتم اونم خودش میره برمیداره و با انگشتش اشاره میکنه به عکسا و به زبون خودش باهاشون حرف میزنه
خودمم کتاب همه کودکان تیزهوشند اگر ... رو دارم که خوبه
با نی نی رو گرفتم مهسا ولی هنوز گوش ندادیم. یعنی یه بار گذاشتم فکر کنم قصه بود برای همین دیگه نذاشتم.
ندا اون کتاب رو خواهرم داشت. من نخوندم هنوز. بیا برای ما درباره این کتاب بگو لطفا

یه بازی دیگه ای که با پارسا میکنم اینه که من و پارسا جلوی هم میشینیم و بعد میگم بچه ها بیاین بازی حالا به غیر از من و پارسا ممکنه هاپو و توپ هم بیان تو بازی اونها هم روبروی هم هستند و من مکعب های رنگی رو بین خودمون تقسیم میکنم. مثلا میگم مکعب زرد مال پارسا مکعب قرمز مال هاپو و.... بعدش که تقسیم بندی تموم شد میام میگم پارسا جون شما مکعب قرمز منو بگیر سبز رو بده. که اینجا پارسا هم با تقسیم بندی آشنا میشه هم رنگ و هم مفهوم بگیر و بده رو میفهمه.
من لیسانس زبان دارم و تو یه شرکت مدیر بازرگانیم. از اونجا که عاشق بچه ها هستم و روش ESL رو قبلا با بچه ها کار کردم، بازم میخوام این کار رو انجام بدم. هم کوچولوهای دوس داشتنیتون بازی و تفریح میکنند، هم زبان رو با لهجه امریکن یاد میگیرن.
مامانای مشتاق مناطق: کامرانیه، فرمانیه، نیاوران، دیباجی، اختیاریه و بالای پاسداران اگه خواستین شرایط رو بدونین و بیشتر صحبت کنیم ایمیل بدین تا شماره بدم :-)
2706