2737
2734
عنوان

دوستان راجع به بیمارستان نجمیه اطلاعات می خوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 74590 بازدید | 104 پست
پس برم پیش مغازه ای ببینم حالا خودش کدوم رو بهم پیشنهاد می ده
توکل به خدا ...
ایشالله زایمان خوبی داشته باشی
من هر روز اینجا هستم دوست داشتی بیا
در ضمن کلوپ مامانای شهریوری هم هست . چرا نمیای ؟
این آدرسشه
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=12909&ChatDate=9-3-1391

تامارا جان من باید برم
ساعت کاریم تموم شد

مرسی از اطلاعات همگیتون

دوستان دیگه لطفا اگر اطلاعاتی دارید حتما کمک کنید
کامنت هانون رو می خونم
ممنونم
چقدر برعکس ام ... ... ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام ستایا جون منم تو بیمارستان نجمیه سزارین شدم.....بهمن 89........راضی بودم ......دکترم هم خانم دکتر نوشین نظری بود که خیلییییییییی ازش راضیم مطبش هم تو گاندی هست

سوالی هست بپرس که جواب بدم
به خدا گفتم : تو که تقدیر مرا نوشته ای چرا دعا کنم؟ خدا گفت: تو چه می دانی؟ شاید نوشته باشم هر چه دعا کرد!
راستش حالا که اومدی تو یکلوپ هم پرسیدی خواستم بگم که یکی از دوستای من اونجا زایمان کرد البته خودش طبیعی می خواستکه 10 ساعتم درد کشید وبچه میون راه مونده بود وضربان قلبش کند شده بود سریع سزارینش کردن
ما که رفتیم دیدنش
خیلی اوضاع بیمارستان بد بود به نظرم روی تخت بستری نخوابیده بود روی یه تخت از این هایی که بیمار جابه جا میکنن خوابونده بودنش البته من اون موقع زیاد چیزی سر در نم یآوردم بعد که خودم آتیه سزارین کردم مقایسه م یکنم می بینم خیلی متفاوت بود به نظرم نجمیه خیل یبی در وپیکر بود

پرستاراشو من نمی دونم چه جورین
راستی حتمن هم باید چادری باشه ما هم که برا ی عیادت دوستمون رفتیم دم در بهمون چادر دادن

2738
سلام . من فردا میرم واسه زایمان اونم بیمارستان نجمیه.

دکترم خانم اعظم سعیدی که استاد دانشگاه هم هست و خیلی خیلی مهربونه. در ضمن هیج دستمزد اضافه ای نمی گیره.مطبش هم میدون فلسطینه

مراقبت دوران بارداریش هم عالیه. چون من مسمومیت بارداری گرفتم که شکر خدا تونست تا الان من رو بکشونه.

خود بیمارستان همه چیزش خوبه الا 2 چیز

1. فقط با چادر همه رو راه میدن
2.اگه بخوای طبیعی زایمان کنی توی بخش کسی رو راه نمیدن. یعنی مامانت یا همسرت نمیتونن بیان پشت در

بخش vip اش هم عالیه. وقتی نینی به دنیا بیاد تمام کارهاش رو همون جا انجام میدن حتی غربالگری و لازم نیست که نینی رو بلند کنی ببری این ور واون ور

راستی جزو بیمارستانایی که NICU داره و به هر حال خیالت راحته.
ثنا جان به امید خدا به سلامتی نی نی ت به دنیا می یاد و فردا اولین بوسه رو به روی ماهش می زنی. حالت که بهتر شد بیا اینجا برامون بنویس خصوصا از رفتار پرستارا و تمیزی ...
در پناه خدا باشی هم خودت هم نی نی ت
2706