2703
2553
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

50443 بازدید | 332 پست
با سلام و درود
امیدوارم این جلسه مشاوره مفید فایده باشد
به کلیه کاربرن عزیز توصیه میکنم جهت مطالعه بیشتر به سایت اینجانب مراجعه نمایند
www.draghanbari.com
www.facebook.com/draghanbari
با سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام آقای دکتر خسته نباشید.
من 35 سالمه دور چشمام چروکهای ریزی دارد برام زیر چشمی که مناسب سن من باشد چه پیشنهاد میدهید ؟؟؟؟؟؟
مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟!خدای دانه های انار........
2714
آقای دکتر چند وقتیه زیر چونم جوشهای ریز زده و از بین نمیره خلی چندش آوره میشه بگین راه درمانش چیه ؟؟؟

در ضمن پوشت صورتم خیلی جوش می زنه دارویی هست که بشه باهاش از بین بردشون ؟؟؟؟؟؟؟

من از بچگی زیر چشمام دوتا خط بود که حالت چشمامو خیلی زشت کرده الان پسرمم همونطوریه به نظرتو راهی هست که بتونم این چروکا رو از بین ببرم خودم 25 سالمه ...

موهامم خیلی میریزه شامپوهی ضد ریزش مو جواب میده یا نه اگه آره چه مارکی خوبه؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
سلام آقای دکتر
من گونه هام همیشه قرمز و پوسته پوسته هست فقط گونه هام اینجوریه
دکتر رفتم بهم گفت مواد غذایی که ماندگاری داره البته گردو، سوسیس، کالباس و یه سری چیزهای دیگه نباید استفاده کنم
رعایت میکنم و اصلا از این مواد استفاده نمیکنم ولی همیشه گونه هام سرخه و پوسته پوسته هست
میخواستم راهنمائیم کنین که چکار کنم؟
البته دارو هم استفاده میکنم
اسم داروهارو دقیق نمیدونم که ذکر کنم
مرسی
سلام من صورتم به بند و وکس و تیغ حساسیت داره
هر چی بهم گفتن زدم بعد و قبل بند ولی وقتی اصلاح میکنم بعد از 2روز جوشهای خیلی ریز سر سفید تمام صورتم پر میشه
تنها جایی که جوش نمیزنه پیشونی و پشت لبمه

یه کرم روشن کننده و کرم مرطوب کننده خوب هم میخوام

موقع قبل از پریودی هم صورتم جوشهای پراکنده ای میزنه میخواستم ببینم چی مصرف کنم در اینجور مواقع؟

برای از بین بردن جای چنگ روی صورت که حالت خط قهوه ای مونده و تازه 1-2 ماه ازش گذشته چی بزنم؟

ممنون از لطفتون
دوستای گلم واسه حل شدن مشکلم دعا کنین و یه صلوات بفرستین. خیلی محتاجم
سلام آقای دکتر
با سپاس فراوان
آقای دکتر من از هفت سالگی تا ٢٢ سالگی عینک طبی میزدم و الان ٥ ساله که عمل کردم، اما روی بینی ام جای عینکم نمیره ، مخصوصا وقتی میرم تو آفتاب ، جای عینکم اینقدر قرمز میشه که انگار سوخته ، چند تا دکتر هم نشون دادم و گفتند مشکل خاصی نیست فقط پوستت حساس شده و باید بهش زمان بدی ولی الان پنج سالهههه، چیکار کنم خوب بشه؟؟؟؟؟
سؤال دومم
روی کتفم یه تیکه گوشت اضافه دارم که بعد از زایمان به وجود اومده، چیکارش کنم؟؟؟؟
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
سلام وقتتون بخیر
من به خاطر مشکلات پوستیم دکترم بهم یه پماد داده بودن که یک شب در میون به صورتم میزد ماه اول بارداریم هم استفاده میکردم الان خیلی نگرانم که اون پماد واسه جنین دردسر ساز هست یا نه اسمش اکنالن 1% بود میشه خیالمو راحت کنید

2- برای ریشه کن کردن شوره سر چه روشی رو پیشنهاد میکنید. استفاده از انواع شامپوهای ضدشوره خارجی فقط مشکلات دیگه ای مثل افزایش ریزش و خارش رو برام در پی داشته و مشکلم که خیلی زیاد هستش رو به طور واقعی از بین نبرده
2706