عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50493 بازدید | 332 پست
خب آقای دکتر من دو سه ماه روزی یکی ایزوترتینویین هگزال میخوردم سر خود.بعد رفتم دکتر پوست گفت چون جوشهات فقط زیر گونه هست هورمونیه و نیازی به راکوتان نداری و گفت پالسی مصرف کن .یعنی یه هفته روزی دو تا راکوتان بخور و سه هفته بجای راکوتان اسپیرونولاکتون و آزیترو مایسین بخور.الان یک ماه میشه که من نه راکوتان مصرف کردم نه اسیرونو لاکتون نه آزیترو و هیچ جوشی هم نزدم و جای جوش هم ندارم.خواستم بپرسم من این روالی که برای مصرف دارو دکتر گفته انجام بدم یا صبر کنم که اگه جوشام برگشت شروع کنم؟
الان 21ساله از14 سالگی جوش داشتم در همه جای صورتم.ولی دو سال پیش 5-6ماه راکوتان خورده بودم وبعد قطعش فقط در ناحیه زیر گونه جوش میزدم .
ممنونم.
خب آقای دکتر من دو سه ماه روزی یکی ایزوترتینویین هگزال میخوردم سر خود.بعد رفتم دکتر پوست گفت چون جوشهات فقط زیر گونه هست هورمونیه و نیازی به راکوتان نداری و گفت پالسی مصرف کن .یعنی یه هفته روزی دو تا راکوتان بخور و سه هفته بجای راکوتان اسپیرونولاکتون و آزیترو مایسین بخور.الان یک ماه میشه که من نه راکوتان مصرف کردم نه اسیرونو لاکتون نه آزیترو و هیچ جوشی هم نزدم و جای جوش هم ندارم.خواستم بپرسم من این روالی که برای مصرف دارو دکتر گفته انجام بدم یا صبر کنم که اگه جوشام برگشت شروع کنم؟
الان 21ساله از14 سالگی جوش داشتم در همه جای صورتم.ولی دو سال پیش 5-6ماه راکوتان خورده بودم وبعد قطعش فقط در ناحیه زیر گونه جوش میزدم .
ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام اقای دکتر ١)موهای همسرم خیلی چربه و ریزش داره هر شامپویی میزنه فایده نداره شما چه شامپویی رو توصیه میکنید که چربی سرش رو کم کنه ؟؟

٢)در ضمن پوستش هم چربه و جوش میزنه چه کرمی بزنه ؟؟؟؟

٣)برای رفع سیاهی زیر بغل چی استفاده کنیم ؟

ممنون از شما
سلام آقای دکتر روز بخیر

من پوست سفیدی دارم که متاسفانه مستعد لک هست و این لک ها هر چند وقت پررنگ تر و کمرنگتر میشن دکتر هم رفتم و داروی ضد لک مثل نتوسترا و یکی دو تا داروی دیگه هم استفاده کردم همراه با ضد آفتاب با spf100 ولی همه اینها موقت بوده در صورتی که هم رعایت کردم و هم دارو رو تا آخرش مصرف کردم .ضمنا داروی ضد بارداری هم استفاده نمیکنم .
مجددا که به دکتر مراجعه کردم با توجه به پوستم داروی ضد لکی تجویز کردند و قرار شد میکرودرم همراه با لیزر انجام بدم
سوال من اینه که آیا بعد از انجام این کار لک صورتم برمیگردد یا نه؟؟

و لطفا در مورد روش prp هم توضیح بدین و اینکه کیتهای مورد استفاده باید از کشوری باشد که مورد تائید باشد؟
2706