2726
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50492 بازدید | 332 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کمکم کنید

27 سال سن دارم. موهایم کم پشت. بعد از زایمان مثی همه دوره ریزش را تا 8 ماهگی پسرم سپری کردم. بعد از آن متوقف شد تا اینکه برای اولین بار موهایم را رنگ کردم. از آن موقع ریزش موهای من خیلی زیاد شده! در ضمن من IUD دارم و کلاً دچار کم خونی هستم(البته نه بطور شدید)!
مدت دو هفته هست که اقدامات زیر را انجام می دهم:
1-هفته ای دو بار، یکبار با روغن زیتون مخصوص مو و یکبار با روغن خاویار موهایم را چرب کرده، بعد از 3 الی 4 ساعت به حمام می روم و در پایان شستشو موهایم را با شامپو آلپسین شسته و بعد از حمام با تونیک آلپسین مرطوب می کنم. در ضمن وقتی از تونیک اسنفاده می کنم سرم می سوزد و خنکی عجیبی پیدا می کند که البته گفتند همه این حالت رو دارند. تا حداقل سه روز بعد هم موهایم مخصوصاً اوا صبح خیلی میریزد!
2- هفته ای 4 روز 10 الی 15 تا بادام مصرف می کنم.
3- قرص آهن و نوتریکاپ را با یک لیوان شربت ویتامین C مصرف می کنم.
سوالات:
1-موهایم تا روی شانه بلند است. آیا با این وضع ریزش مو لازم هست موهایم رو حتماً کوتاه کنم؟
2-آیا ممکن است این شامپو با موهای من سازگاری ندارد؟ و باید از ادامه مصرف آن خودداری کنم؟
3-اگر رنگ کردن با عث ریزش موهای من شده است آیا دیگر نباید موهایم را رنگ کنم؟
4- اگر تمهیدات دیگری لازم هست ممنونم راهنمایی کنید
با سلام
آقای دکتر روی پوست دستم (فقط پشت دست نه انگشتان) در اثر ارتباط با پودر لباس شویی لکه های قرمز و بعضا قهوه ای ایجاد شده است این لکه ها مثل لکه هایی هستند که در اثر سوختگی با روغن روی پوست ایجاد می شه از آنجا که من ایران نیستم نتونستم پزشک خوبی در این زمینه پیدا کنم تو رو خدا اگه ممکنه بگین باید چیکار کنم که این لگه ها از بین برن؟ در ضمن این لکه ها خارش دارند.
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.
2706