2410
2553
سلام دوستای گلم .
اینجا تاپیکی برای دوستانیه که مشکل مشابهه ما دارن و ذخیره تخمدانشون کمه و دکترها میگن یائسگی زودرس . هر کی با هر اطلاعاتی میتونه تو جمع ما وارد بشه .

لیست مامانای منتظر که ایشالا به زودی برن تو لیست بالا:

نام...سن...FSH...LH...AMH...مراحل انجام شده برای بارداری..قبلا بارداری داشتید..وضعیت همسر.. نوع درمان فعلی

سارا...34...(0.1)...نرمال...نرمال...1بار IUI و 2بار IVF -بدون تخمک و یک جنین ولی ناموفق.خیر...ضعیف... طبیعی

غریبه ....29 .... (0.01 )....بالا.... 97 ....طبیعی ..... خیر ..... نرمال .... میکرو با تخمک اهدایی

مامی شکیب ....39 ....(0.25 )....نرمال.... نرمال.... 4 بار میکرو.... بله.... ضعیف.... پیشنهاد مجدد میکرو .

نازبانو...35...(0.1 )... نرمال... نرمال...3 بار iui و3 بارivf (عدم تخمک/کنسل)...1 بارطبیعی/ سقط هفته 9...ضعیف...میکرو

سیما...27...(0.01 )...نرمال...نرمال... 2 بار ivf (عدم تخمک / کنسل ) ...خیر... ضعیف...داروی گیاهی و پیاز درمانی

مامی عسل...33... پایین...بالا...بالا... اولین میکرو... خیر ... نرمال...میکرو با تخمک اهدایی

نونی....31....(0.1)....88....بالا....طبیعی...ضعیف....درمانی انجام نمی شود

مینا ....39....(0.15)....8.5....نرمال....1 فرزند(یک لوله بسته)....نرمال....پیاز درمانی

ماهیتا...35 ...(0.4)...نرمال...نرمال...طبیعی باردار شد ...نرمال...طبیعی

امیدوار... 33... ــــــ...نرمال....نرمال.... 1 بار... نرمال ... طب سنتی

سلنا... 32 ...( 0.96)... 9/1 ... 25 ــــــــــــــــــــــــــــ/ نرمال / وقت برای رویان

سولماز... 33... ـــــــ... 10 ... 40 ...خیر... 3 بار . میکرو. اهدا ... 1 سقط هفته 14 ... نرمال ...طب سنتی

المیرا...32 ... 0.1 ... 5 ... نرمال... 2 بار( ا بار عدم تخمک . کنسل)...ــــــــــ... بسیار ضعیف ... هیچ

شاه صنم...39... 0.9 ... 8.9 ... 9.4 ...1 بار iui و2 بار ivf ... دختر و 1 سقط... ضعیف ... باردار

اندا...35 ... 0.9 ... ــــــ ... 5 ...2 بار / 3 بار . عدم تخمک . کنسل ...1 بار . سقط ...ضعیف... مراجعه به صارم

حلما... 31... پایین... نرمال ... نرمال ... ـــــ...ـــــــــــــ... طبیعی باردار شد...ضعیف ...یک دوره درمان و باردار

نیلو ...26 ...ــــــــ... ـــــــ... 160 ... ـــــــ...ـــــــــــــــ...ــــــــــــــــ... نرمال... تخمک اهدایی ... رحم اجاره

گل بسر...31 ... ــــــ ... ـــــــ ... ــــــــ... 4 بارiui و 3 بار ivf ... یکبار سقط ... ضعیف ...پیاز درمانی و مراجعه به رویان

نگین ... 30 ... 0.05 ... بالا ... 98 ... ـــــــــــــــــ ... ـــــــــــــــــ ... 1 بار . دختـر ... نرمال ... تخمک اهدایی

سیب ...39... 0.4 ...6.5 ... 9.5 ... 1 بار میکرو... عدم تخمک ... ـــــــــــــــــ ... نرمال... میکرو
ساناز ... 26 ... 0.1 ... نرمال ... نرمال ... 2 بار ... 2 بار ... ـــــــــــــــــ ... ضعیف ... میکرو

تسنیم ...30... 0.1... 19 ... 64 ...ـــــــــــــ...ـــــــــــــــــــــ ...ـــــــــــــــــــــ...نرمال...طب سنتی

عسلک... 32 ... 0.05... نرمال ... نرمال ... ــــــــــــــ ... ـــــــــــــــــــــ ... ــــــــــــــــــــــ ... نرمال ... میکرو

رزا 1349... 42 ...زیر 1 ... 8 ... 27 ...ـــــــــ ...ــــــ ... ــــــــــــــ ... نرمال ... فعلا هیچ ... نروژ

آیتن ... 34 ... 0.1 ... 5.4 ... 14 ... ــــــــ ... ـــــ ... ـــــــــ ... نرمال ... درمان شیمیایی و گیاهی ( روازاده ) ... تهران

مریم گلندان... 30... پایین... نرمال ... نرمال ...1 بار ... 2 بار ... ــــــــــــــــــــــــــ ... نرمال ...طب سنتی

بادبادک ...32...0.4..نرمال ...نرمال...یک بار میکرو یک بار ای یو ای ....خیر ....نرمال ........طبیعی
رایکا ...35 ... نرمال...نرمال....0.8 .... میکرو ....شوهرم بسیار ضعیف.... میکرو

ﺳﺎﺭﺳﺎﺭﻙ...31 ...50...90... 0.6 ... ﺷﺶ ﺑﺎﺭ ﺯﻳﻔﺖ ﺷﺶ ﺑﺎﺭ ﺍﻱ ﻭﻱ ﺍﻑ ... ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻳﻚ ﺑﺎﺭ 2 ﻣﺎﻫﮕﻲ ﺳﻘﻂ ... ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺍﻧﺴﺘﻴﺘﻮﻫﺎ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻗﺒﻴﻞ ﺭﻭﻳﺎﻥ ﻧﻮﻳﺪ ﺻﺎﺭﻡ..ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﻛﺘﺮ ﺑﻴﺘﻚ ﻃﺮﺍﺯﻱ ﭘﺰﺷﻜﻡ ﻫﺴﺖ.ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺳﺎﻟﻢ..ﺍﻣﺴﺎﻟﻢ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﻣﻴﺸﻢ :)

نغمه...29...0.6....25....29....با قرص و آمپول سعی کردم طبیعی باردار بشم ....خیر.....نرمال....فعلاٌ داروی گیاهی و بعد IUI
آنی 58. 0.38. 9. 11. دوبارآی یو آی. خیر. یه کم. کم تحرک. میکرو

اینم اسم مامانایی که مشکل مشابهه داشتن ولی به لطف خدا الان مامان شدن :

1- عاطی ..........پسر.........طبیعی ........ درمان گیاهی ............ شرح صفحه 3
2- حلما ..........دختر........ طبیعی ................................ شرح صفحه 22
3-ماهیتا...........دختر...........طبیعی............تهران ...............35
4. آنا ..............دختر ......... میکرو ............. تهران..............34
5.شاه صنم...................................................................
6.مینا.............پسر..........طبیعی..............آمریکا..............39
7.آندا.............دختر..........طبیعی..............مازندران............35
8.کیاناز.............پسر..........طبیعی.................................35
9.غریبه...........دختر............میکرو................تهران...............
10.بادبادک...........دختر............طبیعی................تهران...............

اسم ........ تاریخ احتمالی زایمان .........جنسیت نینی........نوع باردار شدن ....... شهر محل سکونت.....سن مادر

11-سارا.............طبیعی
Lilypie Maternity tickers

12-نازبانو ...............میکرو

13- عسلک............میکرو

14- صبا ............طبیعی

15- سیب ......... میکرو

16- چیستا........ میکرو

مرکز رویش
تلفن : ٠٠٩٨٢٦٣٢٥٠٦٢٤٧
٠٠٩٨٢٦٣٢٥٠٦٢٤٣
Info@rouyeshfertility.com
Www.rouyeshfertility.com

دکتر زهراحیدر تلفن: 88210175 بجز سه شنبه و پنج شنبه هر روز 2 تا 5 میتونید تماس بگیرید برای وقت دهی

دکتر بابک کاویان منش
شریعتی / بعد از پل سید خندان / خ خواجه عبدا... انصاری / ساختمان مهر / پلاک 125 / طبقه 3 / واحد 7
22881880

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
سلام منم مثل شما بودم اما با خواست و عنایت خدا 5 ماهه باردارم اونم بطور طبیعی .
عزیزم حتما غذاهای مقوی رحم (گرمیجات)مصرف کن مثل 4مغز موز دارچین عسل تخم مرغ محلی غذاهای حاوی نخود مثل فلافل آبگوشت و...همسرت هم این غذاها را میل کنه .در ضمن من یک دوره پیاز درمانی کردم تو همین سایت تاپیکش هست میتونی ببینی
در هر حال توکلت به خدا باشه و ایمان داشته باش او همیشه برای ما بهترین چیزها را میخواد .موفق باشی
خداوندا مرا آن ده که آن به
سلام سارا جونم
من هم دارم در این مورد تحقیق می کنم... چون می دونی که تا دو هفته دیگه منم باید سیکل آی وی اف رو شروع کنم...یک چیزهایی هم خوندم که امروز- فردا میزارم تو تاپیک خودمون (آی وی اف)

اما الان اینجا اومدم که فقط بگم که بهت افتخار می کنم...
با این عزم و اراده قوی که تو داری حتما به زودی موفق میشی
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من هم همینطورم.
30 تا تخمک داشتم 4تاش نطفه داشت بقیه همش پوچ بود.
این 4تاهم اول به خاطر خواست خدا دوم تغذیه مناسب و قرص Q10 هست که کپسوله و مکمل غذاییه.
موفق باشی
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
2720
عزیزم من هم همینطورم.
30 تا تخمک داشتم 4تاش نطفه داشت بقیه همش پوچ بود.
این 4تاهم اول به خاطر خواست خدا دوم تغذیه مناسب و قرص Q10 هست که کپسوله و مکمل غذاییه.
موفق باشی
نیک نیک عزیزم خیلی خوشحال شدم که طبیعی بارداری و ایشالا 4 ماه دیگه نی نی خوشگلت رو بگیری بغلت . شما هم AMH ات کم بود ؟ دارویی هم مصرف کردی ؟ چون من هرچی به دکی می گم میگه دارویی نداره . چبطور معمول چند تا فولی داشتی و درمانی هم انجام داده بودی ؟

سلام شبنم جونم . خوبی خانم . چی کار کنیم دیگه وقتی آدم تصمیم میگیره تا جایی که در توانش باشه باید مبارزه کنه . آخه میدونی من زیاد حرف دکتر ها رو قبول ندارم و یگم کار نشد نداره . مگه اونا خدا هستند پس میگردم تا از تجربیات دیگران استفاده کنم . منم اگر اطلاعاتی کسب کردم حتما میذارم

ساره جونم تعداد فولی هات خیلی خوب بوده ولی وقتی میگن ذخیره تخمدانت کمه یعنی تعداد فولی ها کمه و زیاد نمیشه . ولی اگه اطلاعات بیشتری داری برام کامل بگو گلم

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
سلام سارای عزیزم . امیدوارم که ایندفعه نتیجه بگیری گلم . من پری هام منظمه ولی الان بهم گفتن که ذخیره تخمدانم کمه . تجربه خواستی بدست نیاوردی که نتیجه بهتری بده ؟
من پری هام نامنظمه . فقط با قرص و آمپول پریود میشم.
saraجان شما لاپراسکوپی کردی؟
کوتر تخمدان باعث میشه ذخیره تخمدان زیاد بشه.
من پارسال لاپرا کردم.
کوترهم کردم.
2714
ساره جون کوتر چیه ؟ اصلا نشنیدم

سارا جون من وزنم نرماله ولی تعداد فولی ها کمه . برای سیکل ivf سه تا فولی داشتم که بعد از پانکچر گفتن پوچ بوده . آز AMH دادم که جوابش 0.1 بود که دکی گفت نشون میده ذخیره تخمدانت کمه . فکر نمی کنم این تنبلی تخمدان باشه . تو اینترنت که خوندم نوشته بود زمانی که دختر بدنیا میاد یه ذخیره تخمدان مشخص داره که با بالا رفتن سن کم میشه . حالا الان میخوام بدونم کسی تجربه ای برای بالا بردن این ذخیره تخمدان داشته یا نه.
سلام سارا جان وای منم دقیقا مثل شما هستم پریودهام منظم هستش وقتی دکتر بهم گفت تخمک نمیسازی شاخ دراوردم البته من 5 سال ازدواج کردم 2 سال قبل باردارشدم ولی سقط شد بعد از اون دیگه باردار نشدم به من بهمن ماه دکتر گفت باید ای وی اف کنی اول به من تخمک اهدایی پیشنهاد کرد ولی منو همسرم قبول نکردیم خلاصه داروهاموشروع کردم این همه دارو زدم فقط 4 تا تخمک درست شد که ازون 4 تاش 2 تا جنین تشکیل شد گذاشتن که متاسفانه نگرفت منم ازاون روز دیگه دگتر نرفتم واقعا موندم چکار کنم همش کارم شده گریه دیگه خسته شدم از دکتر رفتن
الی جونم با گریه کردن کاری درست نمیشه عزیزم . ما تصمیم گرفتیم که تمام سعمون رو بکنیم و ایشالا خدا خودش کمک میکنه و ما هم مامان میشیم . تازه اگه هم نشد دنیا که به آخر نرسیده .

عزیزم تو هم مثل من گریه رو بزار کنار و تحقیق کن بلاخره شاید یه راهی هم برای ما باشه . کجا ivf کردی عزیزم . داروی خاصی بغییر از داروهای ivf بهت ندادن .

مثلا یه قرص هست که بچه ها تو تاپیکهای دیگه زده بودن که amh رو بالا میبره ولی دکی های رویان گفتند جایی ثبت نشده ولی این دلیل نمیشه که ما هم امتحانش نکنیم .

پس دوست خوبم تو هم شروع کن تحقیق کردن و هر چی اطلاعات بدس آوردی به ما هم بگو . غصه خوردن هم ممنوع .
سخته ولی چاره ای نیست. منتظر خبرهای خوب ازت هستم عزیزم
عزیزم از حرف مردم خسته شدم چقدر تحقیق به من گفتن شاید روت چله افتاده رفتم چله بری کردم ماه پیش چقدر ازاین دکتر به این دکتر یادم نمیره وقتی سقط کردم علت سقط پرسیدم گفتن علت خاصی نداره منم قانع نشدم 3 ماه بعد از سقط همش دکتر میرفتم دکترامم حنتوش زاده معینی محمد میرزایی نوروزی همشون بدون اینکه منو بفرستن ازمایش میگفتن شما مشکل نداری برو خداتو شکر کن که توماه دی رفتم پیش دکنر مهدوی وقتی ازمایش دادم علت و گفت نه من فقط داروهای ای وی اف استفاده کردم حالا شاید برم یا دوباره ای وی اف یا درمان داو گیاهی استفاده بکنم موندم سر دوراهی
من خودم هر چیزی که گیاهیه و میگن خوبه رو میخورم . دکترها خدا نیستند و علمشون محدود ولی نا امید نشو . الان به هر دکتری بگی گیاهی چی بخورم چیزی نمیدونن . پس تا جایی که توان داری ادامه بده عزیزم کاری هم به حرف مردم نداشته باش هر کی چیزی گفت بگو نی نی نمیخوایم یا الان تصمصم گرفتیم فعلا نی نی دار نشیم ولی عزیزم نا امید نشو خدا بزرگه . راستی چند سالته؟
سلام.
sara جون کوتر کردن تخمدان یعنی سوراخ هایی که روی تخمدان ایجاد میکنن تا تخمدان بتونه تخمک سازی کنه.
عجیبه که تو قبل از لاپرا میکرو شدی!
با دکترت مشورت کن حتما.
با کوتر مشکل ذخیره تخمدانت هم خوب میشه.

سارا جان بگو ببینم تاحالا چیکار کردی؟
ساره جان اصلا چیزایی که گفتی رو نشنیدم . لطفا بهم اطلاعات بیشتری بده

من یکبار iui کردم که نتیجه نداد و از ماه پیش هم سیکل ivf رو برام شروع کردن که سه تا فولی پوچ داشتم یعنی هیچ کدوم تخمک نداشت .

مشکل شما چی بوده که برات لاپرا و کوتر کردن ؟
2706