2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226577 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای خوبم

غریبه جون ایشالا نی نی میاد و مشکلت حل میشه

امیدوار جون به من که خانم دکتر گفته بود فقط با بررسی توسط جنین شناس تو دوران میکرو میتونند بفهمن که فولی تخمک داشته یا نه . در هیچ حالت دیگه ای قابل تشخیص نیست - در مورد سونوت هم تو حالت طبیعی هر ماه یکی از تخمدانها فولی قالب داره و تخمک آزاد میکنه یه ماه راست و یه ماه چپ -

آیتن جون ایشالا که نی نی ات میاد بغلت و تمام محبتت رو نثار اون میکنی

رزا جون تو این دنیا هیچی نشد نداره . درضمن ما ها که کسی تو دور و اطرافمون نازایی نداشتن که ژنشون به ما رسیده باشه که از ما هم بخواد به بچه هامون برسه . درد ما از این آلودگیها و پارازیت ها و مواد غذایی هورمونی و غیر مقویه

فائزه و آیتن جون درسته رویان شلوغه ولی برای ما ها این شانس رو بهمون میدن که یکی یا دوبار تو سیکل میکرو بریم . من اگه یدونه جنینم بعد از انتقال میگرفت الان مامان بودم . هزینه هاش اون موقع که من رفتم بغییر از داروها هر بار سون 11 تومن - ویزیت 7 و پانکچر و انتقال 1500 بود

دنیا جون خوش اومدی

سولماز جون انقدر نگران نباش وقتی خانم کریمی میگه میشه حتما میشه وگرنه بهت میگفت نیا - خاکشیر هم صبح ناشتا و آخر شب بخور . فقط آبش رو نخور - خاکشیر رو سه تا چهر دفعه هر دفعه 5 دقیقه بجوشون و آبش رو خالی کن که آبش زرد میشه و به تلخی میزنه بعد آب سرد بریز روش و بزار یخچال میتونی یه پارچ درست کنی و تا 10 روز استفاده کنی خیلی خوبه

غریبه جون همه چی رو به فال نیک بگیر حتما خدا نظر لطفش رو شامل حالت کرده

خوش بحالت ساغر جون خیلی دلم میخواد برم یوگا . ببینم بعد از عید میشه
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2728
سلام
غریبه جون فردا وقت دارم.
منم دفعه پیش که رفته بودم دکتر یه خانم باردار رو دیدم که میگفت ماه پیش ivf کرده و نتیجه منفی شده ولی ماه بعدش طبیعی حامله شده بود اومده بود پیش دکتر. پس این داروها برای ماه بعد هم جواب میدن!!!
امیدوار جون تنفس ضربه ایی و خورشیدی چطوری هست من نمیدونم
تو سبک یوگایی که من میرم ( آیین گر ) تاکید روز کشش عضلات و باز شدنه تک تک اندامها و خونرسانی بهشونه و حالت درمانی داره من الان خدا رو شکر زانوم 80 درصد بهبودی پیدا کردم
تقریبا هر 8 جلسه یه بار برای ما برنامه ( پرانایاما ) میزارن که همون روشهاس مختلف تنفس هست .

راستی کانال فیزیک تیوی و تو بهم گفتی که یوگا پخش میکنه ؟ مال ما زیاد نویز داره نمیشه درست و حسابی دید ولی یه چیزاییشو دیدم آره اون یوگایی که نشون میده خیلی حرکاتش شبیه سبک ماست اگه باهاش انجام بدی خوبه .

سارا جون اگه سبکی مثل من پیدا کردی نزدیک محل کارت یا خونه ات حتما برو خیلی خوب بییییییییییییییییید .
آره نشون میده ساغر جون حرکتهای ما هم خیلی شبیه اونه این جلسه هم مدیتیشن کار کردیم با شمع
تنفس ضربه ای که با دم شکم و میدی داخل با بازدم رها میکنی
خورشیدی رو نمیدونم چطور توضیح بدم با دوتا انگشتا یکی از سوراخهای بینی رو میگیرم دم و موقع بازدم اون دو تا رو خنده داره
سارا جان ممنون عسیسیم
این دکتری که من پیشش می رم خیلی مبلغش بالاتره به نظرت برم رویان؟کارشون رو شما قبول داشتید؟
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
2738
آیتن جان اگه با یه دکتر کار میکنی بهتره چون خیالت راختتره که دکی همه چیت رو میدونه . رویان خوب بود ولی تیمی کار میکنن و به نظر من هم میکرو هم شانسیه.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
نه آیتین جون یوگا تراپی سهند میرم . عرفان کجاست ؟؟؟؟؟

امیدوار ما یه مدل دیگه تنفس در کردیم هههههههه

تو این مدت که میرم یوگا تا حالا 2 جلسه واسه تنفس داشتیم . اولی روی ریه کار کردیم : 1 دامن ریه که از ناف تا زیر ریه هست 2 خود ریه 3 قله ریه که از بالای ریه تا زیر گردن روی کتفها هست

بهمون یاد داد که چطور بطور جدا گونه با این 3 قسمت نفس بکشیم . واسه خود ریه تنفس عرضی هم داشتیم یعنی باید وقتی دم میگیری قفسه سینه از عرض باز بشه / پهن بشه و موقع بازدم دوباره جمع بشه مثل اولش

جلسه دوم هم روی تنفس از عمیق ترین جای بدن یعنی روی کوبیسم ( استخوان شرمگاهی ) کار کردیم باید از اون قسمت دم میگرفتیم و این دم رو بصورت یه 7 باز میکشیدیم بالا تا قله ریه و نگه میداشتیم چند ثانیه بعد هم که میخوای بازدم کنی اول ناف رو شل میکنی و میدی تو بعد آروم نفسو میدی بیرون

وبعدش روی قسمت شکمی تنفس عرضی هم داشتیم این خیلی جالب بود طوری که حفره شکمیو از ناف تا کوبیسم طوری دم میگیری که از عرض پهن بشه من قشنگ حس میکردم که بدنم لایه های رویی رو میزنه کنار و احشا ئ زیری میان بالا تا اون قسمت به سمت پهلوها پهن بشه ... اینطوری اکسیژن زیادی به اون قسمت میرسه

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ؟

شما یه وقت تو خونه اینا رو انجام ندید ها به ما هم اجازه نداد تو خونه انجامش بدیم اگه یه ذره غلط انجام بشه باعث درد شدید تو عظلات و سینه و شکم میشه
اینم پیدا کردم دقیقا همون چیزی هست که ما انجام میدیم و استاد برامون در مورد پرانایاما گفته :

http://www.yoginibodrum.com/fa/blog/2012/06/09/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A7-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%A7/
امیدوار جون فکر کنم چون پری شدم سایزش تغییر کرده. شما داری حرص 8 سال پیش رو می خوری؟؟؟؟

ساغر جون منم دارم به حرفش گوش می کنم . ایشااله هر کدوم خیره همون زودتر پیش بیاد.

سارا جون ایشااله خدا نظر لطفی به تمام منتظران و به خصوص بچه های این کلوپ کنه.

سلنا جون الهی که بهترین ها پیش پات باشه عزیزم

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
ساغر جون تو هویزه هستش .
من می خواستم برم گفت کلاس های دان یوگا داره که واسه بیمارها خیلی خوبه همه چیز رو آماده کردم لباس فید خریدم و.. ولی گفتن کلاسها مختلط هستش ... منم نرفتم شو شو هم قبول نکرد.گفت توسط خانم عرفان تدریس میشه که موسس هستش .
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
2706