2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225558 بازدید | 28070 پست
غریبه جون من تا حدودی می تونم درد نداشتن بچه رو تحمل کنم ولی اینکه این مسئله زندگیمو به جاهای بدی بکشونه رو نه. فکر کردنش واسم عذابه
ولش کن حرفهای بد نزنیم ... الان ساغر و سارسارک می ریزن سرمون ااااااا
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غریبه عزیزم

منم مثل ساغر دلم واست روشنه تو روندت در حال پیشرفته . به امید خدا همین روزا قبل از عید نوروز باردار می شی.
منم تا حدودی شرایطم مثل تو بود حالا که تو این ماه فولی داشتی منم امیدوار شدم می خوام برم سونو. پس پیش به سوی مامان شدن....................
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
آیتن جون من بهمن میرم تو سیکل اهدایی فقط تمام امیدم اینه که این ماه خودم طبیعی صاحب نی نی بشم.

پیش به سوی شصت پای نی نی .......
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2728
من از خانواده همسر فقط یه خواهر شوهر دارم اونم پیش از این هر جا مینشست تو مهمونی با دخترای فامیل همصدا میشد و تو جمع به شوخی مثلا میگفتن که عروس ما نازاست .( حالا ما 1 سال بود عروسی کرده بودیما )
منم در جواب فقط یه لبخند میزدمو رومو میکردم اونطرف اونموقع خواهر شوهرم نمیدونست که مشکل از برادر خودشه ولی وقتی فهمید دیگه رفتادرشو عوض کرد و به کسی هم اجازه نمیده حرف اضافی بزنن زودتر از ما میپره جلو به همه میگه اینا بچه میخوان چکار ...

نمیدونم اگه واقعا مشکل اصلی از من بود چه رفتاری باهام داشت ...
دوستان سلام من داستانهای زیادی میخونم در باره زنانی که 1-2 روز مانده به اهدایی میبینن خودشون باردار هستند این عجیب نیست ممکنه از داروهای اهدایی باشه یا شانسی است مانند یک زن 45 ساله میخواست از دختر 24 ساله خودش تخمک بگیره .یهو چند روز قبلش میبنه بارداره. شاید هم اهدایی باعث ارامش ازدوندگی های بیهوده میشه.بهرحال یک خوبیش اینه که برا کسانی که درگیر حرف مردم هستند باعث رهایی از انها میشه.و شاید پس از ان تخمدانها یاد بگیرند کارشان را از سر بگیرند.برای کسانی هم که شوهرهاشون مشکل دارند اهدایی اسپرم از یک نژاد خوب وسالم بهترین راه است.که اگر مشکلی هست به نسل بعد منتقل نمیشه. من با خودم میگم شاید نباید این ژن ناباروری را انتقال بدم.هرچند من مشکل خودم را بیشتر از سن خودم میدونم و افسردگی که داشتم.چون خواهرم بچه اش را در 40 سالگی اورد. افکار زیادی میاد تو مغز ادم که تصمیم درست نمیشه گرفت. دختر عموی همسر من 42 سالگی عروسی کرد 43 سالگی پسرش را اورد.اسم شوی من را گذاشت براش برنارد. 45 سالگی دحترش .46 سالگی دومین دخترش.که همه بهش میگن اشتباهی.اصلن مییگفت هنوز تو شوکم چطوری این بچه از کاندوم رد شده. البته خیلی با روحیه و شاد .و همیشه بلند بلند از ته دل میخنده و ریسه میره.
سلام به همگی

خیلی جالبه من که اصلا نفهمیدم کی حامله شدم و کی سقط کردم..اگه خودم عامل سقطش بودم که خیلی خوش به حالمه با اینهمه دعا و نذر ونیاز خدا به حرفم گوش داد و ... ولی با ندونم کاری ...

شایدم دست من نبوده باید اینطوری میشده آخه منکه اصلا احتمالش رو هم نمیدادم و اونقدر با بی میلی رفتم آزمایش دادم..

آخه خدای مهربون که میخواد معجزه و لطف کنه نباید یک نشونه ای برامون بزاره که بفهمیم و..
می خواهم ...

تو را دوباره آرزو کنم ...!
مرسی آیتین و غریبه جون من کیت رو گرفتم ولی این ماه نمیذارم انشاله ماه بعد چون هنوز اجازه نزدی کی ندارم که هدر میره هههههههه
لیلی مهر جون خوبی؟ راست میگی واقعا سخته با اینهمه نذر و نیاز بیاد بعدش اینجوری از دستش بدی؟ علت سقط مشخص نشد؟
روسا جون منم یه بار گفتم خاله زن داداشم با وجود بستن لوله هاش دوقلو باردار شد!!!!!
سلام دوستان خوبم. بازم سر سارسارک دور دیدین حرف از ناامیدی میزنین؟

ساغر جون تست تخمک گذاری هورمون LH رو انداره میگیره که وقتی به یک میزان مشخص میرسه باعث پاره شدن پوسته فولیکول و آزاد شدن تخمک میشه. این هورمون در زمان بین کاهش استروژن و افزایش پروژسترون ترشح میشه.

من فکر کنم همیشه یه چیزی تو فولیکول هست ولی گاهی اوقات به دلیل کم کیفیت بودنش رشد نمیکنه و پوچ حساب میشه. با تغذیه درست و خون رسانی به تخمدانها کیفیت این فولیکولها بهتر میشه . هر فولیکول برای به ثمر رسیدن 90 روز وقت لازم داره برای همین تغذیه ای که الان داریم 3 ماه بعد خودشو نشون میده.

بنابراین کیت تخمک گذاری نشون میده که پوسته پاره شده و تخمک آزاد شده ولی کیفیتشو نشون نمیده.

امیدوار جون برای استفاده از کیت هر وقت که بخوای میتونی استفاده کنی ولی هر روز تو همون ساعت چک کن. بهتره وقتی باشه که حدود 3 4 ساعت از آخرین بار که دشتشویی رفتی گذشته باشه.
امیدوار جون ولی من تو نت سرچ کردم سایز نرمال رو بین 35الی 40 گفته بودن .این سونوگرافی که من میرم انگار حرف میفروشن هر چی میپرسم هیچی بهم نمیگم میگن برات مینویسیمممممممممم.عصری زنگ زدم به خانم کریمی گفتمش رفتم سونو وضعیت از این قرار بوده گفت هیچ مشکلی نیست هنوز زوده باردار میشی .میگه کیت بزار اخه تخمک من کجا بود خیلی از دستش عصبانی شدم ولی خوب چه میشه گفتتتتتت.برا یبوستم گفتم میگه از گردلقاحا نیست .دوباره میگه مزاجت گرمه خلاصه بهم گفت برا یبوست روغن زیتون وسنکجبین بخورم ..............
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سولماز جون اندازه تخمدان من راست 28. چپ 29 . ضخامت اندومترم 5. سه ماه پیش 8 بود. فک میکنم از 30 بره بالا اگه زیادتر از 35 باشه به کیست منجر میشه........................ ایتن جون منم نمیدونم رویان چجوریه باید برم ببینم درسته که شلوغه ولی چاره ای ندارم . اخه یکی از فامیلامون با 80 تا امپول برای میکرو اقدام کرده بود طبیعی حامله شد دوقلو هر دوشون پسمله.............................. سولماز جون بااین داروهایی که مصرف کردی هنوزم تخمدونات نرفته بالا که؟ من قبل از اینکه پری اصلا نمیشدم بازم اندازه هاش از 20 پایین نمیاومد........................... من که اندازه هاش خوبه یکم البته بازم دکی میگه کوچیکههههههههههههههههههههههههههههههههه
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
سلام من تازه عضو شدم همه پستاتونو تا صفحه 304 خوندم ازتون خیلی خوشم اومد خیلی مهربونید
ساغر جون وافعا دکی نیستی؟
بچه ها من یکم مشکلم با شماها فرق داره تنبلی تخمدان دارم
آز amh تازه دادم ماه دیگه آماده میشه از الان نگرانشم آخه 3 ساله دارم دارو تحریک تخمدان استفاده میکنم 4بار iui
3 بار میکرو که 1 بارش 2قولو حامله شدم که اونام قلب تشکیل نشد
من برعکس شما آندومترم ضخیمه لاپرام کردم 4بارم کورتاژ
میخوام طب سنتی ام برم
اگه اجازه بدین بیام اینجا من تازه عضو شدم اینجا با پاکروش آشنا شدم ی بارم رفتم پیشش فعلا منتظر جواب آزم

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706