2703
2553
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2222230 بازدید | 28070 پست
هیییییییییییییییییییییییییییییییی نگو نگین جون از دسته این دکترا که مثلا معروفه خانم منصوری که فک میکنم دکتر بی تجربه ای. به جای اینکه بگه خانم شما تخمک دارین و امپولاتو ادامه بده بهم میگه برو یابنده پیدا کن. نمیفهمن که. به خاطر همین میرم رویان 2 اسفند وقت گرفتم .من خر میرم مشهد . ای کاش از قبل میرفتم رویان. ولی هنوزم دیر نیست.
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستان شب بخیر منم انشاله میخوام از این کیتها بذارم این ماه امروز دهم بود فردا بذارم خوبه؟ البته اگه گیر بیارم چند وقت پیش که گیرم نیومد
سولماز جون شما که شیاف رو در میاوردی چطور تمیز میکردی ودوباره میذاشتی؟ من که نمیتونم میخوام بندازمش توی آشغالی همون موقع اینهفته انشاله به خانوم کریمی زنگ بزنم ببینم برم یا نرم چون هنوز عفونت دارم شیاف هم که دارم فکر کنم رفتنم بیفایده است
اگه سقطت از پریه قبلی شروع شده باشه آره دیگه همین پریود حساب میشه . جلوگیری نکنی ها لیلی مهر تو بارداریت پوچ بوده تو جنینهای بزرگتر چند ماه استراحت بعد از سقط و باید جدی بگیر حتما این ماه اقدام داشته باش

ببین اینو از یه وبلاگی پیدا کردم اگه شوهرت مثل شوی من مشکل کلسترول نداره اینو برای جفتتون درست کن و بخورید انشالله که نینی سالم میاد تو دلت :

معجون مخصوص زوجهای بدبارور و ضعیف:

مغزه پسته، بادام، فندق، گردو هر کدام 100گرم را با 200گرم گرد خرما (طاره) و 100گرم جنسینگ و 300گرم پودر نارگیل و

300گرم کنجد بو نداده و 1کیلو خرمای هسته گرفته خوب کوبانده و یا آسیاب می کنیم و ورز می دهیم تا خوب قوام بیاید

سپس به 24 قسمت تقسیم و در 100گرم آرد نخودچی خوب می قلتانیم. و آن را در ظرف سرپوشیده در یخچال نگهداری

می کنیم.

پس از پایان عادت ماهانه به مدت دوازده روز زن و مرد هر دو روزی یک قسمت از معجون را در عسل زده و تناول می نمایند.

*** زمان نزدیکی نباید از زمان های مکروه باشد و ترجیحا زمان های نیکو باشد... و از خوردن غذاهای محرک دارای مواد نگهدارنده و مواد کارخانه ای و شیمیایی مثل: کنسرو، ساندیس، کالباس و غیره و خوردن سردیجات خودداری شود.
2714
سلام بچه ها همگی خوبین ؟امیدوار جون من با دست دور شیاف رو تمیز میکردم البته بیشتر زمانی درش میوردم که پادزهروشیافو با هم میزاشتم خیلی پوسته دورش بود تمیزش میکردم.
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
[مرسی سولماز جون من امروز در اوردم که انداختمش انشاله دفعه بعد چه خبر سولماز جون همچنان داروها رو ادامه میدی؟
مرسی ساغر جون انشاله فردا بخرم حداقل یه کیت دوخط ببینیم بی بی چک که ندیدیم تا حالا آرزو به دل نمونیم خدایا شکر
اره همچنان ادامه میدم داروها رو ولی یبوست گرفتم از داروها نمیدونم باهاشون چیکار کنممممممممممم
دلم هم نمیاد داروهارو ول کنم فعلا هر طور شده ادامه میدم.
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
انشاله سولماز جون شادی همه بچه ها رو ببینم بخدا هر جا میرم چون اسم تک تک بچه ها یادم نمیاد به صورت جمع میگم همه بچه های نی نی سایت و دعا میکنم انشاله خدا قبول کنه
انجیر و الو برا یبوست خوبه آب هم زیاد بخور موفق باشی گلم
2706