2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225579 بازدید | 28070 پست
سلام..فردا روز سوم آمپولمه روز هفت سونو دارم خداکنه فولیکولهام رشد کرده باشه..............آخه قبلا HMG زدم 5 روز از همین روشهای تحریک تخمدان که دکترها به هر کی میگه می خوام حامله بشم میدن!!!!! ولی جواب نگرفتم روز 14 که سونو کردم فولیکول 5 و 7 میلیمتری داشتم...تازه روز 22 دوره خودم رفتم سونو ببینم چه خبره دیدم 2 تا فولیکول 18 و 19 میلیمتری دارم که HCG زدم..........
می خواهم ...

تو را دوباره آرزو کنم ...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرمنده بخدا یه سوال دیگه برام پیش اومده وامیدوارم آخرین سوالم باشه
اگه کسی بعداز قاعدگی توی اون دوره اش تخمک گذاری نداشته باشه و از این تست تخمک گذاری استفاده کنه تستش چجوریه؟هیچ خطی روش ظاهر نمیشه؟
میشه اینم برام بگین تا یاد بگیرم مرسی از همه دوستان گلم
http://payannameh11.blogfa.com/
2728
سلام به همگی
ساغر جون دکتر کاویان منش به من یه کاغذ داد که مزاجهای مختلف رو همراه با غذاهایی که اون طبع رو داشتن جلوش نوشته بود و جلوی مزاجی که مربوط به من بود خط کشید.البته گاهی اوقات یه مخلوطی از اونا رو هم مشخص میکنه یا مثلا بعضی چیزارو استثنا میکنه.به نظر من یه سری پیشش رفتن برای هر کسی میتونه مفید باشه چون اینجوری آدم میدونه در چه حدود باید تغذیشو رعایت کنه.به من تو نسخه ای که نوشت اینا بود:
ترش کمتر بخوری-کاهش شدید مصرف ماست-ورزشهای کششی روزانه نیم ساعت-روزانه 1 لیوان چای بابونه در دوران پریود-استفاده از شیرینی طبیعی بعد از هر غذا-سیب با پوست روزی دو عدد
من خودم این اواخر یوگا رفتم اما نامرتب-
غریبه جون چیزایی رو که میخوری طول میکشه اثر کنن باید کمی صبر کنی در ضمن به تغذیه ای هم که آنا داشت یه نگاهی بکن.بعدشم ایکاش تحت نظر یه دکتر گیاهی باشی بهتر جواب میده
این چندمین باره که تو این دو روز دارم پست میکنم امیدوارم پست بشه....
سیما جون من الان چندماهیه که مرتب از کیت تخمکگذاری استفاده میکنم. از این روزانه هاش میگیرم که 21 عدد داره و بلافاصله از بعد پریود شروع میشه. گاهی که میام خسیسی کنم نصفشو برای ماه بعد بذارم،(اخه اینجا خیلی گرونه 25 دلار میخرم برای هرماه!) در اینصورت ماه دومش مشکوک میزنه مثلاٌ سه چهار روز هر دو خط رو پررنگ نشون میده! خوب روش نوشته اعتبارش بعد از باز شدن در تا یکماه هست. ولی کلاٌ دقیق بوده تا حالا. منم amh=0.15 هست و همین سوالهای شما رو داشتم بخاطر همین مرتب میذارم. حالا اونجا که ارزونه حتماٌ برو یه سونو هم بده. جوابشو بیا به ما هم بگو. راستی بیشتر از مشکلت و درمانهائی که کردی هم بگو. همسرت سالمه؟ چندوقته در اقدامی؟
آنا جون پس دو خطه بودن کیت در چند روز متوالی نشونه عدم تعادل هورمونهاست؟ خودتم تجربه شو داشتی؟
ساغر جون تو پری هات چند روزه ست؟
راستی از سارا خبری نیست. مدیر تاپیک بیا سربزن نگرانت نشیم. یا شایدم من گیجم پستشو ندیدم؟؟؟؟
لی لی مهر جون امیدوارم فولیهات خوب باشن و یه میکروی موفق انجام بدی و اسمت انشالله این ماه بره تو لیست صفحه اول مامانها. ما هم تشویق بشیم.
همینطور بقیه دوستای گلم.
لیلی مهر جان خیلیها هستند که تو همون یک سوم آخر دوره فولیکولشون آزاد میشه و طبیعی هم باردار شدند . مهم اینه که روزی که فولیکول آزاد میشه متناسب با ضخامت آندونترت باشه . چون لانه گزینی 100 در 100 با ضخامت آندو بستگی داره .
تخمک گذاریه شما همچین عجیب هم نبوده .

امیدوارم این ماه همه چیز برات خوب پیش بره و پانکچر وانتقال موفقی داشته باشی .

سولماز جون من نمیدونم ولی تو گوگل سرچ کنی حتما یه چیزایی پیدا میکنی

شاه صنم جون به نظرت ارزش داره برم پیشش یا همین طب سمنتیه خودمو ادامه بدم ؟ شما الان داری دستوراتشو اجرا میکنی ؟ چند وقته ؟ تغییری دیدی ؟

مینا جون من از 5 ماه پیش یک ماه درمیون پریم نامرتب شده یعنی یه ماه 28 روزه پری میشم ماه بعد 2 هفته یا 10 روز عقب میندازم دوباره ماه بعدش 28 روز بعد پری میشم !!!!!!!!
این ماه درست به موقع پری شدم ببینم دفعه بعد چطور میشه
لابد همون یک ماه درمیون تخمک گذاری دارم دیگه .

نیلو جان زیارت قبول عزیزم ممنون که به یاد ما بودی . بووووووووووووس

دوستان من دیروز رفتم پیش دکتر کاویان منش ، نسبتا جوون بود بر خلاف تصور من که فکر می کردم باید آقای جا افتاده ای باشه.
نبضم رو گرفت و در مورد مزاجم حرفی نزد فقط گفت که تو بدنت یه باد وجود داره که به تخمدون هات فشار می یاره و داره اونا رو له می کنه. گفت اصلا فلفل،سیر،پیاز، بادمجان ،حبوبات و چیزهای نفاخ نخور مخصوصا تاکید کرد روی فلفل.
حجامت از پشت پا رو پیشنهاد کرد و گفت یه دستگاه بادکش بخر و هر شب روی کشاله های ران به مدت 10 دقیقه قرار بده.
تا 3 ماه هم این موارد را رعایت کن تا تخمدون هات به حالت عادی برگرده.
راستی گفت حتما هرشب 3 تا 5 بار عطسه کن ولی دیشب با بو کردن فلفل قرمز هم نتونستم عطسه کنم ، شما راهی بلد هستید؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام دوستان.مامی شکیب خدا رو شکر آزمایشت خوب بوده عزیزم
لیلی مهر جون اشما هم که فولی ها خوب بودن انشاله نتیجه بگیرین
شاه صنم ا و غریبه جون نشاله شما هم موفق باشین خوب بالاخره همین دستورات این دکتر برای امادگی بدن هم بد نیست برای ما هم خ کریمی گفته از این چیزا نخوریم بادمجان را تاکید داشتن و ماست و شیر حبوبات من نخود را زیاد میخورم بقیه را میدونم نفاخه کم کردم ولی نمیشه که اصلا نخورد خداییش بعضی وقتا دلم لک میزنه برای سالاددددددد مگه اینهمه آدم نی نی دار میشن از اینا نمیخورن خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتت ناشکری نباشه
عطسه هم من یه روشی بلدم یکم بی تربیتی یه تکه دستمال کاغذی را لوله کن و داخل سوراخ دماغت کن(خودم الان داره خندم میگیره از این پیشنهاد) عطست میگیره(چاره چیه دکتر گفته دیگه)امتحان کن ببین چی میشه
سولماز جون برگ گل محمدی را توی چایی میریزن با دوغ و ماست هم میخورن ولی نمیدونم برای چی خوبه؟
بچه ها شما تا حالا به شوهراتون کاسنی دادین؟ خوبه؟
بچه ها من حبوبات خیلی دوست دارم نمیتونم نخورمشون خوراک لوبیا و عدسی که همیشه تو خونمون به راهه . ولی همیشه یکی دو روز جلوتر خیس میکنمو مرتب ابشو عوض میکنم که نفخش گرفته شه . به نظرتون اینجوری دیگه نفخ ندارن یا اصلا تحت هیچ شرایطی نباید بخوریمشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الانم که هوا رو به سردیه انواع آش و اینجور خوراکها هم خیلی میچسبه
سلام امیدوار جون .
شوی من گاهی عرق کاسنی بهش میدم . هم واسه کبد خوبه و هم باعث رقیق شدنه مایع منی میشه و در نتیجه اسپرما بهتر شنا میکنن . یعضی مردا مایع اشون خیلی چسبندگی داره واسه اونا خیلی خوبه
سلام دوستای خوبم

مینا جون میام و پستها رو میخونم و چون خودم الان هیچ کاری نمیکنم بخاطر همین گزارشی ندارم بهتون بدم .

نیلو جان زیارت قبول ایشالا که خودت هم حاجتت رو بگیری

ساغر جون طب سنتی که میری نگفته وضعیت پری شدنت عادیه یا نه ؟ شوشوت کی باید دوباره آز بده؟

شاه صنم جون اگه میتونی کاغذت رو اسکن کن و اینجا بزار شاید بدرد ما هم بخوره

بقیه دوستان هم امیدوارم بزودی به آرزوتون برسید.

راستی سولماز و آرزو جون چهار ماهتون پر شده خانم کریمی چیز جدیدی نگفته ؟ باید صبر کنید تا از مکه برگرده ؟
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706