2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226825 بازدید | 28070 پست
سلام. ای وای. من نمی دونستم دو سه بار محض کنجکاوی شانسکی زدم. نیان پستاشون فیلتر کنن یا دستگیرشون کنند؟ یا نیان من زندان ببرن؟ خلاصه پیشاپیش حلالمان کنید.وقتی آزاد شدم نوه بغل ببینمتون ننه. اگرم اعدام شدم به همه بگید بیچاره بچه به خودش ندید ناکام از دنیا رفت برام فاتحه اخلاص بخونند.
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام به همه مامانهای گل و مامانهای آینده
انشاالله هر روز خبرای خوب تو این تاپیک بشنویم.
نازبانو جون خدا نی نی گلت رو واست نگه داره. نازبانو جون شما تاریخ انتقالت کی بود که الان هفته پنجمت هست؟ میخوام بدونم هفته های حاملگی رو از کی میشمارن؟ از روز آخرین پریود یا روز انتقال (یا برای کسانی که طبیعی باردار میشن از روز تخمک گذاری)؟ و اینکه با اولین سونو گرافی اگه خدای نکرده مشکلی باشه مثل بارداری خارج از رحم مشخص میشه؟ و یه سوال دیگه اینکه تیتر بتات چند بود وقتی از دادی عزیزم؟
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازبانو جان من دیگه جرئت نکردم پاپیون اون گوشه رو بزنم. دارم از کنجکاوی می میرم. روش نوشته لینک این پست. برای چی هستش؟ چرا جلوی پستای خودمون نیست؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
سلام نی نی جگر. شب بخیر. شما دیروز پریروز از من چند تا سوال کردی جواب دادم. اما پیش نگرفتی.؟ ولا نه. می خواستم بکنم اما دکتر گیاهیم نظر خوشایندی نداشت. منم دنبال نکردم
من قدم 162 سانت هست و وزنم 64 کیلو یکمی تپل رنگ پوستم روشن کم تحرک هستم کلا کارم پشت میز هست و راه نمیرم و چون مسیر کارم به خونه دوره با ماشین میام پس کلا پیاده روی ندارم
خدایا شکرت * خدا جون معجزه نازم رو به خودت میسپارم *این لحظات قشنگ رو برای همه دوستای منتظرم آرزو میکنم*
2738
همون. پس شما هم مثل من بلغمی که به این روز افتادی. دستوراتی رو که دادم تو این تاپیک مطالعه کن. خودت میفهمی
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=24375&ChatDate=5-8-1392&PostID=48786141#48786141
علی الخصوص صفحه دو و سه اون
نی نی جگر حرص و جوشی و عصبیم نیستی. درسته؟ خوابتم زیاده. تو جمع هم آرومی. شلوغ نیستی. درست می گم؟ تاپیکی رومعرفی کردم از اول همون روزش بخون
عصبی نیستم ولی حساس چرا بسیار زود رنج و ریز بین آره خواب رو خیلی دوست دارم و تو جمع هم خیلی ساکتم کلا تو جمع حال نمیکنم دوست زیادی ندارم و با دوستام هم اصلا راحت نیستم
خدایا شکرت * خدا جون معجزه نازم رو به خودت میسپارم *این لحظات قشنگ رو برای همه دوستای منتظرم آرزو میکنم*
تو که لنگه منی دختر. منم با دارو گیاهی این حالتام کن فیکون شد.البته فعلا به جز بارداری. که اونم به امید خدا حل می شه. تا حالا دارو گیاهی استفاده کردی؟ حتما تو تاپیکی که فرستادم عضو شو.
2706