عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225827 بازدید | 28070 پست
نغمه جون مشخصاتت رو مثل صفحه اول بنویس تا برات بزارم . هزینه iuiفکر کنم حدود ٥٠٠-٦٠٠ بشه و میکرو ٤-٥ تومن
ایشالا که شما هم بزودی عیدیت رو از خدای مهربون میگیری عزیزم
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سلام دوستان

صفحه 800 شد بعضی ها به آرزوشون رسیدن و بعضی نزدیک به رسیدنن و بعضی ها شاید اصلا نرسن....

تو بعضی صفحه ها خبر های خوب شنیدیم و اشک شادی ریختیم تو بعضی صفحه هاهم غمگین شدیم و اشک غم ریختیم ...

خدایااااااااااااا به پروردگاریت قسم آنچه به صلاحمان هست همان کن و به اشک ها و خنده های ما نگاه نکن ....

خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سارا جون اینم مشخصاتم

نغمه...29...0.6....25....29....با قرص و آمپول سعی کردم طبیعی باردار بشم ....خیر.....نرمال....فعلاٌ داروی گیاهی و بعد IUI
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
خاله سارا جونم ملسی

نغمه نمونه دادن همسرت مثل همون از اسپرم هست خواهر
آیتن جانم

دوستان عسلکمون صاحب 10 تا تخمکککککککک شد الهی شکر مطئنم از اینا حداقل 7/8 تا جنین بلکه هم بیشتر براش درست میشه . خیلی براش خوشحاااااااااال شدمممممممممم . دعا کنید انشالله انتقال موفقی داشته باشه
2728
سلام نازبانو جان. صبحت بخیر خواهر. عزیزم درصد احتمال موفقیت اهدایی چقده؟ در ضمن هزینه ای که شما گفتی با ازمایشا و داروهای خودت و دونرت بود یا پول خالصی که به بیمارستان دادی؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چرا هروقت من میام هیچکس نیست اما هر وقت من نیستم همه هستند؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ای خدا!! به دادم برس خسته ام. تنهایم. فکرم به جایی نمی رسه.
منون عزیز. من برام شیش تمنشم زیاده چه برسه به ده تمن. شما کدوم بیمارستان بودی؟ دکترت کی بود؟
در ضمن نازبانویی مگه شما چند تا تخمک و جنین داشتی؟ چند تا برات انتقال دادند؟
سلام دوست جونا

نازبانو جونم خوش خبر باشی . خدا رو شکر محصوصا که عسلک خیلی هم استرس داشت . ایشالا که با اولین انتقال مامان میشه

تسنیم جونم ناراحتی و غصه رو از خودت دور کن . هیچ وقت از لطف خدا نا امید نباش عزیزم . شاید یه رو یه جایی که فکرش رو هم نمیکنی دستت رو میگیره . نازبانو سه تا جنین داشت که دکتر همه رو براش انتقال داد و خدا رو صد هزار مرتبه شکر یدونه جوجو تو دلش لونه کرده که میشه چراغ خونش. ایشالا قسمت شما بزودی زود
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
سارا جون خوبی نی نی نازت خوبه انشا الله که شما هم به زودی نی نی نازت رو بغل میکنی و زندگی خودت هم کلی تغییر میکنه برای ما هم که آرزوی داشتن نی نی داریم هم دعا کنید
عسلک جان خیلی خوشحال شدم به خاطر تخمکهای تپلت انشا الله همشون جنین میشن و همون بار اول هم مامان میشی عزیزم
خدایا شکرت * خدا جون معجزه نازم رو به خودت میسپارم *این لحظات قشنگ رو برای همه دوستای منتظرم آرزو میکنم*
نی نی جیگر جونم ممنونم عزیزم . ایشالا خیلی زود زود خبر مامان شدن شما رو بشنویم .

بچه ها امروز دوباره فیلم دعوت رو گذاشته بود دوباره آخر فیلم کلی گریه کردم برای همه تون آرزو کردم که خیلی زود طعم شیرین مادر شدن رو بچشید و دلتون شاد بشه . الهی آمین
سلام دوستای خوبم
چند وقت غیبت داشتم درگیر اومدن شوهرم از مکه بودم
ولی مدام به فکرتون بودم عسلک جون انشالله انتقال خوبی داشته باشی
از خودم بگم که به احتمال زیاد دکترم رو عوض می کنم چون پاکروش بهم آرامش نمی ده اخلاق خیلی خوب نیست حتما همه از اون عملی که داشتم و دادو بیداد اتاق عمل یادتون هست اسمش که میاد دلم می لرزه .دوست جون شما دکتر طرازی به نظر شما چه طوره؟مطبش کجاست؟
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
2706