2410
2553
عنوان

انتخاب دکتر در اصفهان

35934 بازدید | 45 پست
سلام
یعنی واقعا کسی نمیتونه کمک کنه و یک دکتر معرفی کنه؟ (متن قبلی ام را دوباره کپی کردم):

لطفا یه دکتر خوب به من معرفی کنید که تو بیمارستان خانواده زایمان بکنه.

کسی زهرا علامه یا تاج‌السادات علامه را میشناسه؟ مطبش کجاست؟
چند نفر ( مهناز ارشدی ـ زهره دانشفر ـ آتوسا اعتمادی فر ـ آتوسا شایگان فر ـ ویدا سلطانی ـ فرشته یا مرجان حقیقت ) را معرفی کردند ولی نمیشناختند . کسی اطلاعی در مورد این دکترا داره؟
مرضیه جون منم مثل خودت خیلی رو بیمارستان خانواده تاکید داشتم ولی وقتی شنیدم پرسنلش خییل جوون هستنید و زیاد تجربه ندارند منصرف شدم به نظرم سعدی هم بیمارستان خوبیه البته خیلی شلوغه ولی خوبه شناخته شده هستش چون یه سقط داشتم خییل دکترم برام مهم بود بعد از تحقیقات فراوان دکتر جعفری پور را انتخاب کردم الانم خیلی ازش راضیم
دکتر زهرا علامه دوتا هستند یکیی سر هشت بهشت غربی و یکی خ بزرگمهر نرسیده به چهارراه هشت بهشت سمت راست(البته اگه از سمت پل بزرگمهر )بیای. خیلی سرشون شلوغه من به خاطر شلوغیش اصلا خوشم نیومد

فرشته حقیقت خ شریعتی مطبش هست و کلینیک خانواده هم زایمان میکنه. ولی از اون دکتراس که بی حسی از کمر را پیشنهاد میده که خیلی بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلام. خوبی؟
عزیزم دکتر اشرف هارونی دکتر خیلی خوبیه, جراح و متخصص زنان و زایمان, مطبش روبروی بیمارستان صدوقی, دکتر خودم بود و تو بیمارستان خانواده هم زایمان کردم, خیلی بیمارستان خوب و تمیزی, خیلی به آدم میرسن.
خدایا راضی ام به رضای تو
سلام
راستش من الان حامله نیستم . کوثرم سه سالشه و می‌خواستم چند ماه دیگه حامله بشم.
کوثر را پیش موحدی و تو بیمارستان خانواده زایمان کردم و از هر دو تاش ( هم دکتر هم بیمارستان ) کاملا راضی بودم ولی شوهرم میگه دیگه پیش موحدی نرو چون خیلی شلوغه و هر دفعه بیشتر از یه ساعت منتظر میشینیم و دیگه اینکه چند تا چند تا میفرسته تو.
از همگی برای راهنماییهاتون متشکرم
2706