2703
2553
عنوان

قرص مخمر آب جو!!!!

77491 بازدید | 24 پست
سلام

تو این سایت یکی دوبار اسم این قرص رو شنیدم که هم برای چاقی و هم برای پوست خوبه.

کسی میدونه این قرصو از کجا باید تهیه کرد و چجوری مصرفش کرد؟ یکی به من گفت همون عصاره مالته احتمالا و خیلی هم بدمزه س هرکسی نمیتونه بخورش. درسته یعنی؟
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد: هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید! اسکاول شین
سلام خانومی
این قرصارو میتونی از داروخانه با همون اسم مخمر تهیه کنی قرصای خیلی خوبین اکثر ویتامینای مورد نیاز روزانه رو دارن ولی اصلا بدمزه نیست یعنی چون جویدنی نیست مثل هر قرص دیگه ای با آب قورت میدی دیگه مزشو متوجه نمیشی. دوزش روزی سه تاست بعد از هر وعده غذا چون باعث میشه جذی مواد غذایی خیلی بالاتر بره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرررررررررررررسی معصومه جونم. فدات شم ممنون که جوابمو دادی. بووووووووسسسسسسس
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد: هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید! اسکاول شین
2456
عزیزم یه قرصه که از داروخانه میتونی تهیه کنی.......چند وقت پیش مامانم از داروخانه خارجیشو گرفت 5700 تومن.......من تو همین سایت شنیدم واسه چاقی صورت و واسه پوست خوبه.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
از داروخانه بگیر مارک top levure خیلی خوبه
اشتهات رو به شددددددددددددددت زیاد میکنه البته این مارک خیلی مثله نوعه ایرانیش رو اشتها تاثیر نداره نوعه ایرانیشو خوردم شدم مثله هیولا سیری ناپذیر
اما این مارک به اون شدت نیست
برای پوست همچون همه ویتامینای گروه ب رو داره خوبه
نه یاسمین جون نمیشه که فقط صورتو چاق کنه گول این حرفا رو نخوری اگر اضافه وزن داری بری بخوری برای صورتت خودت هم چاق بشی فدات شم
کلا چاق میشی چون اشتها رو زیاد میکنه وگرنه خودش روش هم نوشته میزان کالریش صفره
2714
مرسی سالی و یاسمین جونم. یعنی هر داروخونه ای برم داره اینو؟
راستی یه سوال دیگه!!! به نظرتون برای چاقی زود جواب میده این قرصا؟ آخه یه ماه دیگه عروسی پسرعمومه میخوام یه مقدار تا اون موقع چاق شم.
هههههههه ریحان جونم. منم یکی از آرزوهام اینه که یه کم چاق شم دامن کوتاه بپوشم. :DDDDDDDDDDDD
واقعا سالی جون؟........ یعنی واسه چاقی صورت نیست؟........پس به مامانم بگم دیگه نخوره......مامانم اندامش خوبه،فقط میخواد صورتش یه ذره پرتر بشه........
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
سلام دوستان من استفاده کردم بعد دو هفته تاثیرات رو احساس کردم بطوریکه همه بهم میگفتن چقدر سرحال شدی !! تقریبا یک و نیم ماه استفاده کردم و حدود 8 کیلو اضافه کردم و قطع کردم چون به وزن دلخواهم رسیده بودم الان مدتیه که مصرف قرص رو قطع کردم و میشه گفت وزنم ثابت موند. واسه صورت هم خیلی عالیه به قول معروف دگرگون میکنه سعی کنید اصلیشو گیر بیارین اصلش انگلیسیه که شفادارو وارد میکنه من از فروشگاه پرشین شاپ خریدم که الحمدلله اصلیشم بود. این آدرسشه: http://persianshop.biz ممنون
2706