2726
مامان مانی عزیز، راست می گی اگه صبحانه رو زودتر بدن خیلی بهتره تا بچه ها برا ناهار اشتهای کافی داشته باشند شما می تونید به مدیر مهد مانی این پیشنهاد رو بدید... اکثر مهدایی که من دیدم بین 8 و نیم و 9 صبحونه می دن...در ضمن به نظرم باید این اجازه رو بهتون بدن که رختخواب مانی رو ببینید این حق شماست دوست خوبم...
تا حالا مانی تو مهد نخوابیده که رختخوابشو بخوام ببینم با امروز یه هفته است که هشت و نیم تا نه صبح میریم مهد و یازده ونیم میایم بیرون ، تا اونجا که من دیدم تا وقتی که مانی به مهد عادت نکنه هر روز باید ببرم و بیارمش حتی اگه دو ماه طول بکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان مانی من هم قرار هست بزودی زود دختر سه‌ سالم را بیارم مهد شادان... شما تاحالا راضی‌ بودین؟؟ این که گفتین قبل از غذا دستشون میشورن خیلی‌ خوبه... میان وعده بچها رو باید خودمون تهیه‌ کنیم؟؟... وضعیت غذاش یعنی‌ ناهارش چجوریه؟ از نظر بهداشت و دست شوی مورد خاصی‌ ندیدن؟؟ راستش من می‌خوام اول کار دخترم رو سه‌ روز در هفته بیارم که زیاد بهش فشار نیاد و کم کم عادت کنه، بنظرتون قبول می‌کنن؟
پرنسس جون من تا حالا راضی بودم
از 28 ماه پیش مانی رو هر روز بردم و تا ظهر اونجا بودم با مانی و بعد نهار بردمش خونه

از لحاظ بهداشتی خوبه فقط همه باکفش تو محیط مهد هستن البته کلاس مانی فرش داره و کفشاشونو در میارن
تا دیروز که خودم هم همراه مانی تو کلاس و حیاط و همه جا میرفتم ولی دیروز گفتن تو دفتر بشینم و امروز هم گفتن برو و 11/5 بیا دنبالش

البته فکر نکنم اگه بخوای بمونی بازم ایراد بگیرن

برخوردشون هم با بچه ها خوب بود مدیرشون که سهیلا جون بود و کلا با حوصله است و مودب

مربی کلاس مانی هم خوب بود
پرنسس جون من چند وقت هم رفتم مهد دنیای رنگین تو کوچه اول که هم از نفت راه داره هم از شمس تبریزی

اونجا هم مهد فوق العاده ای بود و شما تو خونه هم میتونی از طریق رمزی که بهت میدن کلاس بچه ات و ببینی

داخل مهد هم همه با دنپایی هستن و برای مادرا اگه بخوان برن تو مهد از این دستگاهها داره که پاتو توش میزاری و دور پات یه مشما کشیده میشه ، که به نظرم خیلی بهداشتی هست

اونجا به من کمی دور بود برای همین آوردم شادان

البته اینجا هم خوبه فقط گفتم که بهتر بدتونی تصمیم بگیری و انتخاب کنی
ممنون مامان مانی‌ جون که جواب دادی.. من مهد دنیای رنگین هم رفتم و دیدم اما تعداد بچه‌ها خیلی‌ زیاد تر بود و اتاقهاش کوچیک بود خیلی‌... نمیدونم چرا از محیط شادان بیشتر خوشم اومد توی دنیای رنگین انگار بچه‌ها بلا تکلیف بودن....
همون طور که گفتم می‌خوام هفته ای سه‌ بار از صبح تا بعد از ناهار بذارم البته دختر من میدونم که میتونه برای یه از صبح تا ظهر یعنی‌ سه‌ چهار ساعت بدون من باشه .. مانی شما چند سالشه؟... از نظر غذا هم راضی هستین؟؟....دستشویی چی؟
مامانا من رفتم دو تا مهد های اطراف منزل مون رو دیدم
یکیشون که افتضاح بود یک یاز دوستان اینجا گفته بود نوانخانه دو راز جونه بچه ها عین یتیم خونه بود کفه اطاق فرش بود چه فرشی اینقدر روش آشغال ریخته بود که نگو رنگش هم از کرم دودی شده بود 5 تا بچه بودند یکیشون رو یهمون فرش دراز کشیده بود ویه شیشه شیر دستش بود اون 4 تا ی دیگه هم با دو تا مربی نشسته بودن مربی ها داشتن بهشون سوپ می دادن اینقدر دلم سوخت وناراحت شدم ....
نم یدونم مردم از بچه هاشون سیرن که همچین مهدهایی می زارنشون
خیلی بد بود خیلی بد

اون یکی هم که سه ستاره بود همه چیزش در ظاهر خوب بود بچهها خیلی شاد بودن و برنامه داشتن
اما نزاشتن من برم بالا کلاس 2 ساله ها رو ببینم !!!!
منم اومدم خونه و از این دوتا پشیمون شدم
این مهد سه ستاره که می گم بهم گفت اول بچه تو ثبت نام کن بعد می زارم بری بالا کلاسشو ببینی !!!!
می بینید ما پدر ومادر ها چه قدر اینها را پر رو می کنیم از طبیعی ترین حق مون محروممون می کنن چون می دونه بچه من ثبت نام نکنه یکی دیگه ثبت نام میکنه

خیلی متاسفم
میناز جون من الان تقریبا 10 روزه که مانی رو میبرم مهد شادان و همه جای مهد هم سرک کشیدم دو روز هم هست که میبرمش و یه کم میمونم و میام بیرون بعد ساعت 12 میرم دنبالش و میبرمش خونه

مهد اگه مشکلی نداشته باشه باید اجازه بده بهت که بری و محیط رو ببینی

حتما مشکلی داره که نمیزاره
مامان مانی پسرتون چن سالشه

متاسفانه توی محله ما مهد خوبی پیدا نمیشه
البته من رو ز4 شنبه رفتم برای بازدید گفت امرو زنمیشه 5شنبه که تعداد بچه ها کمتره بیا
ولی من دوست داشتم زمانی که بچه ها هستن برم تا ببینم بچه ها توی چه وضعیتی هستند
که نشد منم دست پسرم رو گرفتم وگفتم بیا بریم مادر جان این جا فقط اسم ورسم داره!!!
استاندارد کیلویی چنده
2706