2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجا که من دیدم

صبح 8 صبحانه میخورن تا 8/5 بعد ورزش صبحگاهی دارن و شعر خوانی گروهی بعد به ترتیب کلاسها 45 دقیقه مرن حیاط یا سالن بازی برای بازی ( که جامپینگ و شن بازی و تاپ و سرسره و آب بازی و ...) بعد 10-10/5 میان وعده میخورن بعد هم یا زبان دارن یا بازی گروهی تو کلاس 11-12 هم نهار و بعد نهار هم میخوابن و بعد که بیدار میشن میان وعده میخورن و بعدشو دیگه نمیدونم

البته قبل صبحانه و نهار و میان وعده بچه ها میرن دستشویی و دستاشونو میشورن و اگه پوشکی باشن پوشکشون رو هم عوض میکنن
امروز مانی برای اولین بار تو مهد خوابید

مربیش گفت که کمی موقع خواب اذیت کرده و 45 دقیقه مربی کنارش خوابیده تا مانی خوابش برده

من 2 رفتم مهد هنوز خواب بود 2/15 بیدار شد ولی گریه نکرده بود

من میترسیدم که از خواب پاشه منو نبینه گریه کنه

2728
سلام ستاره جون، خوبی...
چه خوب که مطالب جدید رو مطالعه می کنی دوست خوبم اگه وقت کنی و برای ما هم بذاری عالی می شه. من هم دارم مطالب سایت supernanny رو می خونم اگه فرصت شد، ترجمش رو می ذارم.
در مورد مهد هم، تصمیم گرفتم سام رو به جای مهد کلاسهای آموزشی مناسب بذارم البته تا وقتی که تمام وقت سرکار نرفتم. الان تصمیم دارم دو تا از کارگاههای خانه کودک برج میلاد(که به همت چند از دوستای خوب نی نی سایتی) راه اندازی شده، سام رو بذارم تا ببینم خدا چی می خواد. فقط در مورد کلاس زبان هنوز به نتیجه ای نرسیدم دوست خوبم.
سلام میناز جون.
حتما عزیزم.
درباره مهد راهیان رشد من یک بار رفتم و به نظرم یه مهد مثل بقیه بود.از اون مهدها که سیستم آموزشی خیلی ابتدایی و غیر حرفه ای داشت. البته احتمالا مثل خیلی مهدای دیگه. راستش من از بازدید مهدها دنبال یه مهدی بودم که با بقیه فرق کنه. و به همین خاطر هم دیگه نرفتم. نمی دونم .اینقدر چیزی ازش ندیدم که بتونم ردش کنم و یا تایید. حتما خودتون باید برین و از نزدیک ببینین. ولی به نظرم مهد شاپرک بهتر بود که اون رو هم یک بار رفتم.
سلام ساره جون.
منم فعلا تا اطلاع ثانوی روشا رو مهد نمی نویسم.
در ضمن دارم کتاب کلیدهای خلاقیت رو می خونم.من عاشق این کتابها شدم . اینقدر که مو به مو به آدم می گن چی کار کنی. احتمالا یه سر به این کارگاهها که می گی می زنم. امیدوارم ببینمت.
:)
2706