2737
2734
من هفته 26 هستم ... خیلی سختمه به پهلو چپ بخوابم ...کسی میدونه پهلو راست مشکلی نداره ؟ وقتی پهلو چپم گاهی واژنم درد میگیره سمت چپش ..اصلا راحت نیستم ...

من اینا رو میدونم اما پهلوی راست چند درصد بده بنظرتون ؟
برخی از پزشکان به طور خاص توصیه میکنند زنان باردار روی پهلوی چپ بخوابند زیرا کبد در سمت راست شکم قرار دارد و خوابیدن روی پهلوی چپ از فشار رحم روی کبد جلوگیری می کند خوابیدن روی پهلوی چپ همچنین گردش خون به قلب را هم تسهیل می کند و بهترین وضعیت برای جریان خون برای جنین ، رحم و کلیه ها رو فراهم می آورد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم شنیدم پهلو چپ بهتره و سعی میکنم رو چپ بخوایم
ولی خوب همه شب که نمیشه یه وری خوابید
تازه بعضی وقتها حواسم نیست و به پشت میخوابم

لیلی از هر وقت میتونی شروع کن به پشت نخوابی
من الان که نینی تکون میخوره وقتی به پشت دراز میکشم انقدر شدید ضربه میزنه
قشنگ متوجه میشم که ناراحت میشه
تازه خودم هم اگه به پشت بخوایم نفسم میگیره
کلا اکسیژن به مادر و بچه کم میرسه
2738
من هفته ى ٢٦ ام خیلی سخته برام رو پهلوى چپ خوابیدن اکثراً رو پهلوى راست میخوابم، خیلی سخت نگیر مامانم میگه اون موقع ها به ما میگفتن به پهلو بخوابید دیگه نمیگفتن چپ یا راست. خدا رو شکر هممونم سالمیم :)
خدایا دوستت دارم
پهلوی چپ بهتره بچه راحتتره فشار روی رحم کمتره ولی به راست هم میتونی بخوابی
3 ماه بارداری که تموم میشه دیگه کم کم باید به پشت نخوابی چون تا قبل از اون رحم داخل لگنه بالا نیومده ولی از 3 ماه به بعدمیاد بالا و به سیاهرگ کف لگن فشار میاره و مانع رسیدن خون و اکسیژن به بچه میشه
زیاد رو چپ و راست حساس نباش من خودم بیشتر اوقات به راست میخوابم از بالش بارداری استفاده کن تو خوابیدن خیلی کمک میکنه
در ضمن گاهی اوقات برای یکی دو دقیقه رو پشت دراز میکشم یا یه بالش زیر باسنم میزارم که خستگی کمرم رو بگیره اتفاقی نمیفته نگران نباش
عشقم بابای روناک!!!
خیلی ممنون دوستای گلم ...خیالم راحت شد ....منم واسه راست و چپش حساسیت زیادی نشنیدم ...
خب ؟ نظرتون راجع به سردرد های بارداری چیه ؟ من هیچ مشکلی ندارم فقط و فقط سردرد مداوم اما خفیف ....فشارمم نرماله .....ببینم کسی میدونه مسمومیت بارداری چیه ؟
من توی هفته 15 هستم
اوایل هفته های اول وباز چند مدت الان مشکل خوابیدن دارم بس که میغلتم میگم نی نی اذیت نشه خیلی هم وست دارم به پشت بخوابم
به نظر بالش بارداری خوبه من ندارم ولی یه بالش همیشه دارم که با کمکش بخوابم
خدایا به امید تو ، نه به امید خلق روزگار
2706