2410
2553
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

236052 بازدید | 179 پست
سلام دوستان لطفا اگه اطلاعاتی درمورد مارک ماشین ظرفشویی دارید بگید ممنون میشم و مزیتهای مارک مورد نظرخودتونو بیان کنید
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من بوش دارم و قابلمه هم میزارم
حتی میوه هم میزارم میشوره ....
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2714
من تابستون عروسی داشتم درباره ی هر قلم جنسی که خریدم کلی سرچ کردم تو این سایت کمک زیادی بهت میشه www.salighe bazar.com
خلاصشو واست میگم بازم برو سرچ کن
1-اصلا خسیسی بخرج نده از اول خوبشو بخر
2- یک ظرفشویی گرون حتما یک ظرفشویی خوب نیست باید بهترینو انتخاب کنی نه گرونترینو
3-تو 8 نفره ها با 12 نفره ها اختلاف هست برای بهترین مارک
4-ایا دیزاین ماشین واست مهمه؟
5-سراغ 6نفره نرو خیلی کوچیکه اگه مستاجری 8 واگه نیستی حتما حتما 12 نفره بخر
6- هرمارکی مزایا ومعایبی داره من از استفاده کننده هاشون چیزای زیادی شنیدم که واست میگم
7-ماشینی که میخری حتما دوش بالا داشته باشه هاردستون رومیزی و یکی دومارک ایتالیایی که یادم نیست اسماشو دوش بالا ندارند
8-من واسه خودم سامسونگ خریدم واسه مامانم هم یه مدل دیگشو از سامسونگ انتخاب کردم واسه عمم هم همینطور واسه خواهر برادرم که دانشجویی زندگی میکنن هاردستون و چندتا از دوستا بوش و هایر دارندیکی از عمه هام موریس و یکی از دوستام ایندزیت داره پسر عمم مجیک داره
9-توی 8 نفره ها مجیک کره ای و موریس بهترینهان که نسبت به هم برتری ندارند مجیک دیزاین زیباتری داره و داخلش استیله موریس دیزاین زیبایی نداره و داخلش پلیمریه(پلاستیکی) اما کار هردو عالیه از خدمات موریس تعریف بسیار شنیدم اگه خوشکلی واست مهمه مجیک
10 موریس و ال جی میوه سبزی میشورن ...خوب همشون میشورن کافیه کلید پری واش رو بزنی که ابکشی با اب سرده تو تایم کوتاه
11-موریس احتیاج به نمک مخصوص نداره خودش سختی اب میگیره: اگه قرص استفاده کنی خود قرصا نمک داره پس مهم نیست
12-هردوشون خرکاره
13-هاردستون رومیزی کارش خیلی عالیه اما اگه دوش بالا میداشت بهتر بود اگه قلغ چیدمانش دستت بیاد مشکلی نیست اما اون 6 نفرست 8 نفره بهتره
14 مارک هاردستون بسیار خوب
15 -ماشینت حتما صفحه ی نمایش ال ای دی داشته باشه چون تایم رو نشون بده و بتونی راحت برنامه ریزی کنی اکثرقریب به اتفاق دارن
16 سبدش خیلی جادار باشه
17 تو اروپایی ها :میله بوش زیمنس AEG و کندی بهترینهان بعدش ایندزیت البته میگن این مارک قدیمیهاش بهتره
18 تو کره ای ها سامسونگ و مجیک سراغ بقیه (ال جی دوو و...)نرو ناراضی هاشون بیشترن از راضی هاشون
19 تو ایرانی ها موریس عالیه (بجز دیزاینش) حایر خوبه کورال پاکشوما قطعاتش کره ای هست 50-50 راضی داره
20 از AEGهمه راضی اند هنوز کامنتی نخوندم که کسی بغیر از عالی چیزی بگه
21 اروپایی ها مثل بوش و ایندزیت خدماتشون تو ایران افتضاحه یک قطعش نباشه واست گیر نمیاد از حدودا 90%از بوش خیلی تعریف میکنن اما اون 10%باقی مونده فحش میدن یکی میگفت سه روز استفاده کردم خراب بوده قطعش گیر نمی یومد تو سه ماه 2میلیون خرجش کردم اخررفتم یک مارک دیگه خریدم و همچین چیزایی خیلی شنیدم البته شکی نیست که اون 90% اکثریت فوق العاده راضی بودند بوش دیزاین خشک و ساده و اروپایی داره همچنین ایندزیت که کارش عالیه اما خدمات خوبی نمیده خیلی از اونها که جدید از این دو مارک خرید کردن میگن قدیمیهاش بهتر بوده(90%بسیارراضی)قیمت بالای1 و500
22تو لباسشویی و ظرف شویی کره ای ها تو خدمات پس از فروش روی همه رو کم کردن واسه همون توایران خیلی بهترازاروپایی ها بازار دارن و مردم ازشون خیلی راضی اند
23 حدود3 نفرازال جی راضی و تقریبا کل دیگران را از ال جی ناراضی دیدم (یکیشون فروشنده ی نمایندگی ال جی بود که میگفت ظرفشویی شو دارم افتضاحه یکی دوستم بود و 20 -25تایی تو اینترنت پیداکردم که فحشش می دادن)
24تمام کسانی که سامسونگ داشتن راضی بودند من و مامانی و عمه جونم هم خیلی خیلی راضی هستیم
25 کن وود اکثرا راضی10-12 نفرناراضی پیدا کردم از خدماتشون و کیفیت جنسشون یکی میگفت برق رد میکنه وبه تعمیرکارش گفتم کفته کن وودا این مشکلو دارن شرمندتونیم
26 اگر12 نفره میخری حتما برنامه ی یک دوم یا نیم شور داشته باشه
27تو دیزاین سامسونگ حرف اولو میزنه و خدمات پس از فروش
28 زیمنس عالیه و 6 سال گارانتی داره
اگر حرفه ای استفاده میکنی ماشینی بخر که برنامه هاش قابلیت تغییروتنظیم دستی داشته باشه اکرتنبلی تمام اتومات بخو که فقط یک پیچ و یک یا دو دکمه داشته باشه
29 دنبال فقط گرون نرو دنبال نیاز خودت بگرد
30 سبد بالایی قابل تنظیم برای ارتفاع باشه اخه گاهی دیس های بزرگ پایین جانمیشه سبد بالا رو ببر بالا تر تا پایین باز بشه
31و اما سامسونگی که من دارم:
...
من d146دارم که مزایای زیر رو داره :طراحی دلنشین و ملایم
دکمه ی نیم شور
برنامه ی ضدعفونی با دمای 80 درجه
تاخیر در شستشو(یعنی کوکش کنی نیمه شب یا اول صبح روشن بشه که برق زیاد مصرف نشه و فشاراب زیاد باشه)
سه گریدAدر بازدهی انرژی یعنی پول برقم خیلی کم میاد و اب هم همین طور
دکمه ی پلاس + یعنی هرکدوم از برنامه هارو افزایش بدم یا دو تا شونو افزایش بدم مثلا ابکشی دو برابر یا شستشو یا خشک کردن یا دوتا رو باهم افزایش بدم
حداقل تایم شستشوش 29 دقیقه هست که خیلی عالیه بعضی ماشینها از 45 شروع میشه
میوه سبزی رو تو 7 دقیقه میشوره که این یک رکورده بقیه حداقل از15 و بعد20 شروع میشن
ایم مدل سبد خیلی جاداری داره از مدلهای دیگه که من کلی گشتم
کم صداست و نیمه شب که کارمیکنه من راحت میخوابم بااینکه به صداخیلی حساسم
تیغه داخل فیلترش داره که خرده اشغال غذارو ریز میکنه و بعد میفرسته تو فاضلاب که لوله هاش بند نشه
من 750 خریدم تابستون الان شده950 البته سیلورش مدل تمام اتوماتش1 تومنه که مال مامانمه اما مال من باحال تره یعنی امکاناتش بیشتره

خلاصه اگر اروپایی میخوای میله و زیمنس و AEG وبوش وکندی اگر کره ای فقط سامسونگ و اگررومیزی میخوای مجیک یا موریس وpskکه این 6نفره هست وایتالیایی یه خانمی نوشته بودخیلی راضیه من ندیدم کسی دیکه داشته باشه و 6نفره هاردستون
و کورال که سه نفردیدم داشتن هرسه راضی بودن ضمنا6نفره ی مجیک افتضاااااااااااااااااااااحه اون تعاریف ازکیفیت مربوط به8نفره هست

هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
و نظرات در مورد مصرف کننده های تمام برندها در
www.salighebazar.com
قسمت لوازم خانگی / ظرفشویی

تو 12 نفره ها همشون میشه قابلمه گزاشت خواهرم و برادرم که دانشجو هستن و مجردی زندگی میکنن هاردستون 6 نفره داره تو اونم جا میشه
ضمنا 12 نفره ها واسه 7-8 نفر و 8 نفره ها واسه 4-5 نفر جواب میده
ریحانه جون ایراد از ماشین نیست کلا مواد ماشین چه قرص چه نمک و شوینده ظرف رویی رو خراب میکنه ضمنا ظلایی و نقره ای ظروف به مرور زمان از بین میره مثل ظروف میهمان و قاشق چنگال بزار توش که مخصوص شستشو در ماشین ظرفشویی باشه مثل مپرا و ام جی اس وگرنه کم کم سیاه و کدر و بدرنگ میشه

2706