2726
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236372 بازدید | 179 پست
سلام ثنا جون همین جا سوالاتتو بپرس عزیزم منم تقریبا میخوام کارتورو بکنم خوشحال میشم اطلاعات خوبی بدست بیارم
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
من هم خیلی تابیک درمورد ظرف شویی دیروز وبریروزتونی نی سایت خوندم کفتم که 90درصد میکن بوش خیلی خیلی عالیه اما توسلیقه بازار جندنفرخیلی شاکی بیداکردم شمااون 10%انقدربزرک دیدی 90 درصد و ندیدی؟ من هم همه ی نتایج رو کفتم قصدم تعصب و طرفداری نبود ضمنامن توهمین سایت دهها کامنت از موریس و مجیک راضی دیدم وفقط دو سه تا از ال جی راضی /ازنزدیک جندتا ال جی دا شاکی دیدم
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی افرودایت جون و حورا جون

دخترم بیتا بی تابی میکنه و ی تا اینجا هوا تاریک نشده باید یه سر ببرمش بیرون -تا یه ساعت دیگه برمیگردم و سوالامو میپرسم و نظراتون میخونم
یخچال ال جی عالیه و مزیتش نسبت به سامسونگ فقط مصرف انرژیشه که رده ی آ ویا آ پلاس داره که سامسونگ ب داره و البته جدیدهاش2012 همه آ دارند اما دیزاین سامسونگ برترین دیزاین رو توی تمام لوازم از جمله یخچال ساید داره یک چیز عجیب امروز تو تاپیک های همین سایت امروز خوندم که شاخهام در اومددر مورد یخچال ال جی اما چون باور نمیکنم پس نقل نمی کنم به نظر منکه یخچال هاش عالیه ال جی و من و مامانم و یکی از عمه هام ساید سامسونگ داریم خیلی راضی هستیم خواهرم و دختر عمم و سه تا دیگه از عمه هام هم ال جی دارند اونها هم خیلی خیلی راضی اند به نظر من که تو یخچال ال جی و سامسونگ حرف ندارن
2728
بچه ها خداییش موریس 1010 خیلی ظاهر زایعی داره باز این جدیدش 1010 باز خوبه اما مجیک همون قدیمیشم خوشکله ضمنا بوش6 نفره داره که قیمتش بالاست
باشه من میگم عزیزم ولی انتخاب با خودته ان شالا اگه ال جی هم خریدی راضی باشی من کل وسایل جهازمو دوست داشتم یک مارک بخرم پس همه رو باتحقیق فراوون سامسونگ خریدم اما تو سامسونگ هم سعی کردم بهترینهاشو بخرم ال جی لباسشویی ویخچالش عالیه اما ظرف شویی جارو برقی و صوتی تصویریش تعریفی نداره ایندزیت هم قدیمیاش خوب بوده اینجا یکی که خونوادش ایندزیت دارن چندتاشون نظر دادهhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=225578&PageNumber=2
به نظر من اول کیفیت مهمه بعد زیبایی و بعد قیمت من یخچال 23 فوت ایینه ای جارو برقی سطل دار سامسونگ مدل vc9920 خریدم که جارو برقیش هم فوق العادست خیلی مزایای ویژه ای داره که مهمترینش مکش بسیارعالی اونه اگه کسی خواست بیشتر توضیح میدم
لباسشوییم ایر واش j149هست که اون هم بقول معروف خیلی خرکاره و بدون تسمست و از ایرواش و سیلورواشش واسه ضد عفونی خیلی استفاده میکنم فوق العاده کم صداست اما دیگه این مدل تولید نمیشه که من خیلی ناراحتم اما شوهرم میگه توکه داریش پس نگران بقیه نباش اکو بابل اش هم خیلی خفنه اما چون اون ایرواش نداشت من اینو خریدم
تو تلویزیونها من پلاسما سری 4 خریدم چون بیننده ی حرفه ای هستم با توجه به نیازم و تحقیقاتم اینو خریدم اما پلاسما واسه هر کسی مناسب نیست اگر مقایسشو با ال ای دی بخواین بگین بزارم اونوقت ببینین کدوم لازمتون میشه
سینمام رو وایر لس خریدم که الان میبینم خونم انقدر بزرگ نیست که به وایرلس نیاز باشه اما شاید بعدا ؟؟؟؟
تقریبا 300 پول اضافه واسه وایرلس دادم که واجب نبود خونه مامانم سونی دارن وایرلسم نیست خیلی هم عالیه!!!!
محصولات ال جی و سامسونگ کلیه ی اجناسش کره ای و مونتاژهمونجاست بجز تی وی هاشون که اونا که تو نمایندگی هاست هیچ کدوم کره ای نیست نمایندگی پاناسونیک میگفت اونا که از بانه میارن کره ی اصله ضمنا ایران تکنولوژی مونتاژ این محصولات (بجز تی وی که شنیدم تو اصفهان مونتاژ میشه راست و درو غشو من نمی دونم)رو نداره فقط دربهای یخچال ساید بدلیل جاگیر بودن در بار تو اینجا بسته میشه که همه درهای اصل خود یخچاله اما این اصلا مهم نیست چون واسه حمل به داخل اپارتمانها یا گذر از اپن اشپز خونه هاخیلی از نصاب های شرکت خودشون دربهارو باز میکنن و توی اشپز خونه می بندند تازه بابام تلویزیون ال سی دی سونی سه سال پیش خرید2 و نیم بعدادید پشتش نوشته مید این مالزی
پشت تمام محصولات سامسونگ و ال جی نوشته مید این کره تقلبی نداره / ضمنا هر نمایندگی یک قیمتی میده من سایدمو خریدم 2030000 تا2160000تومان هم بعضی نمایندگی ها میدادند الان شده2570000 از سایت سامسونگ سنتر قیمت دقیقشو در بیارید ال جی رو هم از بیش از 3 نمایندگی قیمت کنید
تی وی ها هیچ کدوم مید این کره نیست مگر بدون ضمانت نامه هاش که از مرز اومده وگاهی نمایندگی ها واسه سودقیمت تو فروشگاهشون میفروشن البته به کسی نمیگن که اینو نصف قیمت قاچاق خریدن
خانوما سامسونگ در سال 2009 رده 19 برترین و درسال 2011رده ی 17 برترین برند دنیا رو داشته که پاناسئونیک و بوش و خیلی مارکهای دیگه ازش عقبند و ال جی اصلا تو این رده بندی جایگاهی نداره این طبقه بندی شامل تمام برند ها از جمله ماشین لباس نوشیدنی صوتی تصویری و خیلی محصولات مختلف میشه که فقط 100تاش برگزیده شده که اگه انگلیسیتون خوبه از گوگل سرچ کنید سایتشو پیدا میکنید سایتش فکرکنم امریکایی هست
دوباره سلام

چند سال قبل که از ایران اومدیم بیرون کل وسایل خونه رو فروختیم و الان باید از قاشق چنگال گرفته تا وسایل بزرگ مثل یخجال و لباسشویی رو دوباره بخریم-در مورد مایکرویو و جاروبرقی-چرخ گوشت-ابمیوه گیری-تی وی و .................... در مورد اینکه چه مارکهایی عالیند و قیمت هاشون سوال دارم.
یکی یکی بپرس جوابتو بدم البته تو صفحه ی قبلی گفتم که من همه رو سامسونگ خریدم اما در مورد قاشق چنگال بهترین مارک تو ایران مارک ایتالیایی مپراهست که قیمتش حدود400 هست
مایکروفر ندارم که نظر بدم اما دوستم از سامسونگش راضیه اما استادم از دوو راضی نبود قیمتش هم تو سایت مرکزیش هست
جارو شارژی بچه ها کامنت گذاشته بودن که بلک انددکر خیلی عالیه من ندیدم اما هیچکس بد نمی گفت شما چرا ازونجا بعضی وسایلتو پاناسونیک نمیاری؟
2706