2410
2553
سلام دوستان عزیزم.
می شه یه کرم ضد آفتاب عالی بهم معرفی کنید که :
1- سبک باشه و پوستم خفه نشه
2- بعد از اینکه رو پوست بمونه تیره نشه و حالت کبودی به پوست نده
3- پوست عرق نکنه و همه کرم آب بشه بره.
4- رنگش خوب باشه برا یه پوست گندمی یعنی مثل یه کرم پودر پوشش داشته باشه
تجربه هاتون رو بگید. آیا کرم های ضد آفتاب با مارکهای خوب تستر هم دارن که اول تسترش رو بگیرم اگه خوب بود بعد بخرم؟ مرسی از همتون
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
به نظر من به پوستتم بستگی داره
من کلی ضد آفاب امتحان کردم ولی یا رو پوستم نمی خوابید یا بعد از چند روز لک می زد
یا پوستم عرق می کرد و ...
ولی از وقتی الارو می زنم خیلی خیلی راضیم .. Ellaro
واقعا خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنوع رنگی داره مانلی جون؟ میخوام رنگ پوستم باشه یا یه کم روشنتر.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
2720
2714
مامان آبتین جون من خودم تو این زمینه خیلی تحقیق کردم الارو رنگی خیلی سبک و خوش رنگ هست میتونی ازش استفاده کنی از نظر کیفیت پیز بویین خیلی عالی هست بسته به توع پوستت میتون نوعش رو انتخاب کنی
اکفولیاک هم عالیه و نیز استادرم
مامان آبتین با این مشخصاتی که نوشتی فقط ضد آفتاب اوریج ( اوریاژ ) بگیر من الان حدود 13 ساله از این کرم استفاده می کنم . خیلی راضی هستم حتی بعضی وقتها من اصلاً از کرم پور استفاده نمی کنم و این ضد آفتاب را می زنم .

من توی نمایندگیش توی کیش خریدم 23000 تومان .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
با اجازه صاحب تاپیک
منم از کرم پودر و پنکیک استفاده نمیکنم. ضد آفتاب کل کرمیه که من توی آرایش استفاده میکنم ولی منم بعضی از کرمها یا کرم پورها باعث میشن ریزترین خطوط پوستم هم معلوم بشه
میشه لطفا یه ضد آفتاب با پوشانندگی خوب معرفی کنید
2706