2703
2553
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593002 بازدید | 18281 پست
سلام دوستان عزیزم، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه.

سارا جون و memoll عزیز خوش اومدین ،ایشالا به زودی زود مامان بشین.

سمیه جونم رفتی مشهد مارو یادت نره عزیزم ، التماس دعا دارم خیلی زیاد.

mamy جون خوبی؟ نی نی نازت خوبه؟

مهراز جون خبری ازت نیست؟؟؟ چی شد ؟ من که جرات نمی کنم بی بی چک بزارم!!!!! مارو بی خبر نزار

ایشالا به زودی زود همه بیان اینجا خبر مامان شدنشونو بدن.ایشالااااااااااااااا

عاطی عزیز روز چندت بود که بی بی چک گذاشتی؟؟
سلام دوستای گلم
من تازه عضو شدم
تقریبا 3 هفته جلوگیری نداریم دوست دارم زودتر یک نینی خوسکل و سالم بیارم
دعا کنید این ماه مریض نشم
خداروشکر میکنم ..بعد 2 سال انتظار هدیه قشنگشوبهم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست جونا.منم تا امروز که 35 پری هستم هیچ خبری از پری نیست موعد پریم 32 بود.از 32 پری کمردرد شدید دارم هرز گاهی زیرشکم و دلم هم درد میگیره دیگه کلافه شدم .امروز بیبی چک منفی بود .دوست دارم اگه چیزی نیست زودتر پری بیاد از این درد خلاص شم.
مامانی جون خوبی؟امیدوارم توحداقل بیبیت مثبت شه.کلی روحیه بگیرییییم.:))
ب
2456
سلام مهراز جون ،مرسی عزیزم. نگران و نا امید نباش ، ایشالا که هر چی خیره و به صلاحته زودتر برات اتفاق بیفته، ایشالا یه نی نی زودتر بیاد تو دلت (;
منم امروز 35 پری هستم ، فعلا از پری خبری نیست ،منم کمر درد دارم و گاهی هم پهلوهام و زیر دلم تیر می کشه ، من جرات ندارم از بی بی چک استفاده کنم !!!!
سلام سیمونه جون ، اون دو روز خونریزی به احتمال زیاد برای لانه گزینی بوده ،نگران نباش. از بی بی چک استفاده نکردی؟
فکر کنم مامان شدی عزیزم. ایشالااااااااااااااااااااااا
مارو بی خبر نزار ، زودتر خبرای خوب برامون بیار
2714
سلام سیمونه جون،نگران نباش عزیزم، ایشالا که هر چی به صلاحته همون بشه ، از بی بی چک زود استفاده کری. چند وقته داری اقدام می کنی؟

سلام سارا جون، ایشالا که هر چی خیره برات پیش بیاد عزیزم، توکلت به خدا باشه و همه چی رو بسپار به خودش.مطمئن باش بهترین روبرات در نظر می گیره.
سلام مهراز جون،آخییییییییی، ناراحت نباش حتما به صلاحت بوده عزیز دلم،حداقل خوش بحالت که تکلیفت روشن شد،تازه ماه اول هم بودی منکه این ماه 5 که اقدام کردم!! فردا بی بی چک میزارم میام خبرشو بهتون میدم البته اگه تا فردا پری نیاد!!!

سیمونه جون نگران نباش ، استرس هم ممنوع! اگه پری هات منظمه و فقط 2 روز خونریزی داشتی احتمال حاملیگیت هست، 3 روز دیگه از یه بی بی چک استفاده کن. ایشالا که هستی
دوست عزیزم

سری هم به شهر معما بزنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=254020&PageNumber=1

شهر شهر فرنگه.............شهر معماهای قشنگه...........شهر بچه های زبر و زرنگه!

هر کدوم رو حل کردید اگه دوست داشتید جوابشو برام ایمیل کنید!
2706